מדינה מתאבדת של גדעון לשעבר CNA

ronenr121

New member
מדינה מתאבדת של גדעון לשעבר CNA

פרטי השחקן מספר מדינה: 625611 השחקן מהמדינה: מין זכר שם המדינה: ZUBIMATA תאור המדינה: אני פה עכשיו. מידע על יצירת קשר: masnger דירוג: 11,363 כוח צבאי: 35,884,449,500 כוח תעשיה: 8,000,000 סך הכל כוח: 35,892,449,584 משחק בשפה: עברית שם הברית: תאריך הרשמה: 2007-01-26

ronenr121

New member
בנוסף שלוחה מזוייפת של הפי שף

TheHappyChefHaleluya001 יש שני מדינות בברית והיא לא שייכת לשף

ors211

New member
למה אתה בטוח שהיא שלו ?

מאיפה לאנשים פה לדעת שהיא באמת שלו ואתה לא סתם מתנקם במשהוא או בקיצור תוכיח

ronenr121

New member
אין מה להוכיח מעיון בחדשות עולמיות

הוא הוריד כמה תעשיות אתה לא צריך הוכחה מה שאתה צריך חדשות עולמיות שיטת הפעולה של רענן וגדעון זה הורדת תעשיות בעיקר עם גרעיני אם אתה צריך הוכחה לך לחדשות עולמיות ובנוסף המדינה הייתה בברית שנקראת MGH משהו והוא רשם הורדת תעשיות MGH הוא שינה את הכיתוב והוסיף את מה שרשום עכשיו שיהיה לך יום טוב

AmiTrigger

New member
איך אתה יודע שהיא שלו?

|??????????????????????????

ronenr121

New member
היא לא שלך ולא הייתה שלך

המדינה שייכת לגדעון היא קיבלה תומך ולמה הברית שהמדינה פתחה נסגרה בכל מקרה היא חוסלה ומעיון בחדשות עולמיות הורדו לה כל הכורים לגדעון יהיה קצת קשה להחזיר במדינה הזאת את הכורים שיהיה לו בהצלחה אני מאמין שיש לו עוד הרבה מדינות נחכה ונראה

ronenr121

New member
ועוד דבר היה רשום ביחסים

MGH תעשיות על חוצפנות זה לא סוד ש MGH הורידו לו את המדינה מקסיקו ועל זה הוא מתנקם עכשיו הוא שינה את הכיתוב ובנוסף הוא ישב בברית שהוא פתח והוא היה המדינה היחידה בברית בשם MGH8 או משהו דומה מספיק ברור???!!!!

WindWar

New member
רונן אחי

אני לא מבין למה אתה מפרסם פה..... יש לכם איחוד - תפרסמו בפורום של האיחוד..יחסלו אותו- כמו שקרה באמת שחיסלו אותו האיחוד ולא האנשים פה בפורום.. ערב טוב לכולם

למעלה