מדוע הפקס לא עובר

עלית6

New member
מדוע הפקס לא עובר

יש לי מדפסת \פקס של אפסון(office BX635FWD). היום התחילה בעיה: כשאני שולחת פקס, המקבל מקבל הודעה שנשלח אליו פקס, אבל הוא לא מגיע. ואני מקבלת הודעה שאין מענה במספר ששלחתי אליו ואני לא מצליחה לשלוח את הפקס. . כשאני מתקשרת, לשם בדיקה, במכשיר נייד אל המספר שאליו שלחתי פקס, אני נוכחת שדווקא יש שם מענה. כך זה לכל מספר אחר. יש למישהו עצה?

blzvi

Active member
קו הטלפון אליו מחובר המכשיר

משמש גם כקו טלפון לדיבור ?
האם יש אפשרות שמישהו הרים אפרכסת במקביל בעת שיגור הפקס ?
האם על אותו קו יושב גם האינטרנט ? האם יש מיקרופילטרים בכל מקום?

עלית6

New member
תשובה על שאלותיך

קודם כל תודה. כן, משמש גם כטלפון אבל אף אחד לא מרים את האפרכסת. חייבת להודות שאת יתר השאלות לא ממש הבנתי. אספר רק שהתשתית לאינטרנט היא של הוט. חברת האינטקנט היא נטוויזן, וגם הטלפון של נטוויזן. האם הנתונים האלה עוזרים?

evike

Active member
מנהל
כשהעברתי את הקו של בזק להוט, קו ששימש לפקס

היו לי הרבה בעיות, עד כדי אי אפשרות לשלוח פקס, לפעמים רק לקבל, גם לא תמיד.
ברגע שהחזרתי את הקו לבזק, הבעיות נפתרו.
נאמר לי (לא רשמית), שידוע שהפקס והוט לא חברים, במיוחד במהירות 100 מגה.

הבעיה כאן היא כנראה הקו של נטויזן ..
מדובר בקו טלפון וירטואלי והקווים האלו לא ממש בנויים למשלוח פקסים בגלל המהירות עבודה של התשתית ..
את צריכה לבדוק איך משנים את תאימות הקו במכשיר הפקס למצב של VOIP ורק אז לבדוק מה קורה ..
או לחלופין לעשות ניסוי וללכת לשכן ולחבר לקו בזק רגיל ולבדוק מה קורה ..

evike

Active member
מנהל
ערס, נדמה לי שבזמנו, אתה היית אחד מאלה שהעירו לי על הברוגז

בין הוט לפקסים.

לא בדיוק ברוגז כמו שכל המערכת הוירטואלית מתאימה בעיקר לVOIP
שזה שיחות קוליות על קווי טלפון מבוססי אינטרנט ושפקסים דורשים עבודה במהירות תקשורת גבוהה יותר ושתהיה תמיכה במערכת תיקון שגיאות אוטומטית - ECM ובגלל שכל הקווים הווירטואליים לא מסוגלים לספק את זה כי בשביל שיחות אין בזה צורך אז הסובלים העיקריים הם האנשים שרוצים לחסוך בהוצאות של קו אבל גם רוצים לשלוח פקסים ..

evike

Active member
מנהל
כל הנסיונות שהוט ניסו לעשות לא עזרו

ולאחר שאמרתי להם שיש ידיעות על כך שהוט ופקס לא הולכים ביחד, הם הודו בזה בחצי פה, ולא עשו בעיות להחזיר את הקו לבזק.

ומה עם לקבל פקסים ? זה כן עובד ??
אני בדיוק בטלפון עכשיו עם לקוח שלנו בזמן שאני קורא את השאלה שלך והבעיה של הלקוח אצלי זה שהחוט טלפון שלו לא היה תקין ובגלל זה הוא לא הצליח לקבל קו טלפון למרות שיש לו קו בנקודה ...

blzvi

Active member
לפנות לנטויז'ן

מתאם הטלפון הוא שלהם ,אולי יחליפו לך קופסא
טכנית הפתרון הטוב ביותר זה שימוש בקו בזק .
מי שיש לו קו בזק אין לו בעיות בפקס.
אז הכל נובע מהבחירה שלך ,אולי ניתן לעבור לפתרון של קו טלפון של HOT .

raya

Well-known member
משלוח פקס וקו של נטוויז'ן....
כאשר עברתי לקו הביתי של נטוויז'ן היתה לי בעיה זהה.
בסופו של דבר הטכנאי שלהם הגיע אלי הביתה, שינה כמה הגדרות בפקס והוסיף פילטר למדפסת.
מאז אין לי שום בעיה בשליחת/קבלת פקסים.
אני מאוד מרוצה מהקו של נטוויז'ן , העלות נמוכה , קבלתי בזמנו ראוטר (נטבוקס) ועברתי לתשתית של נטוויז'ן.
רעיה

למעלה