מהו המחיר בממוצע ל-1000 חשיפות?

roni5536

New member
מהו המחיר בממוצע ל-1000 חשיפות?

ושאלה נוספת האם החישוב לחשיפה הכוונה לעמוד נצפה? לדוגמא אם באתרי רצים באותו עמוד 5 באנרים (זהים בגודלם) ויש לי מיליון עמודים נצפים מדי חודש .. איך אוכל לדעת מהו הרווח המקסימאלי שאני יכולה לקבל במידה ואצליח לגייס פרסום בכל הבאנרים? אשמח לתגובתכם..

starit1

New member
מחיר ממוצע ל-1000 חשיפות

עלות ממוצעת לבאנר רגיל (1000 חשיפות) היא 1$CPM ואם יש לך 5 באנרים באותו עמוד את סופרת כל באנר בנפרד, ז"א מיליון חשיפות לכל באנר. יש ספירה של עמודים נצפים ויש ספירה לחשיפות שכל באנר מקבל באותו עמוד. חשוב לבדוק לפני שמתמחרים את האפקטיביות שיש לכל באנר מכיוון שזה עוד פרמטר בחישוב העלויות. מקווה שעזרתי....

roni5536

New member
כן עזרת ושאלה נוספת

כתבת " ויש ספירה לחשיפות שכל באנר מקבל באותו עמוד" מה ההבדל במינוח חשיפה לכל באנר לבין חשיפה של עמוד נצפה? הרי הגולש נחשף לבאנר בעל עמוד כאשר הוא מקליק ומגיע לעמוד נוסף הוא נחשף פעם שנייה.. ז"א עמוד נצפה=חשיפה אחת.. האם אני צודקת?

starit1

New member
ההבדל בין עמוד נצפה לחשיפה

כאשר מודדים כמות עמודים נצפים זה בכדי לדעת את הטראפיק של האתר...ז"א כמה עמודים נצפים האתר מייצר אבל כאשר רוצים למדוד חשיפות מודדים כל באנר בנפרד כי סביר להניח שאם יש לך 5 באנרים בעמוד את תמכרי אותם ל-5 מפרסמים שונים ולכן כמות העמודים הנצפים מוכפלת ב-5 וזאת בכדי להעריך כמה כסף את יכולה לייצר מהבאנרים העומדים למכירה. בנוגע לכך שהגולש מגיע לעמוד שבו מופיע באנר ואחרי כן מגיע לעמוד נוסף את אכן צודקת ואלה עמודים נצפים אבל במידה ומופיעים 5 מפרסמים שונים באותו עמוד אז הגולש נחשף ל-5 פרסומים שונים על אותו עמוד נצפה. אשמח לענות על שאלות נוספות... שיהיה יום נפלא

למעלה