מדצים טריים - שרשרו לכאן!

jKiTTiE

New member
חזרתי מהמדציםם =]

אוישששש היה כל כך טובבבבבבב =]] כל כך הרבה נהנתיייי =] הייתי בסמינר דבבב ושייקה פייקה הזה שווההההההההההה אוייש הייתי עושה לו אילן יוחסין =] אגב זאת בן דור מי שהיה שם =] ומי שלא הלך סתם פיספס כי באמתת היה ממש ממש שווההההההההההה נ.ב. טנקס לכל מי שפירסם פה רשימת דבברים וזה זה ממש עזר לי!

ny34

New member
חזרתי מהמד"צים!!

שמעו אנשים זה פשוט היה שבוע וחצי מטורף לגמרי והיה כל כך כל כך כיף!!!! לא חשבתי שיהיה עצתוב ככה להפרד מכולם הייתי בסמינר דוב ואין פשוט הסמינר הכי טוב בקורס!! "מי שדוב לו ושמח כף ימחא..."

mcrabbit

New member
סמינר מדצי"ים שולט

טובית! טובית! טובית! קבוצה מס' 1 אונו וואחד!

hellofanickname

New member
../images/Emo80.gif|עורב| הלו:)

אני חדשה.. בר מיזרעאל..הייתי בקורס מד"צים..היה פשוט פגז! אני מכירה פה כמה חבר'ה... יש פה איזה צורנים מורעלת אחת?P:

חחח שכנה שלי חזרה מהמד"צים... :)

ולימדה אותי מורל חמוד רצח ... :) ידיים בתחת להרים את החוטיני ובואו נרקוד את ריקוד הקוצ'יני קוצ'יני... קוצ'יני... קוצ'יני קוצ'יני קוצ'יני חחחח כי פשוט היו שם מלא קוצ'ינים, לא רק מהמועצה שלנו :) (בני שמעון) זהו :)

טלולו

New member
שלום, אני מד"צית חדשה ומאושרת!

היה לי הכי כייף בכל העולם!!!....!!!...היה מדהים! וחנדל המלך היה מדריך שלי!!.... הכי נהנתי בעולם!!!!!!!!! היה שווה כל שניה!!!!!!!!!

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gif מדצים ומדחים טריים..

אתם מוזמנים לקומונה שלנו..
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?CommunaId=4907

מיכלצי

New member
יעל שולטיםםםםםםםםםם

והיה ממש כיף!!! ידיים למעלה ידיים בצל ובואו נרקוד את ריקוד היעל יעל... יעל.. הזוי

spraizler

New member
אהלן בר

ברוכה הבאה, אני שחר מיזרעאל מאיה ישוב את? מדחית/מדצית?

טלולו

New member
אני מצורן!

הוא המדריך הכי טוב בעולם!!!! הכי נהנתי יאתו בעולם!

היי טל!!

את צודקת... גם אני מבואסת שזה נגמר ומתגעגעת לכל קבוצה 6 ובעיקר לחנדל שלנו... היה כזה כיףףף ומשו אחרון להגיד: "שש שש שש שש חתול באש שש שש שש חתול באש..." "ומי הכי טובים שיש כן זה אנחנו קבוצה 6!!!" חחחחח איך אני מתגעגעת לזה...

למעלה