מדריכים רוחניים

my_dreams

New member
מדריכים רוחניים

רציתי לשאול על דרכים בהן אפשר לתקשר עם המדריכים הרוחניים שלי. אני מרגישה שהקשר שלי איתם והיחס שלי אליהם התחזק והייתי רוצה ליצור איתם קשר ישיר. אם תוכלי לעזור לי אני מאוד אשמח! תודה.

שבוע טוב לך my dreams../images/Emo20.gif

שבוע מבורך לך אז ראשית אני מאד שמחה שאת מרגישה יותר מחוברת למדריכים הרוחניים שלך מבעבר- זה ללא ספק קורה לרובנו בגלל שינוי המערך הפלנטרי של הכדור- שינוי הקטבים שיצר קריון- התדרים המופעלים עלינו ששונו ומאיתם גם הוויברציות- לא פלא שהיום אנו מרגישים אותם- או מרגישים דברים ויודעים דברים שלא ידענו או הרגשנו מקודם- אז על כך הברכה- על זה שאת יודעת לזהות- ועצתי לתת לזמן לעשות את שלו- אי אפשר לזרז את התהליך- למרות שתהליך של מודעות אישית- התפתחות רוחנית- וחשיבה חיובית יכולים לעזור בגדול- ראשית עלינו לעשות עבודה פנימית של פירוק חומות וקליפות- על מנת שנוכל לזהות את האני הפנימי והוא ישרות הרי מחובר לאני העליון- ומשם הדרך לחיבור עם המדריך היא וודאית- לא אומרת קלה- אומרת וודאית- הכל תלוי במידת המחוייבות שלנו לנושא- כי כידוע לך עבודת מודעות אינה קלה- רבים מתחילים מתלהבים- ואז כשמבינים שהעבודה הקשה מתחילה מבפנים זונחים את הרעיון לצערי מסתובבים המוני רוחניים אי שם- מדברים על רוחניות- כי זה מודרני- קוראים ספרים של רוחניות- ומרגישים שעשו את שלהם- אבל אם תשאלי אותי- לא רבים הם הרוחניים האמיתיים שמחוייבותם לעיניין משקיעה ביום יום את הזמן של שנים על שנים- ללא נסיגה- עם ראיה חדשה- ועם עבודה קשה מקווה שעניתי לך אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות- ברוכה הבאה למשפחתינו המוארת בברכת שבוע טוב אביגיל

למעלה