מדליקים לפידים S27E10

מדליקים לפידים S27E10

לורה מורט - הפורום אמר את דברו
אתגרים לא יעזרו לך במשחק הזה!

החוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

המתמודדים:

1. קנדיס קודי
2. בראד קלפפר
3. אראס בסקאוסקס
4. קייטי קולינס
5. היידן מוס
6. סיירה אסטין
7. מוניקה קלפפר

עדיין שני לפידים!

netgie

New member
איך קייטי ובראד עדיין שם ולורה מ לא????

אולי היא לא האסטרטגית הכי טובה, אבל לפחות היא נותנת עבודה.
קייטי היא בול עץ ובראד פשוט דמות לא נעימה.

נו מילא :(

survivortvk3

New member
מה לורה מ עשתה?

הייתה טובה במשימות, חוץ מזה היא לא תרמה אפילו בפיפס לעונה,נבגדה פעמיים על ידי אותם מתמודדים ולא שיחקה משהו בלשון המעטה, בראד היה אחת הדמויות הבולטות בתחילת העונה(אם לא ה) והאמת שגם דמות ממש כיפית לצפייה
קייטי הייתה סתם חמודה מה שאי אפשר להגיד על לורה מ

netgie

New member
"סתם חמודה". מה זה, תחרות לגבי מי תיהיה

בועדת קישוט?
קייטי גם לא הייתה חמודה כלל וכלל. נראה שיש לה פה די ג'ורה ובאופן כללי אינטיליגנציה של נעל בית. אבל מילא.

בראד היה בלתי נסבל וקיבל זמן מסך על היותו דושבאג. יאי.

survivortvk3

New member
סתם שנאה מיותרת נגד בראד

הוא לא הוכיח בכלל שהוא דושבאג, להפך
ולגבי קייטי ציינתי רק את העובדה שהיא ולורה שתיהן שיחקו משחק אסטרטגי לא משהו, לורה מ לא הייתה קשורה בשיט והודחה פעמיים, קייטי לפחות הייתה חמודה וזה דבר אחד שהיא הייתה יותר ממנה בעונה הזאת אלא אם כן את מסתמכת על משימות באי הגאולה, כי אני ממש לא

netgie

New member
אני לא מבינה מה זה "חמודה"

למה הכוונה פה? חמודה במראה שלה? חמודה בהתנהגות שלה?
כי המראה שלה לא רלוונטי בכלל לדעתי לשום דבר (או מראה של כל אחד אחר לצורך העניין).
וההתנהגות שלה נראתה לי די ג'ורה.
אז למה הכוונה ב"חמודה"?
אותי היא עיצבנה. הגיעה להישרדות וחוץ מלשבת על התחת פשוט לא עשתה כלום! לא הייתה אצלה שום התפתחות במהלך המשחק. הכי ליהוק מיותר ולא קשור.

האסטרטגיה שלה הייתה כושלת. אז כן, לא העיפו אותה פעמיים כי היא לא איימה על אף אחד ולא עניינה אף אחד. ממש מגיע לה צל"ש.
לורה מ. לא מצטיינת מבחינה אסטרטגית וזה ידוע. מצד שני, היא ממש מעולה במשימות. ואם צריך לבחור בין שחקנית שלא מעניינת בשיט ולא באה לשחק בשיט לבין שחקנית שלפחות נותנת פייט במשימות - הייתי הולכת על זו שנותנת פייט.

למעלה