מדריך FURY ללוחמים

shailaunch

New member
מדריך FURY ללוחמים

המדריך בגדול מיועד ללוחמים אבל הרבה קלאסים ימצאו את המדריך מועיל וישפר את ההבנה שלהם הוא מנוסח בצורה של שאלות-תשובות ואמור להיות פשוט להבנה, עדכני לפאטץ' הנוכחי 3.3(ICC) תהנו FURY ש:מהו הSPEC המומלץ? 19/52/0 הוא המומלץ ביותר, יש עליו כמה ויכוחים, אבל בגדול זה הוורסטילי ביותר ש:מה לגבי COMMANDING PRESENCE וגם BOOMING VOICE ? ת:השתמש בהם רק אם אין בקבוצה שלך פאלאדין RETRIBUTION שייתן לך BLESSING OF MIGHT, בכל מקרה בו יש אחד כזה, מיותר להכניס נקודות שם ש:מה לגבי ENRAGE ? ת:לא, בשום פנים ואופן לא ש:אבל זה 10% יותר נזק! ת:נכון, אבל נדיר מאוד שזה קורה בריידים, לא שווה את זה ש:מה לגבי IMPROVED BERSERKER RAGE ? ת:לא לקחת, האובדן של GCD למטרות שאינן נזק לא משתלמות ש:מה הרוטציה המומלצת שלי? Bloodthirst > Whirlwind > Slam (Bloodsurge) , הרואיק סטרייק רק מעל ל50 RAGE, אם הכל בCD אז RECKELSNESS ואם גם הוא בCD אז לזרוק נשק ש: האם להשתמש בSLAM ללא PROC של BLOODSURGE ? ת: לא, בשום מקרה לא ש: אבל אם לחצתי בטעות? ת: זוז או תלחץ ESC, זה יבטל לך את היכולת ש: מתי להשתמש בDEATH WISH ? ת: ברמת העיקרון זה צריך להיות תמיד בCD, אבל מומלץ מאוד לשלב את זה עם BLOODLUST וגם SPEED POTION להשגת תוצאות מקסימאליות ש: האם SHATTERING THROW טובה? ת: מאוד, זה מוריד את השריון של האויב בעוד 20%, אבל 20% שהם מעבר למקסימום 100% שאתה יכול להשיג ע"י ציוד ואפילו מעבר להורדת שריון של SUNDER ARMOR, לעצמך זה יוריד את הנזק אבל מבחינת רייד, שימוש בזמן BLOODLUST הוא בוסט מאוד רציני. ש: מהם עדיפויות הנתונים שלי? ת: חשיבות עליונה היא לHIT, השג 8%, 3% מגיעים מעץ הכשרונות שלך 3/3 מPERCISION ועוד 5% מציוד שהם בסך הכל 164 HIT RATING', לאחר מכן לך על EXPERTISE, אתה צריך 26 EXPERTISE, לאחר מכן STRENGTH, אח"כ ARMOR PENETRATION, אח"כ קריט, אח"כ AGILITY שהיא בערך שווה ל2 AP שהיא שווה בערך לHASTE, ש: יש לי יותר מידי HIT, זה לא בזבוז DPS ? ת: בגדול כן, אבל עודף היט ייתן לך יותר RAGE מה שיגדיל לך את הנזק, עדיין, לא לקחת ציוד כזה או לשים אבני HIT, אבל עודף היט זה לא כזה נורא ש: רגע, אבל ראיתי הרבה מאוד לוחמים ששמים אבני ARMOR PENETRATION, לא עדיף STRENGTH? ת: זו השאלה שהכי דנים בה לכן במאמר זה יש סעיף שלם בנושא ARMOR PENETRATION, בגדול התשובה תלויה בעיקר בכמות הARMOR PENETRATION שיש לך מהציוד שלך וכן שאר הציוד שלך. ש: איזה אינצ'אנט לשים בנשק שלי? ת: אך ורק BERSERKER ש:מה לגבי הנשק השני שלי? ת: אך ורק BERSERKER למען האמת אומר שיש אנצ'אנט אחר שטוב יותר ברגע שיש לך 100% ARMOR PENETRATION מציוד, אבל אם אתה קורא את המדריך הזה, קרוב לוודאי שזה לא המצב. ש: האם לשים את BRYNTROLL THE BONE ARBITER כנשק יד שנייה? ת: לא, מאחר והוא מבוסס פרוק הוא טוב אך ורק כנשק יד מרכזית, בכלל, כל הנשקים מבוססי פרוק הם כאלה שטובים רק ליד הראשית. ש: אין לנו לוחמים PROT ברייד והריידלידר רוצה שאני אשתמש בSUNDER ARMOR, מה הוא רוצה ממני? ת: הוא צודק, גם אם לכאורה אתה מפסיד נזק פה, אתה למעשה מרוויח ש: ראיתי לוחמים עם ציוד LEATHER, מה לעזאזל? ת: אכן לעזאזל, יש הרבה מאוד ציוד מבוסס LEATHER שהוא הטוב ביותר ללוחמים ועדיף מבחינת נזק לקחת אותו על פני PLATE מקביל ARMOR PENETRATION לצורך הפשטות אני אקרא לו ARPEN זה הנתון הכי חמקמק וקשה להבנה שיש (תודה בליזארד), למה? כי הוא אקספוננציאלי, מה זה אומר, שהוא נהיה טוב יותר ככל שיש יותר ממנו עד נקודה מסוימת. 1400 ARPEN זה 100% הורדה של שריון אויב (לא באמת נכון, אין אויב שתצליח להוריד לו את כל השיריון, בגלל זה הנתון אומר עד 100% הורדה), 1400 נקרא ההארד קאפ, זה אומר שזה המקסימום האפשרי מבחינתך ללא כל הפעלה של טרינקט. 13.99 מהנתון זה1% הורדה. קיים סופט קאפ SOFT CAP שהוא המספר ARPEN שצריך כדי להגיע ל100% עם הפעלה של טרינקט אם יש לך את GRIM TOLL אתה צריך 787 ARPEN, אם יש לך את MULNIR RUNESTONE אתה צריך 734 ואם יש לך את NEEDLE ENCRUSTED SCORPION אתה צריך 721 ש: רגע, אם הטנק שם SUNDER ARMOR 20% ולי יש 30% מציוד זה אומר שיש 50% ARPEN ? ת: לא, ממש לא, SUNDER ARMOR, EXPOSE ARMOR וFAERIE FIRE מחושבים לפני הARPEN שלך נגיד ולבוס יש 10,000 ארמור, הטנק שם עליו SUNDER של 20% מה שמוריד את השריון שלו ל8,000 אם לך יש 45% ARPEN השריון של הבוס יהיה 4400, וזהו, עם זה אתה צריך להתמודד. ש: אוקיי, אז עכשיו הגעתי לסופט קאפ, להמשיך לשים אבני ARPEN ? ת: לא, שים אבני STR, שים אבני ARPEN אך ורק אם תצליח להגיע ל75% ARPEN ואז כמובן תעיף את הטרינקט לכל הרוחות. ש: אז זה בכלל אפשרי להגיע ל100% ARPEN מציוד? ת: כן, באמצעות הציוד הזה מICC לא HEROIC נקווה שהצלחתי לעזור בלפתור את התסבוכת סביב הנתון הזה, בכל מקרה עם צאת CATACLYSEM בליזארד מעיפים את הנתון הזה מהמשחק, ש: אבל יש לי עוד המון המון שאלות ת: את כל התשובות אפשר למצוא במסמך האקסל של LANDSOUL, באמת, זה הכלי הכי טוב שיש, אני יכול לכתוב אלף מדריכים אבל באמת כל המידע הכי טוב נמצא שם כי הוא אישי לגבי כל אחד.

למעלה