מהי בגידה

yaariti050

New member
מהי בגידה

היום גיליתי להפתעתי כי בעלי ניהל שיחות עם בחורה במשך שבועיים וגם שיחות הכרויות , אני בשוק, לא יודעת איך להתמודד האם זו בגידה, האם היה מעבר לשיחות? אני מבולבלת ואני קצת ירחיב, היום בארוחת חג אצל חמותי ראיתי חשבונית של פלאפון של בעלי וראיתי שם שהיו לו 15 שיחות של חסימת שיחה כוכבית 43 נראה לי מוזר שבעלי צריך לחסום שיחות כשהגענו הביתה נכנסתי לאינטרנט וראיתי פירוט שיחות התקשרתי לאותו מספר וענתה לי בחורה שאלתי לשמה ענתה שקוראים לה טינה, הצגתי בפני בעלי את מה שגיליתי והוא כמובן בהתחלה הכחיש ואמר שלא הוא דיבר אלא חבר מהעבודה , לאחר וויכוח סוער התוודה ואמר שזה רק בשביל הצחוקים ושהוא ראה שזה מגיע לנושאים אישיים הוא הפסיק את השיחות עימה, הוא אמר ששמע אותה בתוכנית כלשהיא ברדיו חמפשת קשר והם בעבודה "הסתלבטו" עליה(ומה עם כל שיחות ההכרויות בפלאפון לזה עוד לא הגעתי) הוא אומר שהוא לא נפגש איתה ונשבע שזה רק לצחוק ואני חושבת ומבולבלת איפה פה הגבול מהי בגידה האם זה בסדר לנהל שיחות שלא עם האשה הנוכחית אולי אני זאת שלא בסדר ועושה מזה סרט אוף אני מיואשת אני צעירה רק בת 28 עם 2 ילדים קטנים מה אני צריכה את זה לעזאזל?

seeyou

New member
האם ההגדרה חשובה לך או המצב בו את נמצאת?

לפי הסיפור שלך המצב בנשואים שלך לא טוב. לדעתי לא חשוב איך מגדירים את המעשים של בעלך, לא חשוב ממתי הוא עושה את זה או יותר מזה או עם מי או כמה חשוב איך את מרגישה עם זה ועוד יותר חשוב מה את בתכוונת לעשות בנידון. לפי ה"סטטיסטיקה",רק דיבורים,בירורים(עם או בלי יועצים ) בדרך כלל לא עוזרים. בכול מיקרה,תבהירי לו שאת שומרת את הזכות לפתוח "ערוצים" חדשים לא רק לאלו שבחבילת הנשואים. בכול דרך שתבחרי תדעי שזה הימור....אין ביטוח "צד שלישי" חד שמח יוסי

הייתי שם הייתי ם הייתי שם

ועכשיו אספר לך בדיוק את הסיפור שלי : קיבלנו חשבון טלפון של 1500ש"ח לא הבנתי מה זה ודרשי פירוט שיחות...... ישבתי עם הפירוט שלי ושלו וממה שראיתי חשכו עייני........ כשאני הייתי יוצאת לעבודה עם הילדים לגן הוא היה מחייגלאיזה מספר בקביעות ע"י חסימת המספר *43......... חוץ מהמספר הקבוע היו שיחות נוספות (כן תיארתי לעצמי שהוא משוטט בצאטיןם ומכיר נשים). לקחתי את הפירוט וצלצלתי מספר מספר , לתדהמתי (או לא) בכולן ענו בחורות גרושות ונשואות . את הפרטים עליהן קיבלתי אחרי חקירה מעמיקה איתן (לא הזדהתי אלא התחזתי לנציגת שרות מטעם חברת הסלולר שלהן). רק אחת שאלתי אם היא מכירה את *************** והיא ענתה לי "לא" ולא מעניין אותי מה בעלך עושה !!! כמובן ששאלתי אותו לפשר השיחו ווא ענה "נו זה סתם"!!! (לא הודה בכלום רק התחמק ממתן תשובה. אני לא שתקתי , המשכחתי בשלי , חיפשתי עוד ועוד אינפורמציה על כל השיחות האלו ......מרוב טרוף שנכנסתי אליו ירדתי 9 ק"ג ממשקלי (העלתי חזרה
) וככל שאספתי יותר אינפורמציה ככה הזמן עבר ואמרתי לעצמי : ומתנצלת מראש על הביטוי.......... "כוס אמא שלו!!!!!!!!!!! בא לו לבגוד - שיבגוד!!!!! על הזין שלי אותי לא מעניין!!!" עד היום יש לי את הפירוט עם כל הפרטים (למה זה אצלי...לא יודעת) החלטתי שאני עוזבת את זה , זה מזיק לי , לא לא טמנתי ראשי בחול כבת יענה אלא אספתי את עצמי והפכתי להיות חזקה יותר , מבינה שאסור להציץ דרך חריץ המנעול , היום , כל שיחת טלפון שלו ממש לא מעניינת אותי , יש לי בתוך המערכת שלנו חיים משלי , אם היתה לי קנאה לו היא התמוגגה , ותאמיני לי שיותר קשה לו היום עם זה שלא דיברתי איתו על זה , עם זה שאני לא מקנאה לו , עם זה שאני נותנת לו הרבה מרחב . ובנוסף לא יודעת למה דיברנו על בגידה השבוע והודעתי לו שלא ידאג שגם אם אדע שהוא בוגד בי לא אפרק א המשפחה בשביל זה (לא אעניש את עצמי בגידול לבד את הילדים שלנו)! עם כל הכאב שיש בך עכשיו עם תחושת הבגידה (כי לעולם לא תדעי מה היה בשיחות שם או אם היה מעבר לזה ) תאספי את עצמך והמשיכי הלאה.....

איך אפשר?

מעניין אותי איך את מסוגלת להבליג על זה שהוא שוכב עם אחרות. הרי אין מצב שאת נמצאת בכזאת רמה של הכחשה שבה את חושבת שהוא נאמן. ואני לא רואה מצב שאת חיה בשלמות עם זה שה"שמוליק" שלו נכנס לחורים זרים. גם אם החלטת להמשיך לחיות איתו בגלל הכדאיות הכלכלית (גידול הילדה וכו') איך אפשר לנהל זוגיות בריאה איתו? להגיד "על הזין שלי" זה סבבה אבל אני לא יכול להבין איך ביום יום חיים עם זה. ושאלה של סקרנות: *את* מסוגלת לבגוד בו?

yaariti050

New member
לדולפין כחול

לא אני לא יכולה לא יכולה לחיות בשקר מה זאת אומרת על הזין שלי הוא בעלי איפה האמון איך אפשר לחיות עם חוסר אמון הנישואים שלך כפי שאת מגדירה אותם הם נשואים פתוחים ואת זה אני לא יכולה אפילו לדמיין אני אוהבת את בעלי ולא יכולה לדמיין אותו מדבר עם אחרת אולי אני חושבת שהאהבה שלך לא מספיק חזקה כי על רגשות אי אפשר להשתלט וכמה שאני יגיד לעצמי תהיי חזקה תשכחי מזה מי הוא בכלל זה לא יעזור זה פשוט חזק ממני אז או שאת בחורה ממש חזקה או שיש לך מישהו שאת יכולה להשען עליו ולהשכיח את השטויות שבעלך עושה אני אפילו קצת מקנאה ממך שאת יכולה לחיות ככה אני לא יכולה זה חיים של שקר ואני יהרוס את המשפחה כשאני יחייה עם גבר כזה אני יהיה עצבנית ומתוסכלת והכל יעבור לילדיםשלי אז הבהרתי לו שהמעידה הבאה תיהיה ברבנות.

AlinaGil1

New member
אהבתי את המשפט שלך

יש לי בתוך מערכת היחסים שלנו חיים משלי-משפט מפתח לכל אישה שמקנאת לבעלה ...הרי לכל אחד יש את החיים ביחד ויש את החיים לחוד, אם מערבבים יותר מידי, לטעמי, נוצרת דייסה. עדיף לשמור על כמה דברים בצד ( ולאו דווקא להתהולל) , זה עושה את החיים יותר מעניינים.

למעלה