מהבוקר אין יותר ניידת טיפול נמרץ בעיירה ...

ש ר ה לה

New member
מהבוקר אין יותר ניידת טיפול נמרץ בעיירה ...

בית שאן..האנשים באיזור יוכלו מעתה להתפגר חופשי.... לי אישית אין שום כוונה עדיין .... בוודאי אתם שואלים את מי בכלל מענינת הודעה כזאת? אז זהו בדיוק...!!! אותי זה כן מענין. יש לי חיים מלאי שמחות וענין, אפילו שאני חיה לבד.כאבי ראש ויתר לחץ דם - לא פה...!!! לא אצלי...!!! אצטער על סגירת הפורום הזה, אבל לא יותר מידי, יש אחרים הרבה יותר מקסימים ונעימים. תודה גדולה ומיוחדת לכם מאזיןצופהלומדמסיק - שועל וותיק במרחביי תפוז - שלמדת היטב איך להרוס כל חלקה טובה עם כל הגועל שאתה נוהג להביא, ועם חוסר ההתחשבות והאנרכיה שדאגת ברוב חריצותך להשליט בפורום. תודה לך טובי 66 ה'מחנכת' הדגולה. שאפילו לשים אייקונים לא מצליח לך. אם ככה נראה החינוך של ילדינו, לא מפתיע כלל מה שקורה היום בבתי הספר, תודה מיוחדת לשניכם שלא יכולתם להעלות לפורום שום נושא אחר פרט לכל מה שנמצא מתחת לחגורה, כולל הפרשות.... ההתבוססות בחרא שלכם פשוט מגעילה אותי שושה,אולי לא הבחנת, אבל כן התיחסתי קצת יותר בכבוד אליך ואל החומר שהבאת . אבל דוקא את שהנך שועלה וותיקה בפורומים, . הרי את מכירה כל כך טוב את חוקי תפוז. אז למה שוב להביא מאמרים עם מספריי טלפון? כשאת יודעת שחוקי תפוז אוסרים באיסור חמור הכנסת מספרי טלפונים. מה חשבת? שלא אמחק הודעה מהסוג הזה? רצית לנסות את דרך התנהלותי כמנהלת? וואלה. הצלחת...!!! עוד כמה שעות אני כבר לא...!!! תודה מיוחדת לגיורא וסויה שדואגים מידי פעם להוסיף עוד קצת רעל לכל הגועל נפש שאלו שהזכרתי כבר הביאו ממילא.... אתם אנשים קטנים שהחרא טיפס להם לראש, אתם רשאים להמשיך בשלכם . אני הולכת... וכתמיד, לא אשכח להוסיף גם שיר http://www.sendspace.com/file/5um658 בטוחה שתהנו.

s h o o s h a

New member
וואי, כמה שאת נסחפת

נכון שהיו פה ימים פחות יפים, לא נעימים אפילו לי, אבל ... להתבטא כפי שהתבטאת [ואינני רוצה אפילו לצטט, כי ממש לא מכבודי], זה הרי מופיע ובולט לעין כל- אז כנראה שגם את אינך ראויה לנהל את הפורום הזה! אגב, את ענין מספר הטלפון- הייתי חייבת שכן כותבו התנה את הבאתו לכאן משם במתן כל הקרדיטים. כולל טלפון לא ניסיתי אותך ולא בחתנתי אותך. אבל בדיעבד ... יצא המרצע מהשק. תמהתני שאת הודעתו של המאזין עד לרגע זה לא טרחת למחוק, [להבנתי את עדין מנהלת את הפורום הזה]. למרות כל האמירות שלך לגביו, חומריו והודעותיו. חבל, נורא נורא חבל לי על הפורום, על המקום הזה, שהיה בזמן שבן ניהל אותו מקום שכייף ונעים לכתוב ולקרוא בו. ואם האמנתי שעוד ניתן לשקם אותו, עכשיו אני כבר סקפטית... היי שלום מנהלת יקרה ומי ייתן ותדעי ימים רבים של אושר, שמחה, פרנסה טובה ובעיקר בריאות! שוש

שירקאן12

New member
ש ר ה לה .את צודקת.

עשית כברת דרך רצינית לת"א על מנת לקחת על עצמך ניהול ....עבור מה.... כעת אולי את יכולה להבין את אשר עבר על נסיכה . ממ"ס טוקבקים ..אשר אילו אני הייתי מנהל בלי להניד עפעף היו נעלמים מכאן . זו אחת הסיבות שאני לא כאן ראיתי את שירשורך הבוקר ולכן הייתי חייב להגיב . ש ר ה לה היכן שאת גרה יש לך חיים שלווים ונחמדים שימרי על בריאותך שווה מונים.... מאחל לך מכל הלב בהצלחה

בוקר טוב???הייתי אומרת כן...

שרושקה מורידה את הכובע על הנחישות והאומץ..הייתי מוסיפה מילים נוספות שיושבות אצלי בבטן אך אנצור לשוני ...אומר רק שתמיד בעת כמעט גסיסה ניסיתי בכל כוחי להפיח רוח ולנסות לשקם, לפשר, אך לאור מה שהתנהל פה לאחרונה לא עוד...ולכל המספידים מהעבר מצטרפת לצערי הרב מאוד להספד הפורום...החברים הטובים שלי שרכשתי כאן ימשיכו להיות חבריי...אולי מעכשיו פחות וירטואלי......השאר...שתהיו בריאים...זה מה שאתם הכי זקוקים...

66Amiram

New member
שרלה , ראי את חצי הכוס המלאה ,

הפורום הזה חיבר בצורה מושלמת מצטרפת חדשה העוסקת בחינוך לחולה מין סדרתי . כך שהפורום בהחלט ממלא את יעודו ואין טעם לנטוש את הניהול בדיוק בשעה שהעסק מתחיל להזדקר .

צלליתה

New member
מאה ימים של חסד

אמרתי אני נותנת לכל מנהל חדש חבל שאת לא מוכנה לתת גם לפורום את אותן מאה ימים. או נעשה הנחה, חמישים. סוף עונה, עשרים, מחיר אחרון. הרי הגעת מתוך הפורום היית כאן קראת כאן ידעת בדיוק מה קורה כאן חשבת שברגע שתלבשי כחול העולם יתהפך? חבל על הנסיעה שלך לתל אביב (מקווה לפחות שסדרת לך עוד איזה בילוי, נוסף לתפוז) לא עדיף להשאר קצת, לנסות קצת, ולהצדיק את התיזוז? בשבילך שרהלה תני עוד צאנס את תראי, שאחרכך, גם אם תרצי לפרוש תרגישי שעשית את המקסימום. כי מה שעשית כאן: נכנסת לניהול כתבת קצת מחקת קצת ואחרכך הוצאת הודעת סגירה לפורום, כולל הכפשות אישיות מסמנת אותך כמי שתכננה את המהלך כדי להפיל במו ידיה את הפורום הזה וחבל אישית תאמיני לי אני לא מרגישה בעונש יהיה פורום, או אם לא יהיה יהיה אחר החיים ימשיכו אבל חבל על צורת הסגירה שמעצימה את כל האנרגיות השליליות שמתסובבות כאן

שירקאן12

New member
צלליתה

ניראה לך ששרה לה הייתה נוסעת כל כך רחוק כדי כדי להפיל את הפורום...
יש כאן טוקבק שמוכן כעת להרים את הכפפה .....
אין מכונת כביסה בעולם שתוכל לכבס את הליכלוך וההכפשות שנוצרו כאן ...

ben 911

New member
שרהלה היקרה. ../images/Emo13.gif

כמנהלת פורום היו בידייך הכלים המתאימים לעשות סדר בבלאגן. למחוק, לחסום ולהעיף קיבינימט כל מי שלא מתאים לפורום. אבל את נשמה טובה שאינה מסוגלת לפגוע בזבוב העדפת פשוט ללכת מעדיפה לא להסתבך, להסתכסך עם החברים. שרית הספרית..לכי לך לשלום.
את צודקת, יש לך הרי דברים הרבה יותר נעימים לעשות בחיים. אוהבותך יותר מתמיד. בן

מה קורה בפורום הזה ?????נכון שלא כל אחד יכול

להיות מנהל פורום.......את חייבת להיות חזקה וממש לגדל עור של פיל..ממש כך ואם את רגישה מדיי... אז אולי את לא מתאימה וזה מאד חבל....כי תמיד יהיו כאלה משועממים שאוהבים לברבר הרבה .................. בן אולי תעביר לה איזה קורס אחד או שניים

ben 911

New member
דוקא שקלתי ברצינות להעביר את שרהלה קורס

או קורסיים.
אבל בכיוון שונה ממה שאת מתכוונת יא קליאופטרה.
עיף יו קנואו ווט איי מין

סויה 1

New member
שרהל'ה...

נשברת כל כך מהר? ואני לא מנסה לשמוח לאידך,למרות שהכללת אותי בין " האנשים הקטנים שהחרה עלה להם לראש" (את הרי יודעת שפיזיולוגית זה לא ייתכן...לפי חוק הכלים השלובים, רק שתן יכול לעלות לראש.)..נו מילא...חשבתי שיש לך
קצת יותר גדולות מסתבר שטעיתי. חבל, באמת חבל שלא נתת לעצמך עוד כמה ימים, אני באמת מחבבת אותך( והפעם בלי ציניות), אני חושבת שאת מה-"טובים" בפורום הזה...ואין כאן הרבה כאלה... אז שלום,שיהיו לך חיים טובים ... הכיני לעצמך כוס תה עם הרבה דבש ,,, ושיעבור הכל ממול. http://www.youtube.com/watch?v=gB7K5pRFRog

סויה 1

New member
shit... עמירם ...צודק...איך יכולתי לטעות :-

הולכת לכתוב 100 פעם את המילה בהתאן למילון אבן שושן...

גאיה ק

New member
עונת החצילים

הוא מושג המבטא התלהטות..בחודשים החמים של השנה.יולי אוגוסט. נראה שזה מה שקרה לפורום הזה. צפו להפתעותשמחתי לשמוע על רעיון חביב ביותר לפיו אנשי הפורום שנעים להם ורוצים להמשיך ולהיות יחד, יוכלו לעשות כן. פרטים בהמשך.. ובאותה נשימה,גם אם ההקשר נראה מוזר,בימים מוטרפים אלו קשה לי שלא לחשוב על הוריו של גלעד שליט. האיפוק המדהים תוך כדי כאב שאפילו קשה לנו להבינו,אצילות נפש די נדירה במחוזותינו.. מתפללת לחזרתו של גלעד שליט במהרה בימינו,אמן !

ש ר ה לה

New member
ההבדל הדק בין גן-עדן לגהינום

מהמייל: ההבדל הדק שבין גן-עדן לגיהינום אדם אחד דיבר עם אלוהים על גן עדן וגיהינום. אמר אלוהים לאדם: "בוא, אני אראה לך את הגיהינום". הם נכנסו לחדר בו ישבה חבורת אנשים סביב קדירת תבשיל ענקית. כולם היו מורעבים, נואשים, על סף מוות מרעב. כל אחד החזיק כף שהגיעה לקדירה, אך ידית הכף הייתה כה ארוכה יותר מזרועם, שלא ניתן היה להשתמש בה כדי להגיש את התבשיל לפה. הסבל היה נורא. "בוא עכשיו אראה לך את גן עדן", אמר אלוהים כעבור זמן מה. הם נכנסו לחדר נוסף, זהה לראשון - קדירת התבשיל, חבורת האנשים, אותן כפות ארוכות ידית. אבל שם כולם היו מאושרים ושבעים. "אני לא מבין" אמר האדם, "למה כאן הם מאושרים ובחדר השני כולם אומללים, כשהכול אותו דבר?", אלוהים חייך. "אה, זה פשוט," הוא אמר. "בגן העדן הם למדו להאכיל אחד את השני..."

עכשיו כל השנה יש חצילים "לוהטים" בפורום,

ולא רק בחודשי הקיץ, גאיה יקרה אני תמיד מצפה ממך להפתעות נעימות, קיץ קריר ונעים לנו,

שרלה שלומות ../images/Emo24.gif

אני מקווה שלא תמחקי תגובה זו בתודה. החיים אינם רק בכי ונהי והשאלה הינה איך מסתכלים עליהם נכון !!!!! את יכולה וגם עוד חברי פורום זה לטעון כולל עמירם יקירי שאיני רוצה להגיב על מילותיו השונות כי זה סתם יהפוך לזירת איגרוף נכון. השאלה בעצם גם למה קיים הפורום ??? רק לקיטורים ... שזה רוב הזמן שהיה כאן... אולי לבדיחה שנונה וכאן יטענו החכמים שמה שהבאתי זה מגעיל .. ========================================================== רובתי תלו קורה מבין עינכם כל המתחסדים השונים והשונות ... מה אתם אתן מחפשים כאן אם לא קשר טוב , חיבוק טוב מיטה טובה , חיוך טוב, ובסוף זיון טוב .........
כולם/ן רוצים אותו דבר ממש כך ובלי סיפורים ראו את הברכות שאתם/ן מחלקים ומחלקות האחת לשניה לאורך כל הפורום נכון .... תפסיקו להיות צבועים וצבועות (הכוונה לעמירם) ראו את הרמיזות העדינות של בן ומילותיו (תמשיך כך) שרלה את החיים חייבים לקחת בחיוך ואני ניסיתי ומנסה להביא את החיוך ואם יש כאן מי שרואה בדיחה טובה כסטיה מינית אז הינו פשוט טיפש או כבר זקן/ה לקיום יחסי מין טובים ******************************************************** (עמירם הכוונה אליך) שאינך יודע לראות בדיחה טובה. ******************************************************** ותודה לאל שעדיין אני חושב (ולא רק חושב) דרך הראש למטה בגילי
והנה לסיום דבריי לחיוך נעים
ולמי שרוצה עדיין להתחתן נישואים מאושרים:)

למעלה