מהדורה מיוחדת של TVFights

קרב 4: איזו דמות מסדרה ידועה צריכה לקבל ספין-אוף?

או לאיזה דמות פשוט יהיה מגניב אם יהיה ספין אוף?
*לא כולל דמויות שכבר קיבלו ספין אוף כמו סול משובר שורות.
&nbsp
Saul Goodman has his own show, which other character from a popular TV show should have his own show?

גם הפעם אבחר בהולדר

אבל שזאת תהיה סדרה משטרת שכל פרק בפני עצמו אין לי כוח לתעלומות גדולות

וכמובן הייתי שמחה אם לאיזה דמות מחדר החדשות יהיה ספין אוף אבל קשה לי להחליט למי אז אני בעד שתהיה עוד עונה

הולדר יכול להיות מעניין באמת

אני לא מת על הדמות, אבל כן יכול להיות מעניין לחקור יותר אותו ואת העבר שלו. הייתי רוצה או סדרה פשוט על העבר שלו או סדרה של הווה שלו עם פלאשבקים

ראשית לא אמרתי שאני לא אוהב את הדמות...

אמרתי שאני לא מת עליו.
&nbsp
שנית מה שאמרתי זה שסדרה על הווה שלו עם פלאשבקים כן תעניין אותי.
&nbsp
סדרה על הווה הדמות בלי פלאשבקים לא נשמעת לי במיוחד מעניינת.

לא שאלתי שום שאלה...

אני מניח שאת מתייחסת למשפט הזה:
"הייתי רוצה או סדרה פשוט על העבר שלו או סדרה של הווה שלו עם פלאשבקים"
כשאני מסתכל מחדש על ההודעה אני מבין איך יכלת לחשוב שזאת שאלה אם קראת את המילה הראשונה במשפט לא נכון.
אבל בכל מקרה אם הייתי שואל שאלה הייתי מסיים עם סימן שאלה.
&nbsp

Reutk

Active member
יש לי תשובה בערך...

ותודה לניק שהזכיר שזה יכולה להיות סדרה על העבר של הדמות.

ספין-אוף של בריאן ומייקל שהם נערים. אז נכון שזה לא בדיוק עונה על ההגדרה של ספין אוף כי אלו היו כמובן שחקנים אחרים שיגלמו את הדמויות, אבל העבר שלהם תמיד סיקרן אותי.

didalf

Well-known member
צטערת

אלא אם את מוצאת איך להצעיר את גייל הרולד ב30 שנה דבר כזה לא מתקבל.
אף אחד אחר לא יכול לשחק את בריאן קיני.

didalf

Well-known member
דווקא לא התכוונתי לאיך שהוא נראה

כל הכריזמה המיוחדת שלו ומה שעושה אותו לדמות כ"כ אהובה למרות הפגמים הרבים שלה באה מגייל לדעתי.
אז אף שחקן אחר לא יכול לשחק אותו.
&nbsp
(שזה מצחיק כי הוא אפילו לא הדמות המקורית, אבל אני לא יכולה להשוות כי לא ראיתי יותר מפרק אחד. אני מניחה שכל אחד לקח אותו לכיוונים שונים).

Reutk

Active member
גם זה לא כל כך אכפת לי.

מעניין אותי איך הם התמודדו עם היציאה מארון, עם הילדים בתיכון (פעם אחת בריאן הזכיר שהוא רצה לפוצץ את הביה"ס, הוא רק צחק או התכוון ברצינות?) אבא של בריאן, המחלה של ויק... בקיצור כל איזכורים שמופעים במרומז בסדרה. למרות שת'כלס זה אפילו לא חייב להיות דווקא עליהם זה פשוט משהו שאף פעם לא ראיתי עליו סדרת טלוויזיה וכן היה מעניין אותי לראות.

didalf

Well-known member
אוקי אם את מציגה את זה ככה

זה יכול להיות מעניין. אבל אז אני מעדיפה שזה לא יהיה הם הם. כי אני עדיין לא יכולה לראות בריאן קיני אחר.
וגם כמו שאמרתם למטה אנחנו די יודעים את העתיד שלהם אז יש פחות מרחב לפתח את העלילה.

בחיים לא חשבתי על זה, אבל זה יכול להיות טוב... אולי

הרעיון באופן כללי נשמע לי מאוד מעניין... אבל יש שתי בעיות שישר קפצו לי לראש בדבר כזה:
1. מה שתואר שקורה עם הבנים... בגיל כזה... אנחנו נראה לי די רחוקים ממצב שבו נראה את זה בטלוויזיה. לאחרונה בסדרה טלוויזיה הייתה נשיקה בין בנים בני 14 וזה לא עבר בלי כעס מצד גורמים מסוימים. אבל הדברים שאמורים לראות עם בריאן הצעיר הם הרבה מעבר לזה. ומצד שני אם זה לא קיים זה מרגיש מטופש וחסר.
2. יש תחושה שאנחנו יודעים הכל. כלומר אנחנו יודעים שאמא של מייקל יודעת שהוא הומו ואין לה בעיה עם זה ואנחנו יודעים שההורים של בריאן לא מגלים. אז כמובן שיכולים להכניס עוד דמויות ולעשות עלילה בכל זאת... אבל עדיין זה יהיה די חסר אלמנט של הפתעה.

למעלה