מד זרימת אוויר

גכ999

New member
מד זרימת אוויר

יש לי מולטיפלה (יופי של אוטו) דיזל. לאחר שהוא איבד סחיבה - בדקו אותו במוסך היבואן והתברר כי הלך מד זרימת אוויר. עלות החלק - 2400ש"ח לפני מע"מ ועבודה. אני מנסה למצוא דרכים חליפיות להשגת החלק (חו"ל, אינטרנט). יש לי מספר פריט של פיאט ושל היצרן (bosch). יש למישהו רעיון?

חוצפנים . עוד אומרים שפולקסוואגן

יקרים באחזקה. ב 5 שנים ו 200000K של הבורה שלי, זה החלק היחידי שהחלפתי והוא עלה לי 1000 ש"ח.

מה בדיוק משעשע ?

אני כבר לא צעיר אבל אתה או טו טו תסבול מהתוצאות של ההתחממות הגלובלית הזיהום ממכוניות הוא משמעותי . אני מניח שהתיחסת לחלק של בעלי החיים . בעלי החיים שהאדם מגדל למאכל מזהמים את הפלנטה אם זה זבל ביוב או גאז מיתאן . תקרא על הזיהום של הרפתות כאן : http://www.anonymous.org.il/magazine/ARTW_17.2.2006.html

nezumi

New member
גם אני אהבתי את החתימה

היא משעשעת ומזעזעת בו זמנית ולכן היא עושה את העבודה.

RacerX

New member
זה מצחיק אותי

הקיצוניות הזו מצד אחד וההתעלמות הבוטה מצד שני. אבל זה פורופ מכוניות, אז לא נכנס לזה. שועשעתי, תודה

למה זה לא שייך לפורום מכוניות ?

זיהום האויר ע"י מכוניות הוא המשמעותי ביותר מכל הזיהומים. אם לא נוח לך לדון בכך כאן אשמח לדון אתך כאן .

falou

New member
מי אומרים כזה דבר? מי?!!!!!!!

תביא אותם לפה, נשרוף להם את ה-IP.

סקאוט

New member
יצאת זול

מזלך שאין לך ניסן בטראנו הסכום מעט גבוה ממהה שציינת ובאלמרה? הרבה יותר גבוה כמובן לפני עבודה ומע"מ

sc יוגי

New member
ניתן לרכוש את החלק ישירות מנציגי

בוש בארץ-לדיקו.יושבים בצומת טמפו חולון,תן להם את המקט הרשום על החלק וקבל הצעת מחיר.במקרה ותחליט לרכוש את ההחלפה תוכל לבצע לבד.

גכ999

New member
מד זרימת אוויר - המשך

תודה על כל העצות. אני עדיין לא התייאשתי וממשיך לחפש חלופה זולה לאפשרות היקרה שקיבלתי.

TomaC

New member
קבל לינק- נסגר עוד 9 שעות

חדש באיביי, מחיר- בערך 100$ כולל משלוח. גם אם תוסיף 1000% מס (שרוב הסיכויים שלא יתווסף) עדיין לא תגיע לחצי מהמחיר. אם אתה צריך "הדרכה" איך לקנות שם (אם אתה לא מכיר את האתר) שלח מסר ואני אנסה לענות בהצלחה. תומר

TomaC

New member
../images/Emo93.gif

http://cgi.ebay.com/NEW-air-flow-meter-Fiat-Multipla-1-9-JTD-0280-218-004_W0QQitemZ4612493296QQcategoryZ10382QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem וגם כאן

TomaC

New member
ועוד ../images/Emo93.gif

התכוונתי כמובן ל100% ולא ל1000%. עם הקוראים הסליחה

גכ999

New member
ebay

הזמנתי. סה"כ: פחות מ-500ש"ח. עדכון נוסף - כשיגיע אלי.

למעלה