מה אם יש חג היום, זה אומר שיש פטור מנק' אור?

elena20

New member
מה אם יש חג היום, זה אומר שיש פטור מנק' אור?

? יאללה שרשרו!!!

elena20

New member
אני אתחיל

זמן איכות עם האחיינית שנשארה לישון אצלנו ולמרות שהעירה אותי היום ב6 וחצי, היה כייף! ולהורים שבנינו אין לי מושג איך אפשר לשרוד כשקמים כל כך מוקדם
!
יש לי חופש עד יום ראשון הבא וזה כל כך מוזר כי אשכרה אין לי יותר מדי מה לעשות בלימודים (חוץ מלעבוד על הסמנריון).
בגלל שיש לי זמן בחופש, יש לי גם זמן לקרוא ספרים שלא קשורים ללימודים, אז התחלתי לקרוא את "כופרת" בינתיים ממש מעניין!!!

Noich80

New member
יש ויש...

בישלתי ואפיתי המון המון השבוע והיה לי מואי כיף קיבלתי יופי של מתנות לחג הייתי בחתונה כיפית! שני לילות בצימר שבוע הבא פרחים מהבנזוג אחרי שהיה לי מצברוח רע איזה ערב אהבה גדולה (בעבודה הכל חרא, אבל איזה נקודות אור יפות יש לי?)

הנקודות אור שלי

יום ראשון חזרנו אני ובן זוג מאילת היה ממש מדהים נהנהו מכול רגע
היתי בארוחת צהרים חגיגית אצל סבתא שלו היה ממש נפלא
אמא שלי קנתה מצלמה דיגטלית לחגים
אבא שלי קנה מדפסת מושלבת של HP לחג

נשבעת לכם שהתבלבלו לי הימים ושכחתי שהיום יום

חמישי
אז... נקודות האור שלי הן:
זמן איכות עם הבחור-אומנם הוא לא בחופש אבל יש יותר הזדמנויות מהרגיל לבלות ביחד וזה תמיד נחמד.
החופש ממש עושה לי טוב, אני כל כך זקוקה לו, רק חבל שמתעוררת בטבעי מוקדם ולכן זה די מבאס.
מישהו נתקע בנו מאחור ביום שלישי אבל לא קרה לנו כלום, תודה לאל...

קואגה

New member
יש הרבה ../images/Emo13.gif

יצא לי להכין כמה עוגות לחג, וזה היה כיף גדול
צעדים חיוביים לקראת התואר הבא שלי... מפחדת לפתוח פה, אבל אני ממש מקווה שאני בכיוון הנכון
זמן איכות עם אחותי
חג שמח. פשוט ככה. למרות שקצת הרסו לי את מצב הרוח בבוקר של ערב החג, הצלחתי להתגבר על זה, היה כיף בליל הסדר וגם היום אצל ההורים שלי
אחה"צ כייפי עם שתי החברות הכי הכי שלי ובני הזוג שלהן
מחר נוסעים לטייל עם חברים
יש הרגשה של מוצ"ש, אבל כל הסופ"ש עוד לפנינו! מספיק?

הידד, לי יש ../images/Emo13.gif

* אחרי הרבה זמן של תכנונים קבענו סופית תאריכים לנסיעה לחו"ל - אנחנו טסים ללונדון בסוף מאי, הצלחנו למצוא מלון במחיר יחסית סביר ובמיקום נפלא ואפילו החלטנו לצ'פר את עצמנו ולהאריך את השהות בלילה אחד, ככה שנוכל לעשות דברים בצורה יותר רגועה ובכל זאת להספיק את רוב מה שרצינו. * ליל הסדר עם ההורים של בן זוגי היה מעפן - אבל היי, זה נגמר! ושנה באה נעשה אצלי אז אמור להיות יותר טוב
* כמובן החופש מהעבודה, אמנם אנחנו עובדים בחוה"מ אבל עדיין יוצא שיש המון חופש בשבועיים הקרובים עם כל החגים וערבי החג.

למעלה