מהדורה מיוחדת של TVFights

Reutk

Active member
אני לא חשבתי שלזה הוא התכוון.

אלא שנשיקה בין שני נערים היא עדיין בגדר טאבו בטלוויזיה ובריאן עשה הרבה יותר מלנשק בנים בצעירותו (ככה לפחות אני הבנתי את זה). ולא, זה לא מה שאני רוצה, הרעיון הוא לא שהיה כאן סיפור רומנטי שכבר ראינו במקומות אחרים, אלא סיפור על החיים בתור נער הומו לא כתפקיד שולי קטן בסדרה אלא במרכז הבמה בתור התפקיד הראשי.

בדיוק, וזה משהו שאני מאוד אשמח לראות

באמת לא העניין הרומנטי בינהם (למרות שבטח למייקל תמדי היה קראש על בריאן) אלא החברות בינהם והגילוי המשותף.
בעצם זה גם לא ממש בעיה שזה יהיה אם הם כבר בני 16 או אולי אפילו 15 (שמגולמים על ידי בני 19) אחרי הכל זה לא רחוק ממה שהיה בשיימלס.
אבל מה שאותי לפחות מעניין לראות בעבר של מייקל ובריאן זה לא התקופה הזאת אלא דווקא התקופה שהם בני 10 ומגלים לראשונה אחד לשני ששניהם חשים ככה. אני לא זוכר אם נאמר בסדרה מתי הם יצאו מהארון אחד בפני השני. האם הם נעשו חברים בעקבות זה או שהיו חברים עוד לפני כן.
&nbsp
אבל באמת שאני מעדיף סדרה מקורית עם עלילה כזאת כשאין צורך שזה יתיישב עם מה שאנחנו מכירים על הדמויות.
&nbsp
במילים אחרות בואי נכתוב סדרת טלוויזיה

אני אומר לכם את הבחירות שהיו בתוכנית:

פגי מהסדרה Mad Men - זאת אופציה מעניינת באמת - מן הסתם המשך הקריירה של פגי בשנות ה70 בניו-יורק וכיצד אישה בתקופה הזאת מתקדמת בקריירה ומשלבת או לא משלבת חיי זוגיות ומשפחה.
&nbsp
עאבד מקומיוניטי - זה נראה לי קצת בעייתי לבסס סדרה סביב עאבד. הוא עובד מאוד טוב בקבוצה. ולראות אותו בקבוצה אחרת ירגיש כמו לחזור לאחור.
&nbsp
והבחירה השלישית היא: שמידט מ New Girl - אני לא מכיר את הדמות ממש.
&nbsp
&nbsp

קרב 5: מי מהדמויות הראשיות בחברים הכי טוב?

שאלה די ברורה. נסו לנמק את הסיבה...

Don Nirtin

New member
ג'ואי.

כי הוא מצחיק וחמוד.

וכיף שרוס המעיק והמעצבן לא בתמונה.

הפירוש למילה best...

לפעמים כששואלים כיצד לתרגם מילה זה כמו כששואלים כיצד נושמים. זה ברור לחלוטין לכולם איך נושמים, אבל זה גם לא ברור בכלל.
אז הנה הגדרת מורפיקס, קחי את זה איך שבא לך...

didalf

Well-known member
רוס

רב עם כולם "לקחו לי את הסנדוויץ" "היינו בהפסקה" נודניק

twisted nerve1

New member
לא רב כזה, רב כמו הרבה

נו לקחתי את זה מההגדרה בתמונה של ניק, זה היה אמור להיות בדיחה לא מצחיקה

didalf

Well-known member
נו הבנתי את זה

גם שלי הייתה אמורה להיות בדיחה טיפשית

Lion_Heart

Well-known member
אבל זה היה הסנדוויץ שלו!!!

שיקחו לך את האוכל כמה ימים רצוף נראה עד כמה מנומס תהיה!
וכמו שהיו לאורי אמר "אתם בבירור הייתם בהפסקה!
ROSS RULES

למה הם מחוץ לרשימה?

אני בשוק שרוס נבחר פעמיים. הייתי כמעט בטוח שהוא לא מועדף של אף אחד. אני לא בטוח אם מבחינתי הוא מקום שישי, אבל הוא בטח לא אופציה להכי אהוב.

didalf

Well-known member
איפה נבחר פעמיים?

אני לא בחרתי ברוס חלילה, הוא החבר הכי פחות אהוב עליי, הוא כזה נודניק.
האהוב נראה לי צ'נדלר או ג'ואי.

למעלה