מגבים ליאריס

• פותח הנושא
  • פורסם בתאריך

New member
מגבים ליאריס

עקב החורף שהגיע לאזורנו זה מכבר נשאלות כמה שאלות שנוגעות לתחזוקת הרכב. האם יש מישהו שמצא סט של מגבים שיתאימו ליאריס? כי בשום חנות לאביזרי רכב לא ניתן למצוא סט של מגבים בשתי מידות שונות כמו שצריך לשמשה הקדמית(והייתי מקווה להגיע ליבואן רק כמוצא אחרון). בנוסף האם מישהו גילה דרך להחליף את המגב האחורי? כי אמרו לי שצריך לשם כך להחליף את כל המנגנון וגם זה לא נשמע לי הכי אידיאלי. בנוסף - לבעלי היאריס TS , מישהו יודע איך מחליפים את נורות הערפל הקדמיות בלי לפרק את כל הפגוש ? בתודה, אבירם

arielTsport

New member
גם אני נתקלתי באותה בעיה.

אז מכרתי.

jekichan

New member
סט גומיות 80 ש"ח לפני מע"מ ועבודה

אם אתה ילד גדול אתה תסדר בקשר לפנס ערפל תכניס את היד שלך מאחורי הפגוש תרגיש את הבננה ואז תסובב אותה לצדימין(עם כיוון השעון)

New member
תודה.

גם אני חשבתי לקנות רק את הגומי - אבל ככל הנראה חברות האביזרים לא נהנות כ"כ מכרסום הרווחים שלהם. איפה מוצאים לקנות גומי למגבים (עדיפות באזור המרכז (חולון)? לגבי הפנסים, פרקתי חלק מהמגן התחתון של הפגוש (שני ברגים) והצלחתי להכניס את היד ולהרגיש את המנגנון של הנורה אבל לא הצלחתי לפרק אותה בכוח מתון - יש עצות ? אבירם

jekichan

New member
כמו שאמרתי

גומיות למגב (אוריגינליות) 80 ש"ח ואפשר לקנות אותם בכל מוסך מורשה טויוטה אם תתקין אותם לבד תחסוך עוד 50-80 ש"ח יש אפשרות לפרק את כל הפנס אבל לסובב עם כיוון השעון יעשה את העבודה קצת חזק לא נורא

רפי לין

New member
מגבים ליאריס

יש לך מוסך מורשה טויוטה מצוין בחולון בדוק אצלם, "מוסך האחים קצב", הבנאי 24 א.ת חולון, טל' 03-5508621. חנות חלקים עצמאית: "אוטו מודיעין" הפלד 46 א.ת חולון, טל' 03-5599554. בברכה - רפי לין

alon@aizen

New member
אותו הדבר היה לי עם פ'זו 307..

ניתן היה להשיג מגבים מתאימים רק במוסך מורשה של פ'זו..

s u z u

New member
מגבים

במוסך טויוטה ראשון יש אפשרות לקנות רק גומיות אבל בערך ב80 ש"ח לא כולל מע"מ. את הכתובת המדויקת אני לא זוכר אבל זה יוצא באזה"ת חדש בראשון מול תחנת הדלק עם הפנצ'ריה שנקראת "סתיו צמיגי בטחון". מקווה שעזרתי.

Rשף

New member
לליסינג יש פתרון פשוט יותר

פירקו שתי חבילות מגבים זוג לי וזוג כנראה ל 307 הבאה

גרמי

New member
לא רק בליסינג

גם בחנויות אביזרי רכב מהסוג הישן שהיה לפני הופעת אוטו דיפו ודומיו, יסכימו לרוב לפתוח אריזה ולתת רק מגב אחד מכל מידה דרושה. הרי בסוף תמיד יבוא מישהו שיקח את השניה.

Itch

New member
אפשר לקנות את שתי האריזות

ממילא סביר שבשנה הבאה יהיה צורך להחליף שוב מגבים, ובבית הגומי לא יתייבש תוך שנה.

be_roo

New member
../images/Emo45.gif זה גם הרעיון שאני חשבתי עליו

להקפיד לאחסן בבית במקום קריר ומוצל ונראה לי שהם יחזיקו מעמד יפה לשנה הבאה. אפשרות נוספת היא לקנות כל זוג שארוך יותר מהמידה הנדרשה, לשלוף את הגומי, לגזור אותו ולהתקין אותו בזרועות הקיימות. זה מה שעשיתי עם המגב האחורי של הקליאו.

Rשף

New member
בפיז'ו אי אפשר להחליף את הגומי

הוא תפוס ולא ניתן לשליפה, בפיג'ו גיליתי גם שלכנפון הקטן על המגב שמגיע עם המגב עצמו (וכמובן לא עם החליפי שנותן הליסינג) יש שימוש- בנסיעה בכביש 6 במהירות חוקית*1.5 המגבים לא ניקו טוב וחרקו עד שירדתי למהירות חוקית.

be_roo

New member
עקרונית יש גם ליצרני המגבים

דגמים הכוללים "סנפירים" להצמדה במהירויות גבוהות, אולי זה לא מתאים לכל הרכבים, אבל הקדמיים החדשים של הקליאו באו איתם.

Rשף

New member
עקרונית ניו קופל קונים את הכי זול

בינתיים המגבים החדשים סבירים ואני לא מתכוון לנסוע בלאו הכי מהר מדי בגשם, אם יהיה צורך אני ארכוש סט נורמאלי לבד

itzik93

New member
מדובר ב....

"ספויילר" למגב. לבוש למשל יש כמה סדרות מיוחדות למגבים עם ספויילר לצורך הצמדה במהירות גבוהה (סימן זיהוי: הסדרות הללו נגמרות באות "S"). איציק

SENDA

New member
אני מצאתי דרך

לפרק את פנסי הערפל ... לא יודע אם זה יתאים לך ... ... ...

למעלה