מדריכות יח"ש - כנסווו !!!!!!!!!!

patch007

New member
מדריכות יח"ש - כנסווו !!!!!!!!!!

יש כאן מישהי שהיא מדריכה? ואם כן, אז מדריכה של מה? אני צריכה איך שהוא להשיג איזה מספר טלפון של מישהו שאחראי שם על הקורס או על כוח אדם או לא משנה מה , בשביל לדבר איתו לקבוע איזה ראיון או משהו...שבסופו של דבר אני רוצה להגיע לקורס הזה!!! עכשיו שאני אומרת רוצה זה רוצה כמו לא יודעת מה !!!! ובעזרת השם, ועוד כמה קצינים אני באמת אגיע לשם!!!!!!! אם מישהו איכשהו יכול לעזור לי.....שיש לו חברים שיודעים בבקשה זה ממש חשוב..... החיים שלי זה להיות מדריכת יח"ש!!!!!!!!!!!
 

adidas^

New member
יש כל מיני...

יש כל מיני מדריכות יח"ש, זה לא קורס אחד של "הדרכת יח"ש". תביני קודם כל מה את רוצה, ואז יהיה לך יותר קל לבקש את זה. למה לא הלכת למיונים לפני הצבא אם את כל כך רוצה את זה?
 

patch007

New member
עשיתי טעות....

ועכשיו אני מנסה לתקן אותה בכול מקרה, כולן עושות את אותה טירונות ואותו קורס, ורק בסופו מתמיינים, כל אחת ומה שהיא מדריכה... אז איך קוראים לקורס הזה? או איך קוראים למה שאת עשית , בשביל שאני אוכל לבקש את זה... ואת יודעת אולי עם מי אני צריכה לדבר בקשר לזה?
 

adidas^

New member
לא...

לא כולן עושות את אותו קורס- נראה לך הגיוני שמדריכת שריון ומדריכת חי"ר יעשות את אותו הקורס? כל מדריכה עושה טירונות וקמ"ד בבה"ד שלה. יש הרבה סוגי מדריכות, בקיצור. את עכשיו כבר בצבא, יש לך תפקיד?
 

patch007

New member
לצערי כן...

אני במודיעין...עוד מעט 3 חודשים בצבא.. את יודעת אולי עם מי אני יכולה לדבר אצלכם? שיכול לעזור לי להגיע להיות מדריכה? ומה זה קמ"ד?
 

2אננה

New member
קמ"ד=קורס מדריכות

אני במקומך הייתי חושבת טוב טוב לפני שהייתי רצה לתפקיד כזה ... זה אומנם תפקיד ממש טוב וחשוב ...אבל יש בנות שזה לא מתאים להם לפחות ממה שראיתי מהקמ"ד שלנו ....
 

patch007

New member
אל תדאגי ...

חשבתי טוב מאוד....... ולמרות שאני רוצה את זה הכי בעולם, יש סיכויי שבכלל לא יתנו לי.... בנתיים , מישהו יודע עם מי אני צריכה לדבר בקשר לזה????
 

patch007

New member
אף אחד לא יודע?

עם מי אני צריכה לדבר בקשר לקמ"ד ? משהו? מז"י? אוףףףףףףף בבקשה תענו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

corrupt

New member
טוב, תראי

בעיקרון את לא אמורה לעשות את זה וגם כנראה שיטרקו לך את הטלפון בפנים, אבל אני חושב לעצמי, נו אם יצליח לך אז יצא על הצד הטוב ביותר. סיכוי קלוש ביותר, בכל אופן. אני מקווה שיש לך גב של מפקדים ישירים ומפקד יחידה שיתמכו ברצון הזה שלך לעבור ושהיית חיילת טובה עד עכשיו ואני מקווה שיש לך נתוני איכות גבוהים. הגופים בחטיבת כוח האדם במז"י שאחראים על התחומים הנ"ל- -חי"ר - רמ"ד תו"ש חי"ר / קמ"ט נשים וקק"צ -חת"ם - רמ"ד חת"ם [צ'יקו] / קמ"ט הכשרות [יעל] מהר, היא משתחררת -חה"ן - רמ"ד חה"ן [עדנה] -מוד"ש - רמ"ד מוד"ש [קרן] / קמ"ט מוד"ש [עומר] -חש"ן - רמ"ד חש"ן [דוד] / קמ"ט הכשרות [יניב] בכל אופן, תגישי 55 מנומק ותקווי לטוב.
 

ק קר קרן

New member
אני מדריכת יח"ש

עשיתי קמ"ד אב"כ יח"ש מגיעים לקורס הזה אחרי מיונים משותפים למכ"יות והדרכת יח"ש חלק מתקבלות להיות מ"כיות וחלק זוכות להיות מדריכות חלק מהמיונים זה מבחן לראות איך את מתפקדת מול קהל זר ואיך את מתבטאת אני חושבת שזה דיי חשוב לעבור מיונים כאלה לפני שאת מגיעה לקמ"ד את יכולה מאוד לרצות את התפקיד ואז לגלות אחרי המיונים האלו שהוא פשוט לא מתאים לךובקשר לטירונות כל קמ"ד עושה טירונות שונה בבסיס שלו הפעם היחידה שתפגשי בשרות שלך מדריכות יח"ש אחרות זה אם תצאי למערך כלומר תהיי חלק מהבנות ששולחים לבא"חים (כמוני למשל) שם את תהיי במשרד הדרכה יחד עם מדריכות חי"ר ,שריון וכ'ו עוד שאלות?
 

patch007

New member
מה שהכי הייתי רוצה ...

זה להיות מדריכת קליעה עכשיו כול מי שדיברתי איתו אמר לי לא להנעל על משהו מסויים אלא בכלליות לבקש להיות מדריכת יח"ש.. אז מה אני בידיוק צריכה לבקש מהאנשים שאני מדברת איתם?
 

patch007

New member
דרך אגב..

הייתי אמורה ללכת למיונים האלה, פשוט היתה לי בגרות יום אחרי, ולא הסכימו לתת לי תאריך אחר. אז מן הסתם שלא יכולתי ללכת... באותו זמן בית ספר יותר חשוב לך מהצבא...ובכלל, ללכת למיונים יום לפני בגרות זה לדעתי לא טוב ...דברים התגלגלו ובסוף הגעתי למודיעין.. אני ממש מצטערת שלא נלחמתי אז על הזימון הזה...אבל מה לעשות.... אני אפילו לא 3 חודשים בצבא אז אני חושבת שיש לי עוד סיכוי לעבור, ואני מקווה שהמלחמות שלי בסוף יצליחו......
 
למעלה