מה אתם אומרים על אדי גררו?

HBK SM

New member
מה אתם אומרים על אדי גררו?

טוב לדעתי עשו טעות ענקית איתו.. הוא היה אחת הדמויות הכי אהובות ב-WWE אז מה הקטע לגרום לאוהדים לשנוא אותו? אני לא יודע מה איתכם אני תמיד יאהב אותו לא משנה אם הוא רע או טוב תמיד אהבתי ואני תמיד יאהב ולמרות שאני חולה על ריי מיסטיריו ועל איך שהוא בזירה זה ממש כיף לראות קרבות שלו אבל תמיד אהבתי יותר את אדי והלוואי שאדי יחזור לימים הטובים שלו

שי מילר

New member
מנהל
דעות לגבי אדי+ ספוילר מסמק האחרון

לפני כמה חודשים הצגתי כאן את השאלה: מה עדיף לאדי-היל או פייס? ורוב החברים חשבו שאדי פייס זה עדיף לו ולנו. אני נוטה להסכים, כי הדמות שלו יותר מוצלחת בתור פייס, אבל גם הסגמנטים שלו בתור היל פשוט ענקיים. אני אוהב את אדי בתור היל, פייס, היל פייסי או פייס הילי. אני לא כ"כ אוהב את הכיוון שהם לוקחים את הפיוד שלו עם ריי אבל אולי אני עוד אופתע. רק שלא נגלה שהבן של ריי מאומץ כי אז זה יהיה יותר מדי דומה לפרק של צעירים חסרי מנוח.

legend kiler

New member
זה יהיה דומה...../images/Emo58.gif

יגלו שדומיניק(הבן של ריי) הוא הבן של אדי!!!!

שי מילר

New member
מנהל
חשבתי על זה + ספוילר מסמקדאון

אבל זה נשמע לי יותר מדי הזוי. איך הם יסבירו שאדי שכב עם אשתו של ריי והם בכל זאת נשארו חברים עד לא מזמן? כנראה שדומיניק מאומץ.

שי מילר

New member
מנהל
נראה ביום חמישי

בכל מקרה, מבחינת סטוריליין הרבה יותר הגיוני מה שאני חושב מאשר מה שאמרו בלייבספורט. אוי ואבוי אם הבוקרים התדרדרו לרמה הזאת.

legend kiler

New member
בדיוק!

קודם האבקות באו לטלנובלות(טלנובלה בע'מ) ועכשיו טנלובלות באות להאבקות:(

שי מילר

New member
מנהל
כנראה

הבוקרים ראו יותר מדי אופרות סבון... מה שזה לא יהיה, אדי חייב כבר לשבור את המנחוס מול ריי. כמה אפשר להפסיד לאותו מתאבק?

pasiava

New member
אני בכלל חשבתי ../images/Emo58.gif

שאדי היל הוא אדי פדופיל. "אני אספר לך סיפור לפני השינה שלא תשכח". אדי איז א פדופיליזם גוד!!!

OH LORD

New member
אני חושב שפייס..

מסכיםעם האנשים שמתאים לו להיות פייס יותרמ

OH LORD

New member
סורי.. בטעות נקטע..

מתאים לו להיות פייס יותר מאשר היל..

דה וואן

New member
דעתי לגבי אדי

אני זוכר את אדי בתקופה שהוא היה בWCW הוא היה היל שם ולא הגיע לכלום... ההצלחה הגדולה שלו הייתה במצב פייס וזה גם מה שמתאים לו, הפייס שעושה שטויות ומלהיב את הקהל, כי לאדי יש המון לתת מבחינת היאבקות והיי פליינג. לדעתי את בתור היל לא יגיע לכלום, אולי לתואר ארה"ב בלחץ

למעלה