מדינת קשרים: בית המשפט לשירות העשיר

מדינת קשרים: בית המשפט לשירות העשיר

אדם נוהג 15 שנה ללא רישיון וללא ביטוח, לא מופיע לדיוני בית משפט בעניינו, נוסע במהירות 155 קמ"ש, מעורב בתאונה, ויוצא בעונש...קנס 1500 ₪. ככה זה כנראה כקוראים לך מאיר פניג'ל, אתה איש עסקים עשיר והבוס של בית"ר ירושלים, והעו"ד שלך הוא שמעון מזרחי...ואולי הדבר הכי חמור: במשך תקופה ארוכה, למעשה במשך כל התקופה של הדיונים, הטיל בית המשפט איסור פרסום על הפרשה, לבקשתו של פניג'ל כמובן. נא לקרוא ולהפיץ את הכתבה המצורפת. שאנשים ידעו באיזה מדינה הם חיים.

אשרת

New member
אתה לא צודק במקרה הזה.

עקב מחסור בבתי הכלא , בתי המשפט נוטים באופן כללי לא להכניס עברייני תנועה לכלא. באחד הקורסים שלי, אחד הסטודנטים , שהוא גם שוטר, סיפר שהוא הביא לבית השמפט נהג , אשר נהג ללא רשיון שנים רשות, נתפס משהו כמו 10 פעמים, ולא רק שלא חטף את אותו קנס כמו גיבור ההודעה שלך, הוא פשוט נשלך לחופשי עם הזהרה ששווה ל... אז במקרה הזה - זה לא קשור אם אתה עשיר, ואם לעורך הדין שלך קוראים שמעון מזרחי. ואגב, גם לא צריך את הדוגמה הזאת על מנת לדעת באיזה מדינה אנחנו חיים. מספיק להתסכל על עסקת הטיעון של שבוע שעבר או לפני שבועיים עם בני הטובים שלא רצו להרוס להם את העתיד, אבל הם לא חשבו שמה שהם עושים, הורס לקורבן שלהם את החיים.

אל תהיי תמימה

<<<אז במקרה הזה - זה לא קשור אם אתה עשיר, ואם לעורך הדין שלך קוראים שמעון מזרחי אותו אדם שסיפרת עליו יצא בנס. אם את או אני נעשה חלק ממה שעשה פניג'ל, כמעט בטוח שנצא בעונש כבד הרבה יותר, גם אם לא מאסר בפועל, ובטח שלא נשיג צו איסור פרסום על הארוע. 1500 ₪ קנס זה שום דבר.

אשרת

New member
אני לא תמימה.

פשוט חלק מהלימודים שלי עוסקים בדבר הזה. אין לך שמץ של מושג על מה אנשים היו צריכים להשלח לכלא , והם לא נשלחים. יש בעיה במערכת המשפט הישראלית , וזה לא דווקא קשור בעורכי דין . אלא אם אתה חושב שלאדם אין זכות לשכור את העורך דין הטוב ביותר שהוא יכול להרשות לעצמו להגן על עצמו. אין לך ויכוח איתי על גובה הקנס, הוא מגוחך גם בעיני. ואין לי מה לומר על צו איסור פירסום. דפוק.

בני ברק

New member
מערכת המשפט בישראל-רקובה!

מערכת המשפט במדינת ישראל רקובה מהיסוד. אין משפט, ואין דין,ואין דיין, כל דאלים-גבר! המדינה בפשיטת רגל בכל הנוגע למערכת המשפט,

אשרת

New member
בתור אחד שלא יודע דבר וחצי דבר

על הסיבות לכך שלא מכניסים עברייני תנועה לכלא.. אתה מרשה לעצמך לרדת די קשה על מערכת המשפט הישראלית. אני משערת שיש לך איזה טינה עקב כך שהם הטיסו את העבריין דרעי לכלא. אה?

מטרניך

New member
לדרעי היה מקום כי ש"ס שכרה תא קבוע

בכלא למושחת התורן שלה. לא יהיו בעיות איחסון לבניזרי.

אשרת

New member
חחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

דואגים שתמיד יהיה נציג של ש"ס בכלא, אה? עצוב.

איילת1974

New member
בהקשר זה אני תוהה

האלמוני מ. ואנונו אמר כי הסוהרים התעללו בו בכלא בגלל שהוא התנצר ואינו יהודי. תהייתי היא מתי יגידו נציגי ש"ס שההתעללות בואנונו אינה נובעת מהתנצרותו, אלא משיוכו לעדה המרוקאית, וזה קיפוח מובהק של מרוקאים מהאשכנזים האליטות.......

אשרת

New member
אגב, קראתי אתמול.. נדמה לי ב-YNET

ש'הקשת המזרחית' מאמצת אותו
גם את זה הופכים לקרב של "אשכנזים" נגד "מזרחים". הם די מתעלמים ממה שהוא עשה וממה שהוא רוצה כנראה לעשות...

מטרניך

New member
בוודאי. לא רק היא,כל השמאל ה'שורשי'

מתוך המכתב של סמי שלום שטרית: 'הענקת לנו מודל, הענקת לנו גיבור, הענקת לנו סמל.' >>>>>>> בתוך כל ההתרגשות הזאת, הייתי מבקש מכולם להמתין למוצא פיך ולכבד אותו, כי העניין החשוב ביותר כרגע הוא החופש שלך ואותו אין לאיש הזכות לסכן. המנוולים הרי מסוגלים לכל והם רק ימתינו לתירוץ הראשון שיזדמן להם. את הקורבן הגדול נתת פעם אחת ואסור שתהיה פעם שנייה. באמצעות ההקרבה הגדולה שלך, הענקת לנו מודל, הענקת לנו גיבור, הענקת לנו סמל. <<<<<<<

איילת1974

New member
אני לא מבינה מאיפה אתה שואב

את הדברים הללו. אני מבטיחה לך שרובם הגדול של אנשי שמאל מגנים את מעשיו. זה שיש כמה מקופחים נצחיים שביקשו לאמצו, לא קשורה לשמאל ימין.

מטרניך

New member
כניראה המאות ש'חגגו' את שחרורו של

וענונו הגיעו מהירח - כניראה מצידו השמאלי, האפל.

מטרניך

New member
וענונו הפך בתקופת לימודיו בב"ש

לשמאלן קיצוני. הוא קיים קשר הדוק עם הסטודנטים הערבים ועם חד"ש. בתקופת מלחמת לבנון הוא גיבש השקפות שמאלניות קיצוניות ואנטי-ישראליות. התפטרותו מהעבודה בקמ"ג היתה גם על הרקע הזה ואחרי שיחת ברור עם הממונים על הביטחון. המהלומה שהוא הנחית על מדינת ישראל נבעה הן מסיבות בטחוניות והן מתאוות בצע: הובטחו לו 75 אלף דולר תמורת הסיפור. וענונו הוא לא רק בוגד, אלא אוייב בנפש של המדינה ואנטישמי. כל השמאל שמעבר ליח"ד התגייס למענו, ביחוד חד"ש. אין לי ספק שכמו בייתר הנושאים גם בנושא הזה יש ביח"ד גרורות של השמאל הקיצוני.

בני ברק

New member
אין לי מושג

אין לי מושג על הסיבה שעברייני תנועה לא מקבלים עונש או לפי דעתך נשפטים למאסר בפועל, יש לי טינה שהטיסו את הרב אריה דרעי לכלא בדיוק כמו הטינה של העיתונאי מרגלית ודנקנר, אבל שמערכת המשפט הישראלית רקובה-זה לפני המשפט של הרב דרעי, וזה מידיעה מכל סוגי העבירות, ולא רק פוליטי או תנועה וכו' הפרקליטות היא עבריין עם מדים, נקודה, ולא רק היא...כל מערכת המשפט היא כזאת! עבריינים על פי חוק

אשרת

New member
מה מה מה?

הסיבה היא - שאין מקומות בבתי הכלא!!!!!!!!!!! זה הסיבה אגב, שנאמרה על ידי השופט. אין טעם אפילו לשוחח איתך על המשפט של דרעי , משום שאתה משוכנע שהוא צדיק הדוק, ולא עשה דבר. אגב, אתה יודע שהוא גר במעלה עמוס? אתה יודע איפה זה? אתה יודע איזה סוג של ישוב זה? השנאה שלך לכל מה שלא מריח מיהדות - מעבירה אותך על דעתך. אם הפרקליטות היא "עבריין עם מדים" - בוא תסגור אותה. תציע אלטרנטיבה אשר תהיה מוסכמת על כולם. ולא, הסנהדרין לא מקובל פה על איש, חוץ מאשר אולי עליך ועל אלה שמאמינים שמדינת ישראל צריכה להיות אירן מספר 2.

בני ברק

New member
את מקשיבה למה שאת כותבת?

את אומרת ששופט בבית משפט משחרר אדם שלדעתו אשם וראוי לעונש מאסר בגלל שאין מקומות בכלא? ואת אומרת לי שהמערכת המשפט לא רקובה?! תיראי,אני לא משפטן, לא למדתי משפטים, אין לי מושג במישפטים. אבל אני מכיר את התהליכים של מערכת המשפט ממשפחה וידידים מקרוב מאוד, (יותר קרוב מימה שאת מתארת) אני מכיר אותם לא מצד המערכת אלא מצד הנישפט,החשוד,האזרח שבא להגיש תביעה. אני אישית לא מסיפורים ולא מהעיתונות ראיתי את שוטרי מרחב ירושלים איך הם מתנהלים בבית המעצר במגרש הרוסים, (ולא,אני לא הייתי העצור שם,אלא באתי לבקר מישהו...) אני לא מאשים אותך,את כל כך תמימה שאת מאמינה למערכת המשפט, אז שאלת אותי מה האלטרנטיבה? בוודאי שרצוי שיבוא הגאולה ויהיה הסנדרין! אבל צריך להיות לעת עתה מציאותיים, וגם בתורה כתוב: דינא דמלכותא -דינא. זאת אומרת שחייב להיות כללים להתנהגות הציבור בכל מקום, ולכן אם היינו חיים במדינה דמוקרטית ולא כמו בברית המועצות לשעבר או איראן הפוליטיקאים היו דואגים למערכת המשפט להיות אחרת. אבל מאחר שהפוליטיקאים ומערכת המשפט מושחתים-אין עם מי לדבר! ודרך אגב, גם אם ש"ס ויהדות התורה יהיו בממשלה זה לא ישתנה! מערכת המשפט גרועה כאחת המדינות הגרועות שיש בעולם השלישי!

למעלה