מגיע לי
ושאלות גם

מ ש כ י ת

New member
מגיע לי ../images/Emo49.gif ושאלות גם

היום אני מתחילה את חוג החריזה לנערות. קצת מתרגשת, התרגלתי כבר לקשישות ומזמן לא עבדתי עם נערות אבל מכירה את כל הנרשמות (היו תלמידות שלי
) ובטוחה שילך טוב. מה שאני מבקשת מכן זה 2 דברים 1. יש לי כבר כמה רעיונות לשעורים הראשונים, דברים שאפשר ללמוד דרכם את החריזה הבסיסית ובכל זאת מעניין אותי אם לכן יש משהו שהוא בסיס בסיסי, אני אשמח לקבל תרשימים בסיסיים. 2. יש לי חבילת תרשימים ודוגמאות וגם המון דברים מוכנים שאני לוקחת איתי היום כדי שיראו ויתרשמו וגם כדי שידעו מה הולך להיות בחוג פחות או יותר, אבל מסקרן אותי לשמוע אם הייתן הולכות לחוג כזה, מה הייתן רוצות ללמוד? כאילו שרשרת, כן, אבל איזו שרשרת? כנ"ל לגבי צמידים, טבעות חיות וכו' ואם יש על הדרך גם תרשימים אני ממש אהיה מאושרת. ובחיי זה לא שחסרים לי תרשימים אבל זה בהחלט מקל שרואים למה הכוונה, לא ככה? אז יאללה, מחכה לתגובות שלכם, לדעתי זה יוכל לשמש אח"כ את כל מעבירות החוגים ויהיה שווה אפילו לשמור את זה בצורה מרוכזת. יום קסום וכל טוב לכן משכית

LilTink

New member
הממ.. מה הייתי רוצה לעשות

אני כרגע סתם זורקת רעיונות שהייתי רוצה ללמוד - *שרשרת לערב, מהודרת כזאת אבל עדינה. *צמיד לרגל. *צמיד ליד עם כמה שורות. *שילוב צבעים והתאמות. *שיבוצים. *חיות ודמויות מיוחדות. ובכלל באופן כללי דברים שאני יודעת שגם החברים שלי יאהבו ויבקשו שאכין להם, לדעתי זה נותן הרגשה מאד טובה. מקווה שהצלחתי לעזור קצת
בהצלחה!!

מ ש כ י ת

New member
טוב, אז ככה

קודם כל לגבי הנול, אני לא קונה להם נולים, אם ירצו ללמוד על נול יתכבדו ויקנו בעצמן. האמת? חוץ מהיום שאני הבאתי להן חומרים כל אחת אמורה לקנות את החומרים שלה. הדבר היחיד שאני הבטחתי להן זה סוגרים, חרוזי מעיכה, מסתירי קשר וכאלה וגם זה כי החבילות הענקיות שמוכרים כאן ממש מוגזמות ולא צריך כל כך הרבה, אז זה עלי, כל השאר עליהן. מה שעשיתי היום, הסברתי על תרשימים, איך קוראים וכו' כדי שזה לא יהיה לימוד פרונטאלי משעמם לימדתי אותן להכין טבעת מאד פשוטה רק הצלבה בסיסית ואח"כ טבעת קצת יותר מסובכת, פרח. ככה שכל אחת יצאה הערב עם 2 טבעות. הכנתי להן כמה תרשימים בסיסים והטבעת השניה למעשה כל אחת בחרה מה היא רוצה אבל כמובן שכולן בערך על אותו עקרון... היה מאד נחמד, בהתחלה עשו פרצוף בגלל הטבעת הפשוטה כי היא לא "משהו" אבל הטבעת השניה כבר העלתה חיוך על פניהן. לשעור הבא אני מתכננת כמה צמידים פשוטים, כמובן שכל אחת תעשה רק צמיד אחד אבל חייבת להביא מבחר, מה גם שלהפתעתי התברר שנרשמו גם כמה נשים, אז יש לי 6 נערות ו-4 נשים, נראה לי שאני אעשה עוד קצת פרסום ואפריד את הקבוצות ככה ירגישו יותר נוח למרות שהיה לי גם זוג של אמא ובת. למרות שיש לי ערימות של תרשימים ואתרים אני בכל זאת פונה אליכן שוב כי אני טובעת בחיפושים, אם יש לכן תרשים קל ב"שלוף" אני אשמח אם תצרפו לשרשור הזה, ככה גם לי יהיה קל יותר (ו
) וגם אפשר יהיה לרכז אותם אח"כ בקטגוריית מתחילות או משהו דומה. ולסיום, תמרה 20 שנה הייתי מורה, אני מדריכה בחוגי פנסיונריות, אז כמה ילדות לא מפחידות אותי... להיפך אני מאאאאד אשמח לעזור לך ולתת לך טיפים כי ההתמחות שלי זה - חינוך מיוחד...
לכולכן ומליוני תודות על העצות והעידוד. משכית

eva133

New member
קודם כל מזל טוב

והמון הצלחה
שנית, הייתי רוצה ללמוד סריגה עבודה על נול שיטת הפיוטה וזהו בינתיים..

תמחקי את הנול ../images/Emo31.gif

תתחשבי בעובדה שכל נול עולה בין 20 ל30 שקל,ושכל אחת מהן צריכה נול. מעבר להשקעה הכספית.....תחשבי הלאה,מה תעשי עם כל הנולים כשיגמר החוג?? אף אחד לא יקנה נול משומש וזה סתם יהיה לך תקוע בבית....
תמרה

night mistress

New member
פעם..כשהייתי ביסודי-היה לנו נול

מעולה-חתיכת קרטון.. אומנם הנול שיצא מקצועי לכאורה ונח לעבודה,אבל יש מליון סוגי נולים, החל בכריכה ישנה של ספר ועד לקרטון.. נול זה עיון מאד טוב בעיניי,בנות מאד אוהבות את כל הנושא של חריזה על נול וצמידי שמות..

מ ש כ י ת

New member
תודה לשתיכן ../images/Emo24.gif

אני בהחלט לקחתי לתשומת ליבי את שכתבתן לי. אני אשמח אם עוד משתתפים בפורום יגיבו.

אשאיג

New member
משכית ../images/Emo24.gif בהצלחה!!!

מקווה שגם תהני תוך כדי. לדעתי חלק מאוד חשוב בחוגים האלו הוא ה"חברותא" לא פחות מה"מה". אנ י כרגע בעבודה. בבית אבדוק אם יש לי תרשימים ואשלח. אישית הייתי רוצה ללמוד : שיבוץ וגימור בשיטות חריזה שונות.

nava6

New member
מתוך נסיון: נערות אוהבות את העבודה

עם נול, ניתן להשתמש בנול חלופי מסכית אם את רוצה הסבר מפורט שלחי לי מסר

shooli90

New member
הייייי משכית../images/Emo24.gif

לדעתי בחוג כזה צריך להתחיל עם הדברים הבסיסיים של לימוד מושגים כמו סוגר חרוז מעיכה וכו ולהראות את תפקידם ואז אפשר לעשות שרשרת בסיסית של השחלות ומשם להמשיך לכיוון של טכניקות מקווה שעזרתי

Iris G

New member
מפי התינוקת שלי (בת 12)

שרשרת פרח (כמו אחת הסדנאות הראשונות שהיו פה) חיות וקישקושים לפלאפון טכניקות שימושיות: ללמד טכניקה, אבל שיצאו מכול שיעור עם משהו ביד שמישם את הטכניקה שלמדו כול דבר עם לבבות

אתיר

New member
החברות של הבנות מאד אוהבות

את שרשראות הסרוגות במיוחד על החוט הצבעוני המצופה שעווה, וגם תליונים.

אגב,אני גם עושה חוג אז אם את צריכה

להתייעץ קצת....אני פה בשבילך.. ואם תצתרכי קצת אוזן קשבת ומישהו להתפרק איתו.....אני פה.....כי יהיו ימים שזה פשוט יעלה לך על העצבים ותרצי לתפוס כל אחת ואחת מהן מהאוזן,לעשות לה איזה 80 סיבובים באוויר ואז להדביק אותה בחזרה לכיסא..... (מניסיון) :)
תמרה אהה ואני עושה לו שיעור "קריאת תרשימים" ביום ראשון... הוא תמיד מתלונן שבבית הוא לא מצליח אז עכשיו נעשה ביחד "קלסר תרשימים"......

night mistress

New member
עיריתוש../images/Emo24.gif

מברוק.. מה שלומך? מתי החתונה? ואיך לא קיבלתי כרטיס טיסה למקסיקו+הזמנה

מ ש כ י ת

New member
נייטוש, החתונה כבר הייתה מזמן

דווקא כאן בארץ, הכלה הייתה מדהימה ביופייה. רוצה לראות??? יש תמונות...

יקרתי, החתונה היתה בארץ לפני כמעט

חודשיים, ולמקסיקו את מוזמנת תמיד הבית פתוח ויש לי כאן חדר עבודה ענק שמכיל כל טוב וכמובן חדר אורחים מכובד אז קדימה תקפצי על המטוס ובואי לחופש של שבועיים. ( יש כאן חרוזים מדהימים ). מעלה לך תמונות מהחתונה ומהתכשיט שהכנתי לילה לפני החתונה.

eva133

New member
וואו עירית הוא נראה מדהים../images/Emo70.gif

גם את נראית פשוט מעולה

Iris G

New member
התכשיט האמיתי התמונה

היא הכלה המדהימה. מזל טוב והרבה אושר

night mistress

New member
יו,איזה כוסית:)

בלי נדר אני אגיע לבקר אותך עוד כמה חודשים אני מקווה.. איך את מעבירה את הימים? מה יש לעשות במקסיקו?

למעלה