מהשמט נמסר שאין שחר לטענות כאילו

rotzez

New member
רשת ב הרגע הודיעו על השלג שימו לב:

הכתב שדיבר על השביתה של הרשויות המקומיות אמר שלפי התחזית צפוי שלג גם בהרי המרכז ושכנראה בגלל שהשביתה לא תסתיים עד אז המפלסות לא יעבדו בפינוי השלגים. אהבתי את זה!
 

beborn2

New member
אתם בחיים לא תלמדו את הלקח!

כמה פעמים צריך להסביר לכם, שכל המערכות מתמתנות עם הגעתם! לא היתה מערכת אחת השנה שהקצינה עם הגעתה. כמה פעמים יגידו לכם לא לצאת בהצהרות 5- 7 ימים לפני אירוע, לא משנה מה המודלים מראים. שוב ושוב ושוב ושוב, ואתם בחיים לא לומדים לקח וממשיכים לתהאכזב כל פעם מחדש כאילו שזה לא קרה אף פעם. זה כבר על גבול הפאטתיות בעיני. בסופו של דבר זה לא השמ"ט, המודלים, כל כל מימיד חיזוי אחר, שיביאו את הגשם. כל אלו בסה"כ מראים את המגמות הצפויות וטולו. נחכה ליום ראשון בבוקר, ונקוה לטוב. זה מה שנשאר לנו לקוות.
 

RealBlackShadow

New member
אם זה קרה פעמיים ב1998 למה לא?

יכול להיות שהיו אז מערכות נוספות שהקצינו עם הגעתן, אני מדבר רק על 2 מערכות השלג...
 

beborn2

New member
אימאלה !!!!!!!!!

נו זה היה לפני 6 שנים, וכל מילה מיותרת! להאחז בדבר כזה בכלל מחזיר לי תפסימיות.
 

RealBlackShadow

New member
חוץ מזה, מי צפה שלג בבאר שבע ב2000?

יש עוד הרבה דוגמאות... אפילו השלג המפתיע בצפון הגולן לקראת סוף דצמבר השנה...
 

nieve

New member
מהשמט נמסר שאין שחר לטענות כאילו

יירד שלג בסוף שבוע הוא שולל זאת סופית! עדכון מרשת ב'
 
משהו מדהים

במבזק של עכשיו ברדיו אמרו שבשירות המטארולוגי נמסר כי התחזיות שמתפרסמות לגבי שלג בהרי המרכז בסוף השבוע הם בלי יסוד... לא צפוי שלג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

אריאל5

New member
מוזר!

חלק מהנותנים סיכוי לשלג הם שרון וכסלר שמתבססת על השמ"ט ונחום ידוביץ.
 

supercellstorm

New member
שלילה סופית 4 ימים לפני מערכת???

נו טוב...זה חדש.....אז היום יש התמתנות - אז מה...המערכת לא מחר! להזכיר לכם ששלשום הייתה התמתנות די רצינית- ומה קרה אחר כך אתמול??
 

supercellstorm

New member
גם במצב של 26- - 2- כמו עכשיו,יכול

לרדת שלג יפה בצפון .... 30-/33- ו- 7- זה כל כך קיצוני שכמעט אין סיכוי שככה זה יישאר...תחשבו על אפשרות של הקצנה-גם זה יכול לקרות אתם יודעים....(וגם עוד התמתנות האמת ....
 

ofirna11

New member
ב2002 ינואר השמט ובועז ביום רביעי

ביטלו את השלג בועז שינה שלג קל והשמט ביטל והחזירו הכל אחרי יום .גולדי גושן נתנה שלג קל שנה שעברה ואמרה לא כמו מזרח ארהב ובסוף בי-ם ירד יותר מבוסטון ויש לי עוד מלא דוגמאות שלהם וביחוד של בץ אינסוף טעויות. אין ספק שאחרי מפות כאלה אתה אומר בחיים לא ירד שלג אם עכשיו זה מה שנשאר לדעתי היה צריך לחכות עוד קצת כי המפות היו לא הגיוניות 16--19 ב700 מב ו6-- 9- ב850 משבת בבוקר זה כבר הראה ככה וצריך לזכור שלרביע מחר היה 5- בצפון 3- במרכז ב850 בשבת במפות ששלמה שם וזה נעלם כלא היה . ועוד נתי נתן תחזית כזאת קיצוניצ ובועז שלג בכל הרי ישראל וכולם היה צריך לחכות
 

RealBlackShadow

New member
האפיק המפורסם ההוא מ2002 אפילו

לא התקרב בעוצמתו לזה הנוכחי... הנוכחי נראה מדהים ביוון... זה משאיר אצלי אופטימיות מסויימת... אתמול GFS עוד חזה מתחת למינוס 15 ב850 מ"ב בכל יוון, היום הוא התפשר על למטה ממינוס 15 ב850 מ"ב ברוב יוון ומינוס 20 ב850 מ"ב בגבול הצפוני של יוון...
 

davfb

New member
תגידו מה שאתם רוצים על השמ"ט

הוא הכי אמין ביגלל שיש לו אמצעים שלנו אין כמו למשל בלוני הליום.
 

rotzez

New member
עם כל הכבוד לשמ"ט יש סתירה :

כי ברשת ב לא מזמן הכתב שלהם אמר שצפוי שלג במרכז גם והמפלסות לא יעבדו בגלל השביתה וזה היה בקשר לשביתה של הרשויות המקומיות. ועכשיו רשת ב אומרים שלא צפוי כלום ? מה גם השמ"ט לא אלוהים תמיד הכל יכול להשתנות. והכי חשוב 4-5 ימים לפני השמ"ט לא ייקח סיכוי ויגיד שיירד שלג. הוא יחכה עוד קצת כדי להיות בטוח.
 

supercellstorm

New member
לא רק שהוא לא אלוהים...הוא רחוק

מלהיות אלוהים שנות אור....חחח
 
למעלה