מה אם מנית אפריקה?

מצב
הנושא נעול.
מה אם מנית אפריקה?

מה אם מנית אפריקה?
אני מושקע עליה ומופסד כ50 % לדעתכם יש למה להישאר יש לה עתיד, אין לי בעית זמן... ותעשו טובה על תרשמו למה נכנסת ... וכו' זה לא יועיל, אני שואל מה צופן לדעתכם העתיד למניה...

צאט ניק

New member
זה טוב שאין לך בעיית זמן

מה אם מנית אפריקה?
אני מושקע עליה ומופסד כ50 % לדעתכם יש למה להישאר יש לה עתיד, אין לי בעית זמן... ותעשו טובה על תרשמו למה נכנסת ... וכו' זה לא יועיל, אני שואל מה צופן לדעתכם העתיד למניה...
זה טוב שאין לך בעיית זמן
כי לדעתי יעבור הרבה זמן עד שהיא תעלה 100% (אם אתה מופסד 50% זה אומר שעכשיו המניה צריכה לעלות ב-100% כדי להגיע לשער הקנייה). לא מחזיק לא ממליץ

fox in socks

New member
לא שאני רוצה לבאס

מה אם מנית אפריקה?
לא שאני רוצה לבאס
אבל למה באמת נכנסת?

O07

New member
ועדיין.

ככה זה עם מהמרים...
הם תמיד קונים רק במחירים לא הגיוניים וכשכל נורות ההזהרה דולקות. כנ"ל ההיא שקנתה כיל בשער 81000...
ועדיין.
חלק מאותם מהמרים, שקונים רק במחירים לא הגיוניים, וכשכל נורות האזהרה דולקות. יקנה אותן מניות שמשקיעי ערך עמוק קונים, באותם מחירים. כל זה בלי לפנטז על הוון תזרימים לאינסוף.

Warren Buffett

New member
אפריקה

מה אם מנית אפריקה?
אפריקה
לבקשתך, לא אשאל למה נזכרת עכשיו ולא כשהיית מופסד 5%... לשאלתך, לדעתי המניה נמצאת באיזור עם פוטנציאל לתמיכה ואולי אף היפוך (ולו לצורך תיקון טכני בלבד), לכן אני הייתי ממתין ומוכר רק אם המניה תמשיך לרדת ותשבור את רמת 13,000 נק'.

bogii

New member
כלים למתעסק

מה אם מנית אפריקה?
כלים למתעסק
יש בחו"ל סימבול http://bigcharts.marketwatch.com/quickchart/quickchart.asp?symb=UK%3AAFID&sid=0&o_symb=UK%3AAFID&freq=1&time=5 אותו כנ"ל לגבי כיל יש בחו"ל את POT שמתנהלת בצורה קורלטיבית במידה והסקטור הזה ימשיך לשפול ? בפרלמנט של חיריה יפעלו בהתאם יש לא מעט ETF-ים שהונפקו עבור הסקטור הזה ובדרך כלל כשיש פרוספריטי בהנפקות? זה הסימן שצריך להתחיל לקפל פפלים לתיק נפט דיי קורלטיבי מבחינה גרפית מה שאומר שהוא הכלי הדומיננטי כפי שהדולר בחו"ל (מט"ח) דומיננטי בצמדים בעצם מכירה בחסר זה משהו כמו הנפקה לציבור רק צריך למצוא את השרלילה הנכונה שתעשה את זה בצורה זריזה ולא תיצור עלויות ריבית גבוהות זמן=כסף

בוגי אפשר בבקשה ETF על נדלן?

כלים למתעסק
יש בחו"ל סימבול http://bigcharts.marketwatch.com/quickchart/quickchart.asp?symb=UK%3AAFID&sid=0&o_symb=UK%3AAFID&freq=1&time=5 אותו כנ"ל לגבי כיל יש בחו"ל את POT שמתנהלת בצורה קורלטיבית במידה והסקטור הזה ימשיך לשפול ? בפרלמנט של חיריה יפעלו בהתאם יש לא מעט ETF-ים שהונפקו עבור הסקטור הזה ובדרך כלל כשיש פרוספריטי בהנפקות? זה הסימן שצריך להתחיל לקפל פפלים לתיק נפט דיי קורלטיבי מבחינה גרפית מה שאומר שהוא הכלי הדומיננטי כפי שהדולר בחו"ל (מט"ח) דומיננטי בצמדים בעצם מכירה בחסר זה משהו כמו הנפקה לציבור רק צריך למצוא את השרלילה הנכונה שתעשה את זה בצורה זריזה ולא תיצור עלויות ריבית גבוהות זמן=כסף
בוגי אפשר בבקשה ETF על נדלן?
ואם אפשר אחד שמשקף את מצב הנדלן בארהב..

מצב
הנושא נעול.
למעלה