מהם השירים הטובים ביותר של הלהקה?

gonzila

New member
מהם השירים הטובים ביותר של הלהקה?

אהלן אנשימים, אני אירוסמית' מתחיל (אם אפשר לקרוא לזה ככה), רציתי לדעת מהם לדעתכם השירים הטובים ביותר של הלקה? (3 הטובים ביותר). תודה, מתן.

SaintJohn

New member
שלום מתן!../images/Emo140.gif

קודם כל ברוך הבא לפורום אירוסמית'
אם אתה רוצה לדעת מהם לפי דעתי האישית השירים הטובים של אירוסמית', אז הנה המועדפים שלי: Rattlesnake Shake Sweet Emotion Train Kept A Rollin Rats In The Cellar Nobody's Fault Last Child Three Mile Smile ויש עוד מלא... אבל ל"אירוסמית' מתחיל" כמוך, הייתי ממליץ לשמוע את השירים הבאים: Eat The Rich Love In An Elevator Janie's Got A Gun Shut Up And Dance Amazing Baby, Please Don't Go Sunshine Avant Garden Falling In Love Nine Lives Dude Looks Like A Lady What It Takes ואני בטוח שתאהב אותם. אם אתה מחפש אלבומים טובים לקנות של אירוסמית', אז יש את Get A Grip שאני מאוד מאוד ממליץ עליו, ויש גם את Nine Lives ואת Pump המשובחים. אם אתה מעוניין באוסף, אז יש את Big Ones שיש בו המון להיטים נפלאים של אירוסמית' משנות ה-90, ואני ממליץ גם על האוסף הכפול O, Yeah, שיש בו להיטים גדולים של אירוסמית' מכל הזמנים. אני מקווה שתהנה, ואתה כמובן יותר ממוזמן לשאול כאן בפורום כל שאלה שעולה לך בראש לגבי אירוסמית'. נשמח מאוד לראות אותך כאן שוב

AeroTom

New member
לכל אחד יש את השירים האהובים יותר..

אף אחד פה לא נראה לי יוכל להגיד לך ספציפית 3 שירים שהם הכי טובים. יש ללהקה עשרות שירים מופלאים. האהובים יותר גם תמיד מתחלפים בהתאם לתקופה. נועם פה המליץ לך על הרבה שירים נהדרים ואלבומים להתחלה. נשמח באמת אם תאהב ותישאר איתנו פה, וכמובן נשמח לשמוע תגובות על מה ששמעת. ואם יש לך עוד שאלה או התעניינות בקשר ללהקה--אנחנו תמיד פה...

למעלה