מדידה ראשונה!!

catcatcat

New member
מדידה ראשונה!!

היום הייתי במדידה ראשונה אצל גלית קורנר... אוו... היה טוב. בחרנו בד לבסיס של השמלה וגם לבד שיהיה מעל. אתמול הסתובבתי כמו נמר בכלוב, הייתי כ"כ לחוצה. העניין היה שראיתי שמלה בחנות אחת שאהבתי אבל משהו הציק לי בה מאוד ואתמול, כנראה מהלחץ, שכחתי מה הציק לי ופתאום היא נראתה לי השמלה הכי יפה בעולם ושאין שניה לה... אז לקחתי הרבה אויר וניסיתי להיזכר מה לא הסתדר לי, בסוף נזכרתי (החלק העליון של השמלה היה מלא בכיווצים שממש לא אהבתי- אני רציתי אותה יותר חלקה ונעימה...). אז היום הלכתי בלב שלם למדידה הראשונה ועכשיו אני רגועה... אני עדיין לא מאמינה שהתחלנו לעבוד על שמלת כלה בשבילי... בהמשך קנינו לשר בגדים סוף סוף סוף הדרך. דוגמן שלי...

אושונית

New member
נכון שזה החלק הכי כייף?

אני סגרתי על שימלה בעיצוב מוגמר 5 חודשים לפני החתונה! וכל הזמן צצות לי מחשבות בראש- אולי הייתי צריכה ללכת על תחרה, אולי זה ואולי אחרת אבל כל פעם שרואה שמלות אחרות - יפות ככל שיהיו - אני מפנטזת על השימלה שלי! עוד שבועיים ויום למדידה שלישית (כמו שאתם רואים לפנינו מקרה חמור של OCD) אז תתחדשו שניכם ותהני מכל רגע האם את כמוני? משגעת לשר את השכל בדיבורים על השימלה?

catcatcat

New member
לא...

אני רק זורקת לו רמזים מדי פעם על השמלה אבל לא יותר... OCD?

אושונית

New member
הפרעת אובססיות וקומפולסיות

נכון שזה מאד לא פוליקלי קורקט לנכס לעצמך תכונות ששיכות למחלה אבל באמת כבר הפכתי לאובססיבית - יש עוד 4 שבועות עד לחתונה ואני כל הזמן חושבת - מה יש לעשות בשבוע הזה? ובהבא? וכו' והענין הוא - שאני לא ממש עושה יותר מידי... אוש שלי עבר כבר כמה פעמים מול חלון הראוה של "אהבה" בו השימלה שלי מוצגת , הסתרתי לו את העינים
אבל הוא אומר שבכלל לא אכפת לו כבר ממש אימתי עליו
שחסר לו שלא יתרגש
ויגיד כמה שאני יפה
במפגש חתן כלה

nanushi

New member
אושונית, במיוחד בשבילך

המציאו סווג של הפרעת אישיות אובססיבית קומפולסיבית, הרבה יותר פוליטקלי קורקטי לנכס לעצמך הפרעת אישיות, את לא חושבת?

למעלה