מהמהמהמהמהמהמהמה

Just Anna

New member
מהמהמהמהמהמהמהמה../images/Emo12.gif

מהההה שמעתי עכשיו?! אינויאשה חוזר ב2009?! מישהו אמר לי שעכשיו שהמנגה נגמרה מתחילים להפיק פרקים חדשים, הרי זה נפסק באמצע
זה נכון נכון נכון נכון?! שמישהו יענהההה
אם זה נכון אני חוזרת בתשובה

The Snow fox

New member
את לא חשובה, והשרשור הקודם לא קופץ, ואני לא

נחמד, ורוצה לענות על השאלון. שם: קיצעלע. תאריך לידה: 24 לספטמבר. מקום מגורים: נראה לי שזה ממש פה. (וואי, איזה קרש. אני יותר גרוע משלום אסייג.) שיר אהוב: לא יודע. סרט אהוב: הנסדק בדרמה ומגניבות וגאונות וקאלט. בקומדיה אין לי מושג. מעדיף יותר סדרות. אה, בוראט היה משהו לא נורמלי. תוכנית טלוויזיה אהובה: קומדיה סיינפלד (אחריה המשרד מלקולם באמצע וחברים) ומכל השאר אבודים. זמר אהוב: לא יודע. זמרת אהובה: לא יודע. יום אהוב בשבוע: היום שאחרי מחר. -בודק איזה יום זה- לא, לא היום שאחרי מחר. דיסק אהוב: דרך האבי, של הביטלס. תאריך אהוב: כולם חוץ מה24.9, זה נורא. כל יומולדת אני נכנס למשבר גיל, ואני בן 15 P: האם אי פעם עישנת? לא. האם אי פעם שתית אלכוהול? די לילדים בני 12 ששותים שלוק וודקה רד בול ואומרים כמה הם שיכורים ומאגניבים. לא שתיתי יותר משליש כוס יין. האם אי פעם לקחת סמים? כן, אקמול, דברים כאלה (זה לא בצחוק, תרופות זה סמים) האם אי פעם עברת על החוק? מי לא? אבל זה לא שרצתחתי מישהו או משהו כזה. או שכן? אני מנסה להזכר, אבל השעה.... האם אי פעם נשבר לך הלב? לא, לא נראה לי. אני לא ממש מבין מה הכוונה, אז כנראה שלא. או לחילופין WTF. האם אי פעם עשית משהו שלא רצית לעשות? WTF. כמובן. האם אי פעם הצטערת על משהו שעשית? WTF. האם אי פעם בכית על מישהו? פיזית? לא. מנטלית? אולי על עצמי P: האם אי פעם בכית על מישהי? פיזית? מי תיגע בי? מנטלית? לא, לא נראה לי. אה, החתולה שלי שמתה נחשבת? האם אי פעם שברת למישהו את הלב? מוזמנות לעדכן אותי. לא, אני לא שובר לבבות, לפחות לא במציאות
האם אי פעם אמרת אני אוהב\ת אותך והתכוונת? לא חושב. האם אי פעם שיקרת? ברגע זה. (פרדוקס!!) יש\אין חבר: יש לי כמה חברים. אין לי חברה. (סגגגג) גובה: You wanna piece o' me?!!? מידת נעלים: לא יודע. באמת. פריסינג: CHECK קעקועים: לא ב24 שעות האחרונות בכית? לא ב24 שעות האחרונות צחקת? כן ב24 שעות האחרונות חיבקת מישהו? לא ב24 שעות האחרונות עשית שטויות? אתה חושב משמע אתה קיים. אני עושה שטויות משמע אני קיים. ב24 שעות האחרונות רבת עם מישהו? לא. ב24 שעות האחרונות קנית משהו? כרטיס לקולנוע. בימים אלו אתה מאוהב? WTF מה זה השאלות האלה?! הדבר שהכי קשה לך איתו: WTF מישהו אחד שהייתי רוצה להיות? טוב לי עם מי שאני. האדם האחרון שהתקשר אלי- לא זוכר. האדם האחרון שדיברתי איתו באיסיקיו: איזה סלובקי לפני חודשיים. המקום האחרון שהייתי בו: כאן 0____O צעד לפני החדר אם אתה רוצה, לא שיגרתי את עצמי מהסלון. הסטיה שלי היא: סמורוטים. שיט, זאת בכלל לא מילה! הדבר שלא הייתי מוותר עליו בחיים- הומור. תכונה טובה שלי: לא מכריז על תכונות טובות שלי. תכונה רעה שלי: אני מושלם. סתם, אין אדם מושלם. אבל יש את ניא. (חסר לך שאת לא מגיבה אחרי שאת רואה דבר כזה!) האם פרצת לאייסיקיו של מישהו? נראה לי שכן, אבל לא בדיוק זוכר. האם אי פעם חשקת במישהו מהמין שלך? לא. כאילו, לא מינית, חשקתי לדבר אולי. (WTF למה יש לי תשובה כל כך ארוכה לשאלה כזאת?!) האם צחקת על מישהו בעל מום? האדם היחיד שאין לו מום זו ניא. האם התעצבנת על המורה שלך וצעקת עליה מול כל הכיתה? לא, אני מאוד דיפלומטי. אבל הורדתי את המכנסיים שלי בשיעור והעיפו אותי מבית ספר. אל תשאלו. עזרת פעם לזקנה או לעיוור לחצות את הכביש? יכול להיות. תרמת פעם לקבצן? כן. לא, שכנעתי את ההורים שלי לתרום. האיש עם האקורדיון ממרכז חורב! איזה בנאדם נחמד. האם גנבת משהו במכולת? רק בשוק בתורכיה, בוטן. צרחו עליי, זה היה מפחיד. יש משהו שחשוב לך יותר מהחיים שלך? לא. אכלת משהו לא כשר? כן. אתה שומר כשרות? לא. שברת פעם כוס או צלחת או כל דבר שביר בכוונה? בטח. הפרת הבטחה שהבטחת? כן, אבל לא משהו דרמטי. השתכרת עד אבדן חושים? כרגע. מה צבע החדר שלך? עכוּר. באיזה בושם אתה משתמש? WTF אתה אוהב לענוד תכשיטים? WTF מהו הדבר הרשע ביותר שעשית? לא יודע, אבל אני די רשע. באיזה גיל לדעתך צריך לקיים יחסי מין פעם ראשונה? ברגע שמחליקים מהאישה המסכנה. מתי הייתה הפעם האחרונה ש.. התנשקת? אף פעם. חיבקת מישהו/י? את אמא שלי אולי, לפני כמה ימים. מישהו/י חיבק/ה אותך? WTF? ההיפי ההוא. עישנת? אף פעם. שתית משקה אלכוהולי? לא יודע, בטח איזה יין באיזה יום שישי. השתכרת? אף פעם. שכבת עם מישהו/י? ממש ברגעים אלה. אני רוקד על שתי החתונות. גם שוכב עם מישהי, וגם ממלא שאלונים בפורום מת על סדרת אנימה דבילית. היית במועדון? שנים. לבשת חצאית? WTF קנית בגד? לפני איזה שלושה שבועות. אמרת למישהו/י "אני אוהב/ת אותך"? אף פעם. הקדישו לך שיר? אף פעם. שיפרו לך את המצברוח? עכשיו, השאלון הזה. היום: באיזו שעה התעוררת? פעמיים: בחמש בבוקר ללחישות של אבודים (בן הזיז את האי לנשיאים!), ואז ב12. לא ישנתי טוב. אני צריך לישון. מה/מי העיר אותך? לחישות של אבודים, אבא. מה היה הדבר הראשון שאמרת? "אעעעעעעעעעע" משהו כזה. מה היה הדבר הראשון ששמעת? "The Island needs you" משהו כזה. מה היה השיר הראשון ששמעת? השיר פתיחה של קוד גיאס R2. מה אכלת? שניצל. שניצל לארוחת בוקר זה ממש חזק. איזו מחשבה הכי העסיקה אותך? ג'פרי רוזנשטיין, מה? איזה כיתה אתה: עולה ל-י', אמאל'ה. הבנאדם הכי יפה שראית: חסוי בהחלט. סתם, אני פשוט לא יודע. -וואי, נגיד שזה כתוב בלשון זכר אין לי כח לזה- את חושבת שאת יפה? לא. את חושבת שאת צבועה? קצת. את חושבת שאת קנאית? אני קנאי. את חושבת שאת קרצייה? אני קרצייה. את חושבת שאת עקשנית? אני נרפה בקלות. אלא אם זה משהו שלא יגרום לי נזק להשיג אותו. את אוהבת את עצמך? כן. אני אוהב עוגות גבינה, אבל הכי אני אוהב את ניא! בזבזנית או חסכנית? אני בזבזן גדול. דילגתי על הבני אדם, אין לי כח לזה. יש לך פלאפון? כן. למי אתה מתקשר הכי הרבה? לאמא/אבא. איזה צלצול יש לך? מה שבא עם זה. טאדאהטאועננ. הקול הכי יפה ששמעת? גיר על הלוח. איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? כחול. את רוצה להיות זמרת? משהו. את רוצה להיות שחקנית? אני אוהב לשחק. אם הייתה סידרת ריאליטי והיו מזמינים אותך,היית משתתפת? יכול להיות. אמרו לך פעם שאוהבים אותך? הורים. כשאת אומרת אני אוהבת אותך את מתכוונת לזה? אני לא אומר את זה. איפה את רוצה פירסינג? WTF. אם היית מוצאת מיליון שקל מה היית עושה בו? הייתי נותן למשטרה. פורום אהוב: אתם. סתם, נראה לכם? אני כותב הכי הרבה במנגה ואנימה בתפוז, אבל אני לא אוהב אותם. אני חושב שנשארתי איתכם. באיזה פורומים את כותבת: כל מקום לעיתים נדירות. קבוע רק במנגה ואנימה תפוז. יש לך חברים בפורומים? כן, אבל אני לא פוגש אותם כי אני פחדן, אז לא יודע כמה זה נחשב. מי האדם האחרון שדיברת איתו? אמא? מה את עושה עכשיו? אני לא שומעת כלום. גם לא שומע. את/ה שומע/ת מוסיקה עכשיו? לא. מה את/ה שומע/ת? הרגע שאלת את זה!! מה הסרט האחרון שראית? פורקו רוססו של מיאזאקי בטלווזיה (נחמד), והנקוק בקולנוע (WTF. נחמד) מה התוכנית האחרונה שראית? דרייק וג'וש! מצאתי קומדיית דיסני טובה, אני לא מאמין! ג'וש דמות החנון האולטימטיבית, אני מת עליו. ("למה אתה חושב שאנשים זקנים אוהבים אותי כל כך?!") מה הדיסק האחרון ששמעת? לא זוכר. מה החלום שלך? להיות מלך הפיראטים! האם אי פעם... הרגשת שאתה עומד למות? כל הזמן. ראה תגובה בשרשור המקורי. רצית להתאבד אבל לא היה לך אומץ? לא. היה לי אומץ, הרגתי את עצמי ואני בכלל רוח. הרוח של ירין. האג'יממשיטה. שאבת אבק בלי שביקשו ממך? כן. בנית טירה מחול? חור בחור. היית במקום שהיית מוכן לשלם 1000 שקל כדי שאף אחד לא ידע שהיית בו? WTF לא. נהגת במכונית (ולא על הברכיים של אבא)? קולנועית סגגגגגג. סיכנת את חייך עבור מישהו אחר? נראה לכם? היית בחקירה משטרתית? לא.

אויש, רזון. ../images/Emo9.gif

אתה יודע איך לגרום לאישה לקרוץ לך באמצע הרחוב ואז ללכת ולצחוק עלייך עם החברות השרמוטות שלה. "דרייק וג'וש" זה גאוני.
סוף סוף אתה רואה עוד קומדיה חוץ מ"סיינפלד". וזה שהורדת את המכנסיים באמצע הכיתה לא נחשב. אבל, זה בהחלט שיא. תיזהר, שש\ארבע\ארבעים ומעלה אחרייך.

ואנה, אל תתייחסי אליו.

הוא מתוסכל מינית בגלל השאלון הזה. (תתנהג יותר יפה לאנשים, שומן!)

לא, תודה. ובקשר לפרצוף...

אני לא חושבת שזה הכי נעים כשמישהו אומר לך שאתה לא חשוב (גם אם זה בצחוק, לפעמים זה נלקח ברצינות), וחוץ מזה, נכון לעכשיו, השרשור הנחשק נמצא ממש מתחת לשרשור הזה, הוא עוד לא האחרון ואולי הוא עוד יתן קפיצה. אני לא אומרת שאסור לנצל"ש, אבל נראה לי קצת חבל לשרשר את התשובה שלך כנצל"ש לשאלה של מישהי (והרי הן תקבלנה יותר התייחסות בשרשור של השאלון, כי אליו אנשים שרוצים לקרוא תשובות של אחרים, פונים), ובדרך לומר משהו מעליב למדי בנוגע לחשיבות שלה, אז עשיתי פרצוף כדי להביע את דעתי בצורה אלגנטית. מה לעשות, גם אני לא נחמדה במיוחד לפעמים.

BlackEyedSpirit

New member
יואו, ליסה../images/Emo29.gif

אני לא קשורה בגרוש אבל החתימה שלך משגעת אותי *****Than XDDD; ~בורחת~

De-Panther

New member
לא מצאתי שום איזכור לדבר שכזה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

בשום מקום שעוד מתעדכן בנושא ראיתי איפשהו שבמאי היו אמורים להיות עדכונים בנושא, מאיזשהו כנס אנימה כלשהו. אבל אחרי שהוא נגמר עדיין לא היו תשובות. אחד האנשים שקשורים מקווה שיהיו פרקים חדשים לאנימה, אבל הוא מקווה כבר שנים
ככה שנכון לעכשיו, לא מתוכננים לצאת פרקים חדשים לאנימה. אבל עוד ישמצב שיהיו. מאיפה שמעת שהוא חוזר ב2009?

למעלה