מהו הפורום בשבילי

yanivush1

New member
מהו הפורום בשבילי

כבר שנתיים שאני מחובר לאינטרנט ובהן שוטטתי ברחבי עולם מקוונן ומלואו . כמו מרקו פולו שיצא למזרח , כמו קולומבוס שהפליג למערב , אך לא מצאתי את אשר ביקשה נפשי . היום אני מאושר , שיש לי מקום שליבי יכול בו לשיר ולהישיר מבט לנבכי עולמותיהם הפנימיים של כותבים אחרים !

קסנדרה*

New member
יניבוש אולי זה תחילתו של שרשור ....

אם חלק או כל המשתתפים יספרו מה הפורום עבורם. גם אני אכתוב ואספר מהיום בו הצטרפתי כגולשת והלאה.... קסנדרה

אורקוש

New member
אהיה הראשונה (מקווה לא אחרונה)

הפורום בשבילי הינו מקום שבו אני יכולה לרשום את הדברים שלי ולקבל את התגובות הכי אמיתיות שיש אני יודעת שאתם אומרים לי את האמת גם אם לא אהבתם קטע מסוים ורואים את זה ולמרות שלא הייתי פה תקופה נחמד לחזור ולדעת שיש מקום שמקבל אותך לא הרבה מחבריי מבנים את שירי ובדרך כלל פוטרים אותי ב"יפה" ופרצוף של לא מבין אני אוהבת להגיב וגם אם אין לא תמיד מה לומר אני מסמנת שקראתי את השיר אני בת 26 ואני כותבת מאז שאני זוכרת את עצמי אך עד לפורום הזה הכל נשאר במגרה ואני שמחה שיש לי אותכם

kity

New member
היי...

אממ... אז ככה הפורום בשבילי: אם היה פה קצת יותר שונה אז היה אפשר לייחס לו אולי קצת יותר חשיבות, זה מקום ממש נחמד אם אנשים חמודים ומוכשרים שאוהבים לכתוב, אך להגיב לא כך כך... קל להכיר אנשים מעומק רק על פי הכתיבה שלהם, ומעניין לקרוא דברים יפים, וקצת פחות יפים... והכי חשוב אפשר לבטא את עצמך בלי שישפטו אותך, וגם שיעריכו את היצירות שלך (לטוב ולרע..) סורי שזה לא יצא שיר או סיפור... וביי ביי kity

kity

New member
תוספת קטנה....

אממ... יצאתי מהמגירה ישר לפורום, זה עוד דבר ששכחתי לציין, זה היה המקום הראשון שאי פעם מישהו ראה את "היצירות" שלי, וגם די עודד אותי להמשיך לכתוב...:) רק אם טיפה האוירה פה תשתנה הפורום הזה יהיה מקום מאוד טוב ליוצרים חדשים... (וגם לותיקים באותה מידה...)

ובשבילי...

הפורום הוא המקום שבו אוכל להודות בפני אנשים זרים שלעולם לא יזהו אותי ברחוב, שאני לא כל כך קשוח כמו שכולם חושבים... שטחי כמו שאמרה לי פעם מישהי... לא רק בנות הן מרכז עולמי... אני יכול לחקור גם בנפש האדם, לא רק בגופו... ידי הם מקור למילים, שירים, ולא רק מחזיקי כלים חודרניים.... אני רגיש... פגיע... ויש בי פואטיקה... עדינות. ועכשיו סיימתי לכתוב, אעלה על האופנוע ואלך להציל חיים במלוא האגרסיביות....:))) כי את העדינות והשירה, אני שומר לפורום, ורק לפורום...

yessi

New member
מהותו של הפורום עבורי

אני בת 18 וקצת וחיה את הכתיבה מזה 5 שנים. את הפורום "גיליתי" די במקרה, בשיטוט חסר משמעות ברשת בזמן העבודה. אני מחכה לגיוס, ובינתיים מצפה לאיזו חדשנות שתפציע בחיי. הפורום עבורי הוא נקודת חשיפה נוספת. אני זקוקה לביקורת על מנת להתפתח, ויודעת שרק מי שהכתיבה היא בדמו יוכל לומר לי את מה שעלי לשמוע. אני נאלצת לקבל ביקורת, בעיקר מפני שאני שואפת לעסוק בתחום בעתיד. כבר כרגע אני עוסקת בכתיבה כמקצוע צדדי, אם אפשר לקרוא לזה כך. אני כותבת בעיתון הקיר של מחלקת הנוער בעיריית חולון, ואת שתי שנות שירותי הצבאי אעביר ככתבת צבאית ב"במחנה". אני מודה לכם על הנכונות לקרוא, להגיב, לענות, להתווכח ולהיות אנשים חכמים, יצירתיים ומבינים. אני מקווה שאוכל גם אני לתרום להתפתחותם של כותבים אחרים.

קסנדרה*

New member
ובשבילי.......

אני את יצירתי הראשונה כתבתי בגיל 7 וכבר אז היתה לי החוצפה לחשוב שאני משוררת ושלחתי את השיר לתכנית רדיו שנקראה "פינת הילד" ולשמחתי (אפילו לא להפתעתי...) השיר הוקרא בתכנית. זה חיזק אותי ומאז לא הנחתי את העפרון שעם השנים הוחלף בעט מהיד. לפני 3 שנים הצטרפתי לפורום שהיה בחיתוליו ככותבת. נהניתי מכל התגובות, היתה פה חבורה קבועה ולמדנו להכיר את הרגישויות האחד של השני. יום אחד המנהלת פרשה במפתיע היה עצוב לכולנו, הרגשנו מיותמים וחששנו שהפורום ייסגר. קיבלתי פניות מהגולשים ומההנהלה וביקשו שאנהל את הפורום, חששתי אבל נעתרתי. מאז שנתיים אני מנהלת את הפורום. גולשים/כותבים הולכים ובאים חדשים מצטרפים וותיקים חוזרים ואני קוראת הרבה יצירות חלקן נפלאות וחלקן טובות וחלקן קצת פחות אבל מכנה משותף לכולם - כולן מכילות המון רגש. רגשות של כאב, שמחה, עצב, אכזבה ועוד. אני נהנית גם מכך שאני רואה מצטרפים כותבים חדשים ומבחינה בשיפור הניכר בכתיבתם תוך כדי הזמן. אני נהנית בפורום, נהנית לקרוא, נהנית להגיב ונהנית לפרסם. נכון לאחרונה איני מפרסמת הרבה אבל זה נובע מכך שלאחרונה אני גם כותבת פחות, זה בא בגלים ולאחרונה אני עסוקה ביצירה מסוג אחר אז בתחום הכתיבה קצת רגוע. למדתי לאהוב את הפורום ואת הגולשים בדרך מאד מיוחדת - דרך המחשב. למי שמכיר אותי באופן אישי זה מוזר כי אני חייבת להריח, לגעת, למשש כדי לאהוב ולמרות זאת אני אוהבת מבלי כל אלה. קסנדרה

קסנדרה*

New member
מישהו ביקש להכיר אבל השרשור נשאר

מיותם וללא השתתפות מי יודע מה...... קסנדרה

למעלה