מדידת חום וביוץ

• פותח הנושא nuty1
  • פורסם בתאריך

nuty1

New member
מדידת חום וביוץ

כמה שאלות... 1. איך אתן מודדות את החום - מד חום בפה או בבית השחי? 2. מדדתי בימים האחרונים לא באופן קבוע ושמתי לב שרוב הימים היה בטווח ה 36 ולפני יומיים היה 37 , היום שוב 36.6, האם זה אומר שאני אחרי הביוץ? להפסיק את המאמצים? ועוד משהו..החזה כאב מאוד ועכשיו נרגע קצת, האם זה עוד סימן שהביוץ מאחורי?

bilba

New member
קצת תשובות:

1. את החום מודדים בפה. בשעות קבועות +-.אני נהגתי להחזיק את המדחום ליד המיטה ואז ישר מדדתי עוד לפני שקמתי מהמיטה. ככה זה הכי מדויק כי זה לפני כל פעילות גופנית. 2. טווח של 36 זה בעייתי. צריך למדוד כל יום ולהיות הרבה יותר מדויקת. מומלץ לקנות מדחום עם שתי נקודות אחרי נקודה. בין 36 ל37 ההבדל הוא גדול. אצלי החום לפני המחזור סביב 36.6, בביוץ יורד ל 36.2 ולאחר ביוץ סביב 36.85. 3. נראה לי תזרמי החודש. חודש הבא תתחילי למדוד כמו שצריך, עם מדחום דיגיטלי עם שתי ספרות לאחר נקודה. ותקפידי על שעות ועל מילוי הטבלת אקסל שמפורסמת כאן. 4. חזה כואב אינו מצביע על הרבה. אצלי הוא כואב לאחר הביוץ וברגע שהוא מפסיק לכאוב אני יודעת שהמחזור מתקרב.... כמו כן השאלות לגבי הביוץ שלך בעייתיות כשאת לא מציינת י"מ וכ"ד. בהצלחה

רקונית

New member
לגבי המדחום

בית השחי כבר מזמן יצא מהאופנה
את החום נהוג למדוד בפה (מתחת ללשון) ואם רוצים להיות מדוייקים אז עושים מדידת חום וגינאלית (כן, כן...
הבנת נכון).

nuty1

New member
מבהירה את העניין

אני בעבודה והתוצאות בבית, אבל בשבוע האחרון מדתי כמעט כל יום לפני שקמתי מהמיטה, באותה שעה, והתוצאות היו 36.4 וגם 36.8 וכדומה ולפני יומיים היה 37 והיום שוב ירד ל 36.7 . האם הירידה הזו אומרת שהביוץ מאחוריי? אם הבנתי נכון אז יום יומיים אחרי הביוץ יש עליה בחום - זה תמיד כך? קיבלתי ב 17.5 והמחזור שלי 32-35 ימים בבדיקות של 4 חודשים אחרונים. אשמח לשמוע עוד דיעות , ומחר אביא תוצאות מדויקות

למעלה