מדבקות או חריטה לנייד

K e r e n T X

New member
מדבקות או חריטה לנייד

Hello to the forum,if anyone knows where can in get stickers,letraset or engraving for my laptop in hebrew? I live in Texas. Thankyou! Keren

Rascal

New member
השבוע הזמנתי, אתמול כבר הדבקתי.

http://www.davka.com/cgi-bin/product.cgi?product=17 חברת DAVKA 583-5456 (773) PHONE סט מדבקות 5$. לבחירה 3 צבעים. משלוח חינם.

Yaniv-DC

New member
יש רק בעיה אחת שתגלי בקרוב

וכולנו גילינו את זה בשבל מסויים... המדבקות, גם אם לא מתקלפות, הן זזות קצת. והדבק נשאר, ואז כל הליכלוך נדבק למקלדת והיא נראית הכי ג'יפה שבעולם. אם אפשר מקלדת בעברית או חריטה - מומלץ בחום.

מר שמגר

New member
או פתרון לכל החיים: ללמוד להקליד

עברית בצורה עיוורת על מקשים אמריקאיים
פעם לומדים- וזה איתך בכל מקום- בלי מדבקות, בלי חריטות ועם יכולת לקניית מקלדת חדשה ב COMPUSA השכונתי מתי שבא לך...

מר שמגר

New member
מודל פשוט...

כמו ללמוד אנגלית: לשים מסקינג טייפ על שורת התרגום.. כמו ללמוד לשחות: פשוט לקפוץ למיים... (בהשגחה...) פשוט לקחת מקלדת אנגלית, להתקין את מה שנחוץ לעברית ולהתחיל להקליד.... מנסיון זה עובד לא רע. טועים וטועים ופתאום לאחד חודשיים מגלים שמדבקות או חריטה זה משהו שלא נזקקת לו מעולם...

noa0912

New member
../images/Emo45.gifאני קבלתי לפ טופ בספטמבר...

התחלתי, כמו שאמר שמגר, בהתקנת עברית ופשוט ניסוי וטעייה (בעקבות המלצה מהדודה המתוקה). בהתחלה זה מתסכל, אבל מאז זה פשוט השתפר והשתפר, ואפילו כשאני מול מקלדת עברית, אני מוצאת את עצמי מקלידה עוור.

Mירב

New member
כן זה נכון - אבל רק לגבי המדבקות ה

עגולות (של "דווקא") לעומת זאת יש מדבקות מרובעות - שקונים בחנויות "קרביץ" והן פשוט מצויינות ולא זזות לשום מקום.

Rascal

New member
אילו מדבקות קטנות עגולות

בקוטר של פחות מסנטימטר. בטח כבר ראית שהחבר'ה פה לא ממליצים עליהן, אז באמת אין לי מה לאמר על זה, כי רק היום הדבקתי
, אבל אם הן תרדנה, אני מניחה שאפשר לנקות עם חומר להסרת לק של ציפורניים.
בכל מיקרה, עד שלא תהיה לי מקלדת בעיברית, לי -זו האופציה היחידה, (עד עכשיו כתבתי על המקשים עם טוש בצבע כסף...
)

OrlyNL

New member
הופה! עוד מקיסטית בפורום

אין שום סיבה שזה לא יתאים למק. האותיות שם מסודרות בדיוק אותו דבר כמו בפיסי. איזה מחשב קנית?

למעלה