מהו הקטע הכי מצחיק שזכור לכם...

GIANTG

New member
מהו הקטע הכי מצחיק שזכור לכם...

בתולדות הWWE/F זה הולך להיות מעניין ביותר... כבר מחכה D:

GIANTG

New member
אני יתחיל

אז אוקיי הקטע הכי מצחיק לפי דעתי היה דווקא מהשנה בתחרות הטאף אינף שדניאל פיודר זכה בתחרות של הסקס של טורי "היפייפיה תעשי לי ילד" ווילסון ואז בתור פרס לא זוכר איך קוראים לה הזקנה הזאת באה ועשתה לו לאפ דנס זה היה משפיך מצחוקקקקק חחחחחחחח איזה ענק זה היה אין חחחח זה הקטע הכי גדול אי פעם!!! לא שטורי ווילסון ודונה מארי לא הוסיפו...

Guy Schlesnar

New member
משפיך מצחוק?

בכל מקרה,גם לך וגם למסטריו המלך יש חוש הומור מארקי ביותר.

כן יודע,אבל בוא נסגור את זה פה,

מצטער עם פגעתי בך או משהו,אני חדש כאן וממש לא רוצה לריב עם אחרים,להפך אני רוצה להשיג חברים אבל אם אני ימשיך בדרך הזאת אני כבר לא ימצא...

Guy Schlesnar

New member
היי,זה פורום היאבקות בתפוז,

גם הריבים הם לא רציניים,וזה בכלל לא היה ריב.

נכון, כל הריבים פה הם וורק

מנסים אותם קודם בהאוז שואוס, ואם הם לא מקבלים היט - גונזים אותם באמצע. אבל אם הם אובר - מפתחים את האנגל עד הסוף ובונים את הסטוריליין לקראת PPV של הבראנד. Holla, playa. Shizzle with all that fizzle stuff.

ramoni

New member
אני עדין מצפה בכליון עיניים

למיין אבנט בן Xpac לעופר

אני חושב

גם מטאף אינאף בתחרות של טורי,איך ג'סטי סמית' נתן לזקנה מכות בתחת,זה גמר אותי...

Caraya

New member
שניים

אחד עדכני: יוג'ין נגד אדג' לפני ה-Elimination Chamber. הקרב היה על זמן ואדג' היה צריך לנצח בפחות מ-7 דקות או משהו כזה כדי להכנס אחרון ל-Chamber. יוג'ין התחיל לרוץ מסביב לזירה ואדג' השתגע :) אח"כ אדג' ניסה לחנוק את יוג'ין ויוג'ין... לחץ לו את היד. אדג' בתגובה התחיל להשתולל ("What are you doing?!?") ואחד לא כ"כ עדכני: שנת 1993 (או בעצם 1992?) קאמאלה נגד דוינק. דוינק בא לזירה עם מתנה והביא אותה לקאמאלה (הקצת רגיש מדי). קאמאלה התחיל לפתוח את המתנה בהתלהבות, ואחרי שגילה שזו קופסת קרטון ריקה הוא התחיל לרדוף אחרי דוינק בזעקות שבר. דוינק ברח מהאולם.

yaki z1

New member
אוקיי אז אני לא זוכר כמעט כלום למעט

הרו שלפני הרויאל הראמבל של השנה שבטיסטה דחף לרוב קונאוי את הדגל לתחת זה קרע אותי מצחוק וגם הקטע שג'י בי אל רב עם הדינוזאור ביפן

MiRuinaVida

New member
רוקי בSNL

לא כל כך קשור ישירות להיאבקות אבל הוא התארח בפרק של Saturday Night Live ועשה מערכון שהוא מגלם את סופרמן שחושב שאף אחד לא יודע שסופרמן זה בעצם הוא קורע מצחוק! ד"א זה הוא בתמונה אבל לא מהמערכון עם סופרמן. עדיין משעשע לראות אותו בפיאה שדווקא די מתאימה לו

למעלה