מדיח של בוש- דחוף:

מה דחוף ? מדיחי בוש נחשבים כטובים ואמינים.
יש לבדוק מי נותן האחריות. כי יש יבואן רשמי למותג.

טיפ
: את יודעת שרחיצה ידנית ללא מדיח

הרבה יותר קצרה מכל העיסוק במדיח חשמלי. רחיצה ידנית של צלחת ממוצעת לוקחת בערך כ 4-8 שניות עד שהיא כבר מונחת במתקן יבוש הכלים. רחיצה של סכין ומזלג כ 3-4 שניות. הזמן הכרוך בהכנה של הצלחת או הסכו"ם למדיח וההכנות לצורך התחלת הפעולה שלו לוקחות הרבה יותר זמן. לדוגמא מתוך הוראות שימוש של מדיח: 1) לפני הכנסת הכלים למדיח יש לסלק את שאריות האוכל. 2) מחבתות וסירים יש להשרות במים וסבון אם הם מלוכלכים מאוד. 3) צריך חומר הברקה. 4 ) צריך מלח 5) צריך לסדר בקומות על פי הגודל של הכלי 6) להכניס סבון 7) תחזוקה....חשמל, מים , ביוב. בקיצור--- בידני כמה שניות הצלחת כבר במתקן היבוש. נכון שאם ישנם הרבה צלחות יש צורך בהכפלת הזמן אבל בנסיון שלי ( משפחה של 3 ילדים ) אם מנקים ישר- עוד לפני שהצלחת נכנסת לכיור, לא נוצרות ערמות והניקויי לוקח רק כמה שניות. הכל מתחיל בהרגל המגונה של לשים את הצלחת בכיור . אם כל אחד רוחץ את הצלחת שלו - יש מכסימום 3-4 צלחות כוסות ועוד בממוצע כ 3-4 כלים נוספים - סכו"ם - עניין הניקויי כמעט ולא מורגש וכייף גם להיות במטבח לאחר מכן. הוא נשאר תמיד מוכן ונקי לפעולה הבאה ולא נראה כבלגן !

מדיח זה הדבר הכי חסכוני שיכול להיות

היפהוהחיה, לא מסכימה איתך בכלל.
החיים משתנים לאין שיעור כשיש מדיח כלים בבית.
מילוי מלח וחומר הברקה נעשים רק כפעם בחודש.ולפעמים אף יותר. תלוי כמה הדחות עושים בשבוע. לא בכל הפעלה צריך מלא.
לזרוק חרצנים, שאריות פסטה ועצמות לזבל, זה תעשי בכל מקרה, גם אם תשתפי ביד. מה שכן זה החיסכון המשמעותי במים למשל. על כל דקה ברז המים פתוח בכיור מתבזבזים בממוצע כ- 10 ליטר מים. ושטיפת כלים ממוצעת לוקחת לפחות עשר דקות. אז הגענו ל- 100 ליטר, לפעם אחת ביום. מדיח מלא בכלים, צורך להדחה מלאה 6.5 ליטר מים בלבד, במדיח שלי יש, של בוש למשל. את קולטת את ההבדל?
זה לא ברמה של קצת יותר חסכוני, זה משמעותית יותר חסכוני.
שלא נדבר על הזמן הפנוי שמתאפשר, במקום לעמוד ליד הכיור.
וגם במדיח שלי, יש תוכנית של 70 מעלות לסירים שומניים, שאין מצב שאת בכיור ביד יכולה להדיח בטמפרטורה כזאת. זה ממש מחטא את הכלים.

לא יודעת איך מתנהלים הדברים אצלכם בבית, אבל שכל אחד ישטוף את הכלי שלו - לא עומד במבחן המציאות אצלינו בבית.

למעלה