מה אני אגיד לכם אנשים....

פרטיזן

New member
מה אני אגיד לכם אנשים....

הפורום הזה הולך ומאבד מהקונספט הראוי והרצוי לקרוא לזה תככים לקרוא לזה טלנובלות אינטריגות מה לא מה קרה לכם??????????????? אתם סובלים מדבר שנקרא ``over atention needed`` זה התחיל בחוסר והפך לכדור שלג אימתני ואני אומר חלאס תחזרו לעצמכם יש דברים יותר מעניינים מהפורום הזה יש ילדים בבית יש זוגיות יש חיים בחוץ!!! וגם אם לא זו לא סיבה לחשוף שיניים ולהשתלח באנשים שלא ראיתם מימכם ושכל חטאם היה שאת זמנם הפנוי העבירו כאן כמוכם ואולי נידבו בתמימות כמה פרטים אישיים שנתנו פירצה לרכילות זולה תרגעו תתאזנו תורידו הילוך אחרת.... התאונה נמצאת מעבר לפינה חבל שלכם פרטיזן

מאוד חכם לבקר..

תגיד פרטיזן... אם כל כך רע כאן...ואתה חושש מכדור השלג שהולך וגדל.... אז מה אתה בעצם עושה כאן? אולי אתה שליח האלוהים? או שמא אתה ממחלקת המוסר והמצפון?... גם לבקר צריך צריך לדעת.... והכי חשוב.....בטעם !!! מישל

ZzZzZz

New member
מישל MY FRIEND....

כמו שאמרתי אינ חדש דנדש פה ולא מעורה בעניני הפורם אבל ביום וחצי שאני פה אני כבר יודע מי שונא את מי מי אוהב את מי ומי בוגד עם מי לדעתי הצנועה זה מאוד מיותר ולא מוסיף לפורם כל ההערות המחכימות שצצות פה[אני גם לא מבין למה אנשים צריכים לנהל רומן סוהר ברחבי הפורם - אבל זו כבר סוגייה אחרת] בכל מקרה באמת כדאי שאנשים יורידו קצת את הטונים כי באים פה לברוח מצרות העולם ולא להכנס אליהן שוב בפורם זה או אחר ממני העוקב זזזזז

ZzZzZz

New member
סופרת יקרה

רומן הוא מטבעו סוהר היות והוא סוגר על המשתתפים בו אם הוא הופך לסוער זה כבר תלוי בשני הצדדים בכל מקרה תודה על האפשרות להעיר את עיניך בענין

הצופה

New member
היהפוך

כושי עורו ונמר חברבורותיו? אני ראשון להסיר ת`כפפות במידה וזה כך

פרטיזן

New member
מקבל הערתכם מישל וארבל

גם אני הייתי חלק לא קטן בכדור וזה היה מיותר מהרגע שהתחיל להיתגלגל לא בורח מביקורות לא חושב שאני טלית בואו נלחץ ידיים וירטואליות נתחיל לכתוב עיניינית מהיום ונפסיק לחפש פגמים האחד בשני כי נמצא והרבה טוב אז אני מוכן להיות הראשון להתנצל נקווה לימים טובים יותר שלכם פרטיזן

אין כמוך פרטיזן..

אחד מערכי האנוש המוערכים ביותר עליי ,הוא היכולת להודות בטעות.. ועל כך פרטיזן...נלחץ יד , ונלך לאחד היערות ? מה אתה אומר ? מישל

patishon

New member
לפרטיזן

קח לתשומת ליבך ידידי היקר אם עם מישל תלך ליער רק אחת תחזור מהיער ראה הוזהרתך !!!!!!! ========================== מודיע אנונימי.

פרטיזן

New member
פטישון ידידי

מטבעי חי אני ביער ולא מתכוון לעזוב בקרוב כך שכן , רק ``אחת`` מאיתנו תחזור אבל אני לא מאמין שאני צריך לדאוג עצם היותי פרטיזן מקנה לי וריאציות שונות של הגנה עצמית חוץ מזה היא נראית לי מה-זה נחמדה אז מישל: זה ביער האשליות חלקה ב ליד הברושים אחכה עם יין ומצב רוח

רגע..מניעה את הריקשה....

ילדת יער אנוכי... דרך אגב.....אוכל יש ? כי אני רק בענייני צבים סודנים וכאלה.... רגע רגע.....כתבת שם אשליות?? מה נשחק במשחק מי משלה את מי?? טוב תמשיך מכאן... מישל

הפרטיזנים קמו לתחיה...

הנה אני.....מחכה לך ביער מתחת לפטריה סגולה עם פטיש וסקסופון,ואם נחליט לאכול דבר מה, השף הערום מחכה בהיכון, ואם יתחשק לה למחריבת מסיבות להרוס לנו את היום....נשיר משיריה של זמרת הבארים,ואם חשקה נפשך במישמישים טריים.....הרי אני כאן.... מישמיש. אוכל יהיה שם? ו..דרך אגב.....מה זה משחק האשליות? יש פרסים?. מישל

Purple Mushroom

New member
אוכל ביערות

הערב טרפתי חפיסה שלמה של ופלים שוקולד . זה מה שאוכלת פטריה סגולה שכמוני .

הפרטיזנים קמו לתחיה...

הנה אני.....מחכה לך ביער מתחת לפטריה סגולה עם פטיש וסקסופון,ואם נחליט לאכול דבר מה, השף הערום מחכה בהיכון, ואם יתחשק לה למחריבת מסיבות להרוס לנו את היום....נשיר משיריה של זמרת הבארים,ואם חשקה נפשך במישמישים טריים.....הרי אני כאן.... מישמיש. אוכל יהיה שם? ו..דרך אגב.....מה זה משחק האשליות? יש פרסים?. מישל

הפרטיזנים קמו לתחיה...

פרטיזן

New member
חיכיתי חיכיתי

ואת לא הגעת לדמיון התמכרתי קצת שמן לקחתי ולא התאפקתי ןעכשיו את לבד תבואי מחר שאהיה לפני תראי כמה נחמד אני ועכשיו סגריה וכוס קפה הפרטי-נם

למעלה