מהו איפוק?

דקל נור*

Well-known member
איפוק זה שאני בטיפול שיניים, יש טלויזיה מעליי עם ערוץ הטיולים או החיים הטובים והרופא, בקטעים הכי מעניינים מסתיר לי עם הקבסה שלו והידיים. אני מתה לפעמים לומר לו "רגע, רגע חכה, תן לי רק לראות את המשך המשפט'".

נערך לאחרונה ב:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
איפוק זה שאני בטיפול שיניים, יש טלויזיה מעליי עם ערוץ הטיולים או החיים הטובים והרופא, בקטעים הכי מעניינים מסתיר לי עם הקבסה שלו והידיים. אני מתה לפעמים לומר לו "רגע, רגע חכה, תן לי רק לשמוע את המשך המשפט'".
בתחילה חשבתי שאת מדברת על E pook.

לא הבנתי למה כשהוא מסתיר לך את גם לא יכולה לשמוע.

דקל נור*

Well-known member
בתחילה חשבתי שאת מדברת על E pook.
[/QUOTE]
יש דברים שלעולם לא יהיו מקוונים

Zadig

Well-known member
איפוק מתקשר לי לאהבה ורגעי תענוג, ולכלב ג'יפה הגורר ישבנו באדמה תוך צעידה

אבח"י

Well-known member
איפוק זה שאני בטיפול שיניים, יש טלויזיה מעליי עם ערוץ הטיולים או החיים הטובים והרופא, בקטעים הכי מעניינים מסתיר לי עם הקבסה שלו והידיים. אני מתה לפעמים לומר לו "רגע, רגע חכה, תן לי רק לראות את המשך המשפט'".
אצלי איפוק מתחבר לאוכל, לסקס ובעיקר לדבר על עצמי בלי סוף.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה זה קבסה? וכשאני אצל הרופא עם פה פעור, הדבר האחרון שמעניין אותי זה טיולים או אפילו חוויות סקס.

צליליתה1

Well-known member
בספרדית Cabeza, בעברית ראש.
וואלה? לי תמיד אמרו תחת

מזכיר לי חבר ילדות שהסביר לי מה זה אקסטנציאליזם, כבר לא זוכרת, משהו אירוטי מאוד על גבול הפורנו. ובשבוע אחרכך, שבכתה שלי למדו על אקסיזטנציאליזם, והמורה שאלה מי יודע מה זה, הצבעתי בכל כוחי, ולשמחתי, היא נתנה לילד אחר את רשות הדיבור.

(באמת לא הבנתי איך הרופא מסתיר את המסך עם האחוריים, אבל מי אני שאתערב בדרכי עבודתו)

צליליתה1

Well-known member
מרבה נכסים מרבה דאגה. אצל הרופא שלי אין טלוויזיה
האמת, כבר מזמן חשבתי שהגיע הזמן למצוא חדש ובכל מקרה, האיש די בגילי כך שזה יצטרך להיות בעתיד הלא רחוק.

(המלצות? מחפשת מישהו שמתמחה בפחדנים, ובעיקר, שהשיננית תהיה מצוינת)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מרבה נכסים מרבה דאגה. אצל הרופא שלי אין טלוויזיה
האמת, כבר מזמן חשבתי שהגיע הזמן למצוא חדש ובכל מקרה, האיש די בגילי כך שזה יצטרך להיות בעתיד הלא רחוק.

(המלצות? מחפשת מישהו שמתמחה בפחדנים, ובעיקר, שהשיננית תהיה מצוינת)
אזור מגורים? הרי לא אשלח אותך לקריות אם את גרה באילת?

למעלה