מהו האוטובוס העירוני הטוב בעולם

מצב
הנושא נעול.

יהודה א

New member

זהו חברים הצלחתי לצלם תוך כדי פקק בנצרת את האוטובוס העירוני הטוב בעולם סיטארו של מרצדס אמנם האיכות לא משהו עקב הנסיבות אבללללללללל חושב שזאת התמונה הראשונה שלו כאן בפורום

יהודה א

New member
כל הצילומים יהודה א

זהו חברים הצלחתי לצלם תוך כדי פקק בנצרת את האוטובוס העירוני הטוב בעולם סיטארו של מרצדס אמנם האיכות לא משהו עקב הנסיבות אבללללללללל חושב שזאת התמונה הראשונה שלו כאן בפורום
כל הצילומים יהודה א

יהודה א

New member
כל הצילומים יהודה א

כל הצילומים יהודה א
תמונה אחרונה להיום

אכן ! זהו העירוני הטוב בעולם !!!!!

אכן ! זהו העירוני הטוב בעולם !!!!!
אין לו שום מתחרה עלי אדמות !

בטאח שיש לי. אפאל זה לא עני סילמתי-

ואיך זה כבוד הדוקטור 77777777777777
(לא שכחתי איזה 7 אחד ? ... -; ) איך זה שאין לך תמונה של אהוב ליבך הסיטארו ?
בטאח שיש לי. אפאל זה לא עני סילמתי-
אט התמונא הזה. זה טמונא שעני כיבלטי מן יוראמ בלומען.

בטח שיש אבל בני הספל יתחיל לשלוח

ד"ר יש לך תמונות של רכבות להיום
לי כל מיני הודעות מוזרות שהפורום הולך על כמות ולא על איכות אך בינתיים לא ראיתי שהוא פירסם 443 תמונות איכותיות בפורום ועבדך הנאמן פירסם גם פירסם. בקרוב אפרסם עוד רכבות (אחרי שהספל ילך לישון ולא יראה מה קורה בפורום). אני אבדוק בדיוק כמה ומה הוא פירסם. אעבור בלילה על כל דפי הפורום מיום שנוסד. אתה רואה: לא כולם מעריכים !

raminec

New member
כשהספל ילך לישון אני אחליף אותו

לי כל מיני הודעות מוזרות שהפורום הולך על כמות ולא על איכות אך בינתיים לא ראיתי שהוא פירסם 443 תמונות איכותיות בפורום ועבדך הנאמן פירסם גם פירסם. בקרוב אפרסם עוד רכבות (אחרי שהספל ילך לישון ולא יראה מה קורה בפורום). אני אבדוק בדיוק כמה ומה הוא פירסם. אעבור בלילה על כל דפי הפורום מיום שנוסד. אתה רואה: לא כולם מעריכים !
כשהספל ילך לישון אני אחליף אותו
אז שב בצד ותרגע יא אבו-סומסום. ואני לא סוגר עיין לפני 5:30 אז כדאי לך ללכת לישון גם כן. ביי ביי
Raminec

מצב
הנושא נעול.
למעלה