מדונה עם המתבגרת....

ספיישיל

New member
מדונה עם המתבגרת....

רכשתי מבעוד מועד כרטיסים לי ולה למדונה. רציתי שתראה הופעה בקנה מידה עולמי של מי שהיתה ועודנה הדיוה של העולם. פרופורמרית ענקית כמדונה ,כלי נגינה (היא מנגנת ...) ,רקדנים ו-one time show והיא היתה בו.(הדור של היום לא יודע את יוסף....הכוונה לכוכבי על הגדולים מכולם) יש דברים אחרים חוץ מטוקיו הוטל....הלהקה שהיא אוהבת.(שגם בהופעה שלהם בארץ הייתי אני איתה.) לא מזמן היא נחשפה למוות של מייקל ג'קסון שמעולם לא ייחסה תשומת לב ל"מי הוא" או למוסיקה שלו. ומחשיפה מצערת התוודעה למוסיקה שלו ורכשתי לה דיסקים ומספר די.וי.די שלו. אחותי הצעירה ניסתה לשכנע אותי ולשחד אותי ללכת איתי במקומה. ידעתי שאם אעשה זאת, אצטער אחר כך.הרי רכשתי אותו עבורה שתחווה את השואו הזה. אחותי האחרת שהעריצה את מדונה בצעירותה, נכנעה ל"תחילת השנה" בעבודתה כמורה בבית הספר וויתרה על ההגעה להופעה.(איך? אלוהים??) התקשרתי אתמול לבית הספר החדש שהיא נמצאת בו השנה(בי"ס פרטי) -ליידע אותם ש"...אולי היא תאחר או לא תגיע כי....יש לנו כרטיסים למדונה" ומהרגל החשש שלי מה יגידו בב"יס שהיינו בעבר (קונוונציונלי) סה"כ תחילת שנה....הופתעתי לגלות שפירגנו לי ולה בענק. "וואו....שתהנה ! יש דברים כאלה רק פעם בחיים...." וואו,הייתי מבסוטית.גם זה חשוב הפירגון שמקבלים מביה"ס.גם אם זה לא לימודים מן המניין. כמה ימים לפני -היא לא הבינה עדיין את האישיו. "מה אני צריכה את זה? לא מתה ללכת" ואז התקרבו הזמן,השעות ,הדקות הנסיעה הרחוקה,הצעידה האינסופית,(ראבק,מי המציא את העונש הזה שנקרא גני יהושוע? גמרו לי את הרגליים) והנה זה הגיע. 60000 איש.קנה מידה שלא יתואר כל הופעה אחרת. ושואו ענק !!!!!!!!! בעיקר היא היתה בהלם: איך אישה אחרי שנות ה50 ניראת ככה??... שעתיים קופצת אסתר\מדונה על עקבים ענקיים ורוקדת בלי הפסקה מקצה לקצה של הבמה ומסלול ארוך וענק לתוך הקהל ! ים של צוות משתתפים בהופעה.לכל שיר והמשתתפים שלו. כל שיר וכלי הנגינה שלו.במת הנגנים זזה לצדדים.במה יורדת מהשמיים. והיא לא נחה לרגע.הקהל שאג בלי סוף. מדונה ביקשה מחילה על הטעות ש16 שנה לא הופיעה כאן ושלא תחזור על הטעות הזו שוב. ושכל פעם שהיא באה לישראל, ישראל נותן לה אנרגיות בלתי נילאות. ושאם אנחנו נסתדר כאן ביננו הפלסטינים והיהודים-יהיה שלום בכל העולם. היא אספה דגל ישראל שאחז מישהו מהקהל והתעטפה בו (כשיכמיה) סביבה. חזרנו גמורות ועייפות אך מאושרות ושמחות לאין קץ. והמתבגרת נישארה לישון. שמחה ומאושרת שעשיתי את זה.

ButtercupA

New member
וואו../images/Emo13.gif נשמע שנהנתם מאוד

יופי של בילוי משותף.

chativa

New member
את החוויה הזו היא תזכור כל החיים!

מה שבטוח לא נכון לגבי עוד יום לימודים שיגרתי...

למעלה