מדוע אתם לוקחים כסף על לימוד

מדוע אתם לוקחים כסף על לימוד

של מדטציה, הרי יש גורואים אשר מאמינים כי המדטציה היא מתנת אלוהים והיא הכי יקרה, מדוע אתם גובים כסף על זה, ידוע כי יש גוראים אשר לא לוקחים כספים ונותנים את המדצטיה בחינם, וכן לשמוע אותם לא עולה כסף, מדוע אתם כגוף אשר מפרסם את התורה של מהרישי, אתם גובים כסף על שיעורים, וכן לוקחים כסף על זה, ועל מה שאמרתם לגבי מילים מהדהדות בראש, אני לא רוצה לחסוף את המדצטיה שלכם, ואתם יודעים טוב מאוד למה אני מתכוונת, למה סתם אתם עושים רווח מזה, לדעתי זה לא בסדר,

חכי עוד שניה

דני יבוא לפלצף לך עם זיבולי מוח על זה שגם מידע עולה כסך ושטויות כאלה....

danigl

New member
כי זה מה שמהרישי רוצה מהגוף הזה.

אגב. אשמח אם תשתתפי אתי (וכך גם כל אחד אחר בפורום הזה) ברווחים שאני עושה מהוראת המדיטציה הטרנסנדנטלית (TM). חצי-חצי. אבל. נתחלק גם בהוצאות. נראה אחרי כמה זמן תתחנני להפסיק את הסידור הזה. הוא יעלה לך יותר מידי. דבר נוסף. גם אם הייתי עושה מזה מיליונים. מה יש לך נגד כסף?

תשובה ממש לא עניינית

אתם יכולים לעשות בבית את ההסבר לא, למה לשכור מקום, למה לקחת כסף, נראה הכל הזוי, חבל מאוד שאתם עובדים כך,

danigl

New member
מה את מציעה?

לייעץ ולנהל את הפעילות שלנו? לבחור בך במקום במהרישי? החלטות של מהרישי לא מוצאות חן בעינייך?

תקרא את מה שכתבת

ותחשוב פעמים או אלף פעמים מה לענות, שאלות לא עניניות גוררות תגובות עיניניות,

OriIdan

New member
נכון, שאלות לא ענייניות גוררות...

השאלות שלך ובעיקר התשובות שלך לא ענייניות, לעומת זאת דניאל וגם אני משקיעים בתשובה לשאלות הפרובוקטיביות שלך. למה אנחנו משקיעים? כי זה פורום ציבורי ועוד אנשים יוכלו להנות מהתשובות. כדאי שהתגובות שלך יהיו יותר ענייניות וכך כולם יוכלו להנות יותר.

danigl

New member
רק שאלה קטנה.

מה העניין? משהו לא מוצא חן בעינייך? בסדר. מקובל עלי. אז מה? האם כל העולם צריך לחשוב כמוך?

../images/Emo59.gifדני גל

אני מציעה שתרגיע את עצמך ואל תרד על מי שאומרת את האמת תסתכל על עצמך אני קוראת את כל מה שאמרת ואני רואה שאתה דפוק על כל השכל ודווקא זאת היחידה שאומרת את האמת אתם מתנפלים עליה מה קרה היא נגעה בנקודה רגישה...... כל האתר הזה דפוק כמוכם אנשים מסכנים שאין להם כלום בראש רק שטיות במיוחד אתה דני גל עלק....

OriIdan

New member
חבל להוסיף עוד שליליות

שלום לימור קודם כל אני שמח לראות עוד מישהו בפורום. וויט-פנג אמרה את דעתה, דניאל אמר את דעתו בעניין, אני לא חושב שיש כאן עניין של אמת ושקר. מאחר ואני מכיר את דניאל אני יכול לומר לך שדפוק הוא לא. חבל גם לרדת על כל באי הפורום (כן לחלקם יש רק שטויות בראש
) אבל לא לכולם.

אני לא אוהבת

שהוא יורד עליה בגלל שהיא אמרה את דעתה כל אחד והמוח שלו, הוא ירד לדרגה נמוכה וזה עיצבן אותי ואני מצטערת אם פגעתי במשהו

OriIdan

New member
למה לוקחים כסף?

מדיטציה טרנסנדנטלית היא רק חלק קטן (אמנם הכי חשוב אבל קטן) מכל הפעילויות של מהרישי. המטרה של מהרישי היא למגר את הסבל מעל פני האדמה. שלום עולמי לכולם, גם לך. כדי לעשות את זה צריך קבוצה גדולה שתתרגל את הטכניקה פעמיים ביום באותו מקום (אני מדגיש אותו מקום) באותה שעה כל הזמן, לא יום אחד לא יומיים, שנים על גבי שנים. כמה זה עולה? נסו לעשות את החשבון לבד. אם יש לכם דרך לעשות את זה בעלות נמוכה יותר הכינו תכנית עסקית ותגישו לאגודה, אני בטוח שישמחו לשמוע אתכם. לגבי המדיטציה ולקיחת תשלום, אני לא מבין מדוע לא לקחת תשלום על דבר ששווה כל כך הרבה. כשאת הולכת ללמוד באוניברסיטה את לא משלמת על הידע? כשאת קונה אוטו את לא משלמת? מדוע שדברים יהיו בחינם? לגבי המחיר שהוא גבוה, זה בלי ספק אבל זה עניין של מהרישי, הוא עושה את זה כנראה כי הוא לא רוצה שכולם ילמדו.

תקרא את תשובתך ותראה שוב על

העולם, האם מה שאתה רושם, תקרא תקרא, את מה שכתבת, זה פשוט לא יאומן, מה אתם מאמינים בזה, אנשים בוגרים בנפשם, מאמינים במה שאתם אומרים, תאמת לא היה בא לי להגיב, כי זה פשוט לא להאמין, מה אני אגיד לכם , אני אני אהזה גםדברים ואדרוש כסף, מה דעתך? אולי אחשוב שכולם דולפינים ויהיה שלום עולמי, או עכבר, או מה שתרצה, תפסיקו עם הלוקשים שאתם מוכרים, מה אני אגיד לכם, שיהיה לכם סוף שבוע נפלא,

OriIdan

New member
הוזים?

מה ההבדל בין עובדה לבין הזייה? עובדה אפשר להוכיח, הזייה לא ממש. רוב הדברים שמהרישי אומר הוכחו מדעית בעשרות אם לא מאות מחקרים מדעיים. כן אני יודע שיש כאן לא מעט שמזלזלים במדע ובעיקר בסטטיסטיקה וזה נכון, בעזרת סטטיסטיקה אפשר לעוות הכל. אבל כאשר עושים עשרות מחקרים על אותו נושא שנעשים על ידי גופים בלתי תלויים אז הסבירות לעיוות סטטיסטי יורדת לאפס. זו בדיוק הנקודה שעליה אנו עומדים, יש לנו הוכחות מדעיות לכל הדברים. לשמחתינו גם אנשי המדע מכירים במחקרים האלו. בזכות המחקרים האלו ראש עיריית אשדוד בישראל השתכנע להקצות את הקרקע לבניית בניין בו ניתן יהיה לתרגל, הוא לא היחיד בעולם שקיבל את זה, הקמת היכלי שלום במספר רב של ערים בעולם היא בעיצומה, במקביל להקמת היכלי השלום מארגנים קבוצות שיתרגלו את הטכניקה הקבוצות האלו לא ישלמו כסף על לימוד הטכניקה אלא אפילו יקבלו תשלום בעבור התרגול הם יהיו מקצוענים בעשיית שלום, בדיוק כמו שהיום יש לכל מדינה ובעיקר לישראל מקצוענים בעשיית מלחמה, יהיו מקצוענים בעשיית שלום.

OriIdan

New member
יש גם אוטו בחינם אז למה לקנות?

יתכן שיש מדיטציה בחינם, יתכן שהיא גם עובדת. אבל זה רק יתכן. המדיטציה הטרנסנדנטלית הוכחה כעובדת, יש מאות מחקרים שמוכיחים מה היא עושה. מדיטציות אחרות יש המון דיבורים, מה בפועל הן עושות? לא יודע, אולי המון, אולי יותר ממדיטציה טרנסנדנטלית אבל אולי גם כלום! אני חושב שהחיים קצרים וכדאי להפיק מהם את המירב, לכן אני מעדיף ללכת על בטוח לא על סיפורים אלו או אחרים. מהדברים שלך ניכרת תכונת אופי מאד לא טובה לדעתי - קמצנות, כדאי שתחשבי על זה.

למעלה