מדריך: עבודה עם אייפוד בוינדוס 98SE

deep C

New member
מדריך: עבודה עם אייפוד בוינדוס 98SE

בעקבות הבעיה שלי והשעות הרבות ששרפתי בנסיון למצוא פטרון לשאלה איך לעזעזל אני מפעיל את האייפוד שלי עם יש ברשותי וינדוס 98, החלטתי לספר את דרך הפטרון שלי על מנת שאחרים כמוני יוכלו לחסוך את כל העבודה הקשה. נתחיל מזה שחשוב לציין כי אם יש ברשותכם אפשרות לעבודה עם וינדוס XP או2000 עדיף שתשמשו בה...העבודה עם אייפוד תחת וינדוס 98 היא מעצבנת ביותר =\ בעיקר בעקבות חוסר תמיכתה של תוכנת הItunes בוינדוס זה. להלן דרכי הפעולה: 1)דבר ראשון עליכם להוריד דרייבר של נגן האייפוד שמתאים לוינדוס 98 את הדרייבר תוכלו להוריד מפה: http://www.redchairsoftware.com/files/ipod98driver.exe 2)לאחר ההורדה וההתקנה חברו את נגן האייפוד שלכם אל כניסת הUSB2 שבמחשבכם וכאשר תידרשו להכניס מיקום של הדרייבר הכניסו את התיקיה אליה התקנתם את הדרייבר שהורדתם. 3)לאחר התהליך הזה כל שנותר הוא למצוא תוכנה מתחרה של Itunes ולעבוד דרכה על מנת להכניס אל האייפוד שירים תמונות וכו...אישית אני ממליץ על התוכנה EPHpod כאשר חיפוש קצר בגוגל יוציל אותכם אל דף הבית של התוכנה ומשם להורדה. אני מקווה מאוד שתרמתי קצת לפורום יום טוב ובהצלחה =]

Aeroguy

New member
כל הכבוד על ההשקעה!

ניתן גם להוסיף את Yamipod, שלמיטב הבנתי תומכת ב-Win 98 SE, ומאפשרת גם להעתיק קבצים מהאייפוד למחשב. לינקטרי, להערכתי זה ראוי טגלון!

LinkTree

New member
בונה - ענק!

כל הכבוד! ישר לטאגליינס ולשאלות נפוצות!!!

למעלה