מדהים איך אלירז השתפר בתוכנית..

מדהים איך אלירז השתפר בתוכנית..

מדהים אותי איך עשה עם עצמו ועם אחרים הפקת לקחים, תיקן את הדרוש תיקון, והיום התוכנית פשוט מקסימה.. הוא מתנהג הכי טיבעי, זורם עם המאזינים (בינתיים רק מאזינות) , משמיע דברי טעם, מתחיל ומסיים שיחה בצורה יפה.. עקומת למידה כזאת יפה הרבה זמן שלא ראיתי.. ובקצב הזה, אני צופה לו עתיד מבטיח !!! כל הכבוד אלירז... יישר כח.

../images/Emo45.gif זה בדיוק מה שבאתי לכתוב... ../images/Emo13.gif

לא ראיתי את התכנית השנייה...
והמעבר מ- 1 ל- 3... ההבדל ממש מורגש....
כמו שאמרתי - יש לו את ה"זה" הזה הדרוש.... תנו לו קצת זמן.. ניסיון... הדרכה מתאימה... והוא ירכב על הסוס הזה בגאון...

איה@

New member
לאלירז היתה היום תוכנית קסומה!! ../images/Emo23.gif../images/Emo45.gif

השילוב בין אלירז לקובי אפללו היה מרגש ביותר על גבול הקסום מחזיקה לאלירז אצבעות שנמשיך ונהנה ממנו עוד הרבה וכמו שקובי אמר לו: ..."אלוהים שפך לך אור לנשמה".......

riksh1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif הכימיה בין קובי ואלירז הייתה ממש

זורמת וטובה, קובי צריך להתארח בעוד תוכנית תוכנית מעולה

גרטה1

New member
היה מעולה היום

איזו כימיה עם קובי, והשיחה איתו כ"כ קלחה והוא דיבר מהלב. ואיזה מחמאות קובי הרעיף עליו-הוא היה הפה של כולנו בשפה הכל כך יפה שלו. היה תענוג, מחכים לעוד-שלא ייגמר....

laVita

New member
מרגש מאוד. צריך שידבר יותר עם האמנים ופחות עם

המאזינים. שלא ינחו אותו יותר מידי באוזניות. שיזרום עם האמן האורח שמבקר ויזרום לשיחות איתו בנוחות.. קובי ממש מרגש איזה קול.... והסיום יחד עם אלירז היה מקסים

JennaJ

New member
הוא עושה צעדי ענק

היה ברור לי שמעבר לרצון לנצל כמה שיותר מהר את המומנטום מהזכייה, אחת המטרות שהייתה למי שנתן לו את המשבצת הזו הייתה לתת לו קצת הזדמנות להשתפשף וללמוד תוך כדי תנועה - ככה הוא גם נמצא באוויר כבר, אבל בערוץ נישה קטן ולא יותר מדי מאיים, וגם מנצל את הזמן להכיר את עצמו בתור מנחה, לראות מה חזק אצלו ומה דורש עוד עבודה, ולעבוד על זה בסביבה תומכת. בינתיים, התכנית הזו היא כל מה שרציתי ועוד קצת. אני ממש ממש נהנית.

למעלה