מדוע בחורות בורחות

AVI0012

New member
מדוע בחורות בורחות

תסבירו לי בנות מדוע יש מצב שדוקא שאתה מראה אהבה פירגון עדינות נימוסין חיבה אז דוקא פה הם בורחות ויורד להן מימך אבל אם אתה גבר קשה ארס מזלזל לא הכי מראה אהבה אז דוקא הן רוצות אותך זה מה זה לא מובן לי

יש לך הרבה שאלות ...

אני באופן אישי מחבבת גברים שמראים אהבה... ולשאלתך - תהיה אמיתי אל תנסה להיות עדין אם אתה לא זה יראה מזוייף ורוב הבחורות ישימו לב מיד לכל סיר יש מכסה (כן, עברה פה קלישאה, שמחה ששמתם לב) ואני מקווה שתמצא את הבחורה שמתאימה בדיוק לך.

AVI0012

New member
טוב.

לא דיברתי עלי אישית.זה דבר שאני רואה שקורים להרבה גברים.

הופה..מזל טוב על היוולדותך..(:)..

מה קרה?! נולדת אתמול?!?!? אתה לא יודע שככה זה.. מה לעשות..האדם תמיד נמשך לאתגר..לרע ולאסור.. וזה הפוך..גם לבני בנים..

AVI0012

New member
זו טיפשות

זה לא עינין של אתגר זו טיפשות הבנות לא יודעות להאריך את הטוב

דנטל

New member
יודעות מאוד להעריך

אבל נמשכות ל- bad guys כי זה קצת יותר "אדרנליני". אגב, אני לא נמנית עם הנשים שנמשכות לכאלה ולו בגלל שקשה למצוא גברים יותר "רעים" ממני, אז בעיני הם רובם טובים.

להאריך אנחנו דווקא יודעות טוב מאוד

להעריך, זה כבר עניין אחר

Sefy

New member
במיוחד אסור לכעוס על ילדת הכוכבים!

איך אפשר לכעוס על מתוקה כזו!

LCA

New member
ת'אמת

זה באמת מוזר.. היה לי "מעין שידוך" והבחור היה נחמד אבל הוא היה קצת קרצייה: התקשר המון, השאיר לי הודעות במזכירה, שלח הודעות, אמר לי שהוא אוהב אותי ולא דיברנו יותר מפעם אחת למשך כמה דקות. אם בהתחלה הייתי מעוניינת אז ירדתי ממנו מהר מאוד כי הוא יצר מצב מלחיץ. ואם הוא היה מראה קצת יותר קשיחות, אז הייתי אוהבת את המיסתורין שלו.. מנסה לקלף ממנו את הקליפה הקשוחה, אבל כשהוא הגיע אליי לא היה קליפה להוריד.... זה אותו דבר עם בחור. כשבחורה מראה לבחור שהיא מעוניינת הוא ישר בורח...

ebony

New member
הייתי בסיטואציה הזאת....

ובאמת שזה מלחיץ ועשיתי כל מה שביכולתי כדי שהוא יעזוב אותי במנוחה.... ועכשיו למיקרה שלי
אני כן אוהבת אותם רגישים ועדינים אבל אני גם אוהבת שהם שולטים כן יש לי משהו עם ילדים רעים אבל בד"כ זה מוריד לי מהם כשזה קיצוני... מיקרה שהיה כך היה: התגעגתי לאקס שלי המון וממש רציתי אותו הוא בזמנו שיחק אותה היצור המנייאק ואותי זה הדליק אלוהים יודע למה... בכל מיקרה כשבסוף חזרנו והשגתי אותו בחזרה הוא התחיל להיות הטיפוס העדין והקרצייתי הוא התחנן שאני אנשק אותו וכ"ו ואותי זה פשוט הגעיל.... מה למדנו מזה? בנות אוהבות שהבחורים שלה מאוזנים גם קשוחים
וגם עדינים הכל באותה חבילה
שילוב מנצח....

כן ולא

אנחנו רוצות אותם קשוחים ועדינים, תינוקיים ומסוקסים... אבל זה לא עניין של איזון, אנחנו פשוט רוצות הכל !

זה לא בדיוק ככה

רוב הבנות יימשכו יותר לבנים שהם יותר אדישים, וזה נכון בעיקר לקבוצת הגילאים של בני הנוער.

Savage Garden

New member
אני מקרה קלאסי...../images/Emo20.gif

טראגי לצורך העניין, רק את הבלתי מושגים אני רוצה ומה זה אוכלת אותה אח"כ...

Sefy

New member
מתוך סקרנות, למה ?

אם את רואה שאת סובלת מזה, למה דווקא אותם את מנסה להשיג ? אני בטוח שאת יכולה להשיג כל אחד אם באמת תרצי. אבל למה להלחם ? את הופכת את זה למטרה וזה כבר לא נראה לי שווה את העניין

Savage Garden

New member
חברה שלי אמרה לי פעם../images/Emo142.gif

שמגברים כמוני היא מפחדת.... זה האתגר, האדרנלין, אני מכורה לפרפרים בבטן, לתכנן את "המבצע" וללכת עליו עד הסוף.

למעלה