מה אף אחד לא אמר עדיין"בוקר טוב"?

מה אף אחד לא אמר עדיין"בוקר טוב"?

אז בוקר טוב לכולם יום נפלא

בוקר אור!!../images/Emo23.gif ../images/Emo42.gif

היום יום המעשים הטובים של שרי אריסון אני הולכת לצבוע איזה הוסטל מקווה שאכן יצא שתרמתי יותר מאשר הזקתי. בחיים שלי לא צבעתי קירות. (בכלל רציתי משהו אחר, אבל אמרו לי או זה או לנקות יער...) בכלל, חייבת להגיד שאני מעריכה אותה. חוץ מלעשות כסף (ולהתחתן עם איכס), היא עושה מלא דברים טובים.

snoopy36

New member
בוקר טוב

אני הייתי הולך דוקא על לנקות את היער....אם חלומות מתגשמים....אז אולי גם אגדות מתגשמות?-את יודעת כמה דמויות מעניינות אפשר לפגוש ביער?????

גמדים ופיות יער?

תמיד רציתי לצוד לי כמה כאלה... (אתה חושב שהם היו מסכימים לבוא איתי מרצונם?)

חד קרן טרולים ודרקונים

אך בכל יער יכול להסתתר גם גרגמל... היות והבוקר שלי התחיל במשטרה אני יכולה לציין בנחרצות שהם כנראה החליטו לאמץ את יום המעשים הטובים והפעם לחיוב

משטרה?../images/Emo196.gif

אמל'ה! מה הם עשו לך? (שם נעצרתי ולא יכולתי כבר להבין את הקשר למעשים טובים...)

calya

New member
יום מצויין, עסוק עסוק עסוק...

גיסי (לשעבר ?) מתחתן... איך אני מגדירה את אשתו לעתיד ? גיסתי לעתיד לשעבר ? קטעים. מאחלת לו שתהיה חתונה נפלאה ונהדרת. אני וגיסתי (אני צריכה להגיד לשעבר ? כי גיסתי, חמותי, גיסי נשארו משפחה מאד מאד קרובה שלי... מוזר לי, הם לא מרגישים לשעבר) ארגנו המון הפתעות, מקווה שיצליחו כולן. הוא בחור מקסים ואשתו לעתיד מקסימה ואני ? למרות הכל ולמרות הצביטה הזו בלב, נורא רומנטית ואוהבת חתונות... לא זוכרת באיזו חתונה האקס הפסיק לחבק אותי חזק בחופה וללחוש לי את המילים באוזן. אבל היום אני אחבק את עצמי חזק, ולמרות הצביטה בלב והדמעות שבטח ישחו קצת בעיניים - אשמח בשבילם מכל הלב כי בסופו של דבר אני מאמינה באהבה ומאמינה שהיא יכולה להיות גם לתמיד. ועוד יהיה לי, יהיה מה שליבי מבקש לי

calya

New member
זו לא אצילות נפש, אני באמת אוהבת את

האנשים האלו.
אצילות נפש (באמת כי מגיע לי להשוויץ בעבודה הקשה שעשיתי) זה שבאמת לא כואב לי להיות שם עם האקס, לשבת איתו באותו השולחן ולשמוח. אחרי כל מה שהוא עשה לי הצלחתי, פשוט הצלחתי לא להעניש בכעס ורגשות קשים את הילדים ובעיקר, בעיקר לא את עצמי ולצאת נקיה מהצד השני (תקופה מאד ארוכה זו היתה החתימה שלי, מתוך חומות של תקווה: Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side )

אחד הבונוסים מבחינתי בפרידה

שלא אצטרך ללכת למפגשים משפחתיים שלו אוהבת את המשפחה אנשים טובים ובכל זאת מרגישה שעול ירד ממני

snoopy36

New member
מזל טוב...תהני...בקרוב אצלך...

לא הייתי מייחס חשיבות כ"כ באיך לכנותם....משפחה/חברים...הכל הולך....

בוקר....../images/Emo199.gif

איזה לילה עבר עלי....
הילד לא הרגיש טוב. כל הלילה בכיות עד שהקיא את נשמתו על..... עלי!!
בשתיים בלילה במקום לישון... הייתי צריכה לשטוף את הבית וכמובן את עצמי.
עכשיו הולכת להשלים שעות
תקנאו
אז אחלה לילה לכולם..
אה... סורי, בשבילכם אחלה יום...

איזה בוקר מעייף אך כיפי היה לי../images/Emo178.gif

היה לי בוקר של כיף עם הטוען לכתר. זאת אומרת, זה מה שסיפרתי לו
מה שהיה באמת זה ביקור בטיפת חלב, ביקור בקופ"ח, ביקור בבית החולים לקראת הניתוח של יום חמישי, ביקור בסופר פארם, ביקור במכון השמיעה וגם ארוחת בוקר מפנקת של שנינו. הגענו הביתה עייפים אך מאוד מרוצים כי באמת שהיה לנו בוקר של כיף ביחד

למעלה