מה אני עושה לא נכון?

fuckUbitch

New member
מה אני עושה לא נכון?

אני בן 30, בחופשה אחרי ארבע שנים עבודה באנגליה, אמרתי טוב, נבדוק מה קורה עם הישראליות. יוצא, מקבל מבטים מזמינים (נראה לא רע) ניגש, מציע להזמין אותם לשתות , מקבל לא, הולך. איזה שלוש פעמים אותו הסיפור. וואט דה פאק? יש פה איזה שלב שאני מפספס או שפשוט נפלתי על הביצ'יות הישראליות המסריחות שסתם שולחות לך מבטים כדי שתבוא והם יגידו לך לא והם יקבלו טפיחה לאגו? לא שזה סוף העולם כי אני והאנגליות מסתדרים לא רע בכלל אבל בכל זאת אני אהיה פה חודש וחשבתי שאולי יש מצב לקצת גוד-טיים גם פה, עזרה מישהו או מישהי?

D a p h n e

New member
יודע מה?../images/Emo8.gif

אם הדרך שבה אתה מכנה את הבחורות הישראליות, אני שמחה שלא נתקלת בי
אתה "בודק" את הישראליות??? מה זה ההכללות האלה?
ובנימה אחרת - בהצלחה במציאת ה Good Time שלך...

פה זה לא אנגליה...

לא מקובל להזמין בחורה לדרינק בפאב...זה מרתיע...מחייב כזה. ונסה קצת שינוי אטיטיוד - תתחיל בניק שלך

fuckUbitch

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif thank you lady

לאחר שהתקררתי קצת וחבשתי את האגו הפצוע שלי הגעתי לאותה מסקנה. כנראה שפה דרינק זה דבר יותר מחייב ולכן מקומו בשלב יותר מאוחר בתהליך. תודה שהיית היחידה שענתה תשובה עניינית בין עדר הלוזרים והביצ'יות שבמקום לעזור ניצלו את ההזדמנות לרדת עלי. טוב שיש עוד אנשים כמוך בעולם גם אם אחד למאה, תודה. all of you players & ladies - love you all of you haters and bitches - suck my dick

טל קר

New member
כנראה שהבחורות פשוט השתמשו

בעיניים והביטו סביבן וה"מבטים המזמינים" היו רק בתוך הראש שלך. אפשרות אחרת - הן חשבו שאולי יש מצב עד שפתחת את הפה וזה העביר להן ת'חשק (רק מההודעה אתה נשמע לי ממש רע). מה אני אגיד לך, קראתי ת'ניק ות'הודעה שלך. אני שמחה שאתה מבקש עזרה. עם זאת אני לא יודעת אם חודש יספיק לך לשינוי הגישה, אבל בטח גם באנגליה יש סדנאות לנימוס בסיסי ו/או יחסי אנוש.

bvb6

New member
אם דויד בקהם או רובי ויליאמס היו

מתחילים עם בחורה ישראלית... בקאהם היה ננזף "מה פתאום אתה שולח לי SMS , יא סוטה" ורובי היה צריך להתפתל כמו נחש כדי להסביר מה הוא רוצה I don't wanna be sleazy Baby just tease me Got no family planned

חיפאית34

New member
הבריטים בכלל טובים בחיזור....

יש להם משפטים יצירתיים כמו: "הייתי רוצה להיות הטמפון שלך"

bvb6

New member
את צודקת - זה מוטיב חוזר

הבעיה היא ששום משפט לא עושה רושם על הישראליות אולי אם מדברים על כסף או משהו כזה

חיפאית34

New member
../images/Emo4.gif מוזר לי.....

לא יודעת....כולם מתלוננים על הגישה של הישראליות ובפועל אני כל הזמן שומעת בחורות מתלוננות שאין "גברים" בסביבה. לא יודעת.....משהו דפוק בממלכת הרווקים/רווקות.... צריך למצוא מישהו שייעשה סדר בבלאגן... איזה "רווק/ה שולט/ת" שתקבע חוקים לתחום הפרוץ הזה של חיזור בין המינים.

bvb6

New member
מפריע שבחורות מתלוננות שאין "גברים"

זה קצת מפריע לראות , אולי עדיף שאותן מתלוננות יעשו משהו עם עצמן ויתבגרו קצת

חיפאית34

New member
ואם נתבגר אז?....

אז בכלל לא יהיה לנו על מה לדבר איתכם... הפן הילדותי באישיותנו שמור לגברים בחיינו :)

bvb6

New member
זה שחלק מהגברים משעשעים , מלאי חיים

רגישים , אכפתיים , תמימים זה לא הופך אותם לילדותיים , בטח לא כמילת גנאי אבל - במילא לא הבנת את זה אף פעם , זה סתם דעות קדומות

חיפאית34

New member
מעניין.....

לא זוכרת שהגדרתי גברים ילדותיים על סמך הפרמטרים שנתת :) במילא לא הבנתי את זה אף פעם? כמה זמן אנחנו מכירים באבה?

למעלה