מהשבוע הקרוב זה מתחיל.

מודימוד

New member
מודי גלאון מאחל לגידי בהצלחה

רציתי לאחל לגידי בהצלחה בתוכנית בוקר החלום שלי שיום אחד הוא יזמין אותי להתארח אצלו בעקבות החיקוי במת להיות ובפרסומת ולפי דעתי כדאי לשים בלילה מאוחר לקטים מהתוכנית בוקר החל מ 00:00 אחרי החדשות או בשבת תוכנית לקט של כל תוכניות השבוע. זה יכול להיט ממני מודי גלאון

אורי404

New member
מהשבוע הקרוב זה מתחיל.

תכנית הבוקר בהנחיית שירי ארצי וגידי גוב. בכתבה, בין היתר, מספר גוב: "(אני) לא שר שר, אבל אם יש משהו על הדרך או כשנזכרים אז כן, לא ברמה של חזרות או הפקה. משהו קטן כי יש בתוכנית להקה. אלון הלל, עמוס הדני, אלון נדל. יהיו שירים בחמידות, לא ממש הופעה". על התופים: אלון הלל, או כפי שגוב אומר: "אלון ה-לל-לללללל"

אורי404

New member
וגם: הופעה של דני סנדרסון.

הופעה במועדון "קמלוט" שבאיזור התעשיה של הרצליה ביום רביעי. פתיחת דלתות בשעה 20:30. ליווי: שי וצר - תופים, יותם בן חורין - בס, שאול עשת - קלידים, תמר אייזנמן - גיטרה, קולות ושירה וכפיר בן ליש - גיטרה וקולות.

הוד11

New member
קראתי את הכתבה

אחלה כתבה ואני מקווה שתיהיה אחלה תכנית אבל למה בארבע בבוקר מי יראה בשעות האלה?

אורי404

New member
אם אני לא טועה, התכנית אמורה להתחיל

בסביבות שש, ששוחצי בבוקר. צריך להגיע לאולפן מוקדם יותר. כתוצאה מכך, המנחים ייצטרכו להתעורר בשעה ארבע לפנות בוקר...

6:45 זו לא שעה משהו...

שעה שאני בדרך לעבודה
נו, מישהו מצא לי אתר שמשדר ערוץ 2?
אגב, כמה זמן התכנית תימשך? ה-ללל-לל

noaedri

New member
מודי..

זה מאוד מעצבן שאתה מנופח ככ וכותב בגוף שלישי אז ראו אתך בטלויזיה.. אז מה? תנחת חמוד

מודימוד

New member
השבת תגובה

צר לי שאת חושבת שאני מנופח כי את ממש לא מכירה אותי והדבר האחרון שאני זה בן אדם מנופח סך הכל רשמתי שאני אשמח שגידי יראיין אותי וזה החלום שלי שיהיה לך סוף שבוע נעים ממני מודי גלאון

noaedri

New member
../images/Emo140.gifאני מצטערת

זה היה יום גרוע ביותר וקראתי את ההודעה והיא משוםמה מאוד עיצבנה אותי אז סליחההההההההההההההההההההההה אתה יכול לכתוב מה שבא לך ואיך שבא לך סורי סורי סורי

מודימוד

New member
לנועה ממודי

זה בסדר קיבלתי את התנצלותך ושזה יהיה הבעיות שלנו בחיים יש דברים יותר חשובים ואני מקווה שיהיו לך בלי שום קשר אף יום גרוע ממני מודי

noaedri

New member
בהריון חודש שמיני

תסלח ליייייייייי ההורמונים מתפוצצים

למעלה