מהי גאווה

מהי גאווה../images/Emo34.gif../images/Emo35.gif

חברים יקרים, מהי לדעתכם גאווה
התשובות ירוכזו ויהפכו למאמר בפורום אז בבקשה שתפו פעולה

לולו15

New member
אממ

הגדרה שלי: זה כשאתה הולך ברחוב ולא מתבייש להיות מי שאתה
הנה לך גם הגדרה מילונית "הרגשתו של מי שגאה במשהו או במישהו, תחושה של שביעות רצון אושר ושמחה"

הממ...

גאווה היא - לא בהכרח להכריז, אלא להציג את עצמך כמי שאתה באמת, ללא פחד מתגובות החברה, וגם אם זה לא כמו ה"רוב". גאווה היא כמובן גם תיאור להומוסקסואליות לפעמים
. וזהו. אני לא חושב שההגדרות שלי טובות, אבל (כמו בסרט "קלולס") - "What ever!"

GREENSsss

New member
אני אקח את זה בכיוון אחר לגמרי...

בכיוון של חטא הגאווה- אדם שמתנשא וקובע עליונותו על אחרים כולל על הדמות האלוהית.

RedRose

New member
וגאווה בשבילי היא..

פשוט להיות גאה במה שאתה, לאו דווקא במובן ההומולסבי.. פשוט לדעת מי אתה, ולהיות שמח עם זה ולא להחביא את זה. במובן ההומולסבי לגאווה יש אותה פירוש, אבל יש לה, לדעתי, חשיבות גדולה יותר.. כאילו, טוב, לא יודע בדיוק איך להסביר את זה.. כאילו, גאווה יותר חשובה שאתה "שונה" מהשאר..

סהר 27

New member
גאווה=השלמה עם המציאות

של דרך חיי חג גאווה שמח לכולם!!!

סְנוּפ

New member
גאווה בעיני היא...

להיות שלם עם עצמך מבחינה פנימית ולא להיות מושפע ממחשבות נסתרות של אחרים. חבל רק שהיא לא באה בכזאת קלות...

Eyalush1

New member
גאווה

לדעתי גאווה (בהקשר הומוסקס´) היא מתי שמישהו מרגיש שאין צורך לשנות ולתקן אותו, שהוא בסדר, ואפילו מרגיש טוב עם זה (שהוא הומו). כשאתה מחבב את עצמך בגלל דברים שעשית (או לא עשית), אמרת וכו´ אז אתה גאה בעצמך, וזה בהחלט חשוב.

assafcohen1

New member
my pride

being proude is to love yourself, to accept yourself, to be able to look in the mirror everyday and to eell youself this is what i am, this is what i was , and this what i will be in the futeure. this is me. being proud meens not being proude in your homosexuality, but in the good person you are, the heart you have, the capability of accepting the one who is different. i have a lot more to say, but o forgot how fucking extremly expanssive is the internet in the states. i came back to san francisco yesterday, i will not be able to write much, cause i don´t have a computer at home. happy holiday to all of us, enjoy the parade, mine, here in san francisco is in sunday. bye... assaf

למעלה