מדליקים לפידים S27E04

מדליקים לפידים S27E04

רייצ'ל פולגר - אני מופתע, הייתי בטוח שאבי יציל אותך כשהוא בחר דווקא להקריב אותך...

ג'ון קודי - האמת ששכחתי שאתה קיים

הפורום אמר את דברו

החוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

המתמודדים:

1. קנדיס קודי
2. בראד קלפפר
3. לורה בונהאם
4. אראס בסקאוסקס
5. ויטאס בסקאוסקס
6. קיילב בנקסטון
7. קייטי קולינס
8. היידן מוס
9. לורה מורט
10. סיירה אסטין
11. טינה ווסון
12. מוניקה קלפפר
13. טייסון אפוסטול

הפעם ניפטר רק מאחד!

B R A Y E R

New member
מנהל
לורה ב

למה שמישהו יציל את רייצ'ל? לא הבנתי בכלל איך היא שרדה פעמיים... השחקנית הכי מיותרת של העונה

B R A Y E R

New member
מנהל
חחחחחחח

כל אחד יקבל יותר מוטיבציה ברגע שהבן זוג שלו מודח.. אבל זה משהו שאפשר להעיד לטובת טייסון ופחות לטובת רייצ'ל

היא הייתה סתמית מאוד ולא תרמה במיל לעונה.. עוד בשלב של הראיונות לפני המשחק הבנתי שהיא לא מעניינת ובאה בשביל "החוויה"

מדליקים לפידים S27E05

קיילב בנקסטון - בליינדסייד אחד ומאז החיות בצילומי רקע קיבלו יותר זמן מסך ממך

הפורום אמר את דברו

החוקים זהים לאלה שאורי קבע:
- אחרי כל שלב שאני מעלה יהיה ניתן לשרשר לפיד למתמודד שאתם תרצו להשאיר. מתמודד שיקבל לפיד (או יותר, תלוי במספר הלפידים לאותו שלב) יהיה מחוסן. בסוף השלב המתמודד (או המתמודדים... שוב תלוי בשלב) שיישארו ללא לפיד יודחו.
- אפשר להדליק לפיד כל 24 שעות.
- מותר לשנות את ההצבעה רק במידה ולא נתן עוד מישהו לפיד אחריך. בנוסף אם אתה משנה הצבעה 24 השעות שלך עד שתוכל לתת לפיד נוסף יתחילו כמובן מהזמן המדויק שבו שינית את הלפיד...

המתמודדים:

1. קנדיס קודי
2. בראד קלפפר
3. לורה בונהאם
4. אראס בסקאוסקס
5. ויטאס בסקאוסקס
6. קייטי קולינס
7. היידן מוס
8. לורה מורט
9. סיירה אסטין
10. טינה ווסון
11. מוניקה קלפפר