מהירות גלישה בנייד ישן ACER ASPIRE E15 START ES1-512-CNBF

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
למיטב הבנתי כרטיס הרשת LAN שלו מגיעה עד מהירות 1000 , לא הצלחתי לעבור 120 אני בבית על רשת של גיגה ..הסרתי דרביירים, התקנתי מהיצרן וכלום, יש ווינדוס 10,
מעבד N840 4 גיגה זיכרון , SSD . הכל מעודכן . מהירות העלאה תקינה 100 ..מה קורה עם ההורדה ? אני לא מבין...זה חומרה שמגבילה? הכבל E5 תקני...במחשב שלי המהירות תקינה גם בפון שלי....רק בנייד המדובר לא..
הצעות ?
תודה :)

HelpSupport

Active member
למיטב הבנתי כרטיס הרשת LAN שלו מגיעה עד מהירות 1000 , לא הצלחתי לעבור 120 אני בבית על רשת של גיגה ..הסרתי דרביירים, התקנתי מהיצרן וכלום, יש ווינדוס 10,
מעבד N840 4 גיגה זיכרון , SSD . הכל מעודכן . מהירות העלאה תקינה 100 ..מה קורה עם ההורדה ? אני לא מבין...זה חומרה שמגבילה? הכבל E5 תקני...במחשב שלי המהירות תקינה גם בפון שלי....רק בנייד המדובר לא..
הצעות ?
תודה :)
ניסית דרייבר מיצרן כרטיס הרשת - realtek ?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
ניסית דרייבר מיצרן כרטיס הרשת - realtek ?

לא עזר לא עידכן כי זה מעודכן. גם בזק לא עזרו. ניקוי וירוסים ניקה 10 דברים, גם לא שינה המחשב מקבל 200 והעלאה 97 ..איפסתי רשת, לא עזר. חוץ מלהתקין ווינדוס נקי אני לא רואה עוד מה לעשות...

rafid1

Active member
מנהל
חבילה של 1000/100? ספקית? דרך איזה נתב (חיבור קווי?)?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
חבילה של 1000/100? ספקית? דרך איזה נתב (חיבור קווי?)?
כבר לא אקטואלי המחשב חזר לבעליו הוא לא אצלי ..יש להם מהירות 200 בו הם מרוצים הכל טוב :) בבית סתם ככה יש להם תשתית בזק 600 יורד...בנתב של בזק , שוב כבר לא משנה אין לי איך להתעסק ככה או ככה איתו. תודה בכל אופן

למעלה