מברשת לשער חתולים

evike

Active member
מנהל
החתן שלי שלח לי קישור עם שאלה לדעתי על המוצר. לא מכירה, לא שמעתי, אולי מישהו מחברי הפורום יוכל לענות על כך.
תודה ושבוע טוב.מברשת לחתולים

גורדיאן-II

Active member
מברשת - יוק!
בקישור הנ"ל אני מקבל דף של "סרטונים פופולריים בפייסבוק"
באף אחד מהם אין אפיל רמז למברשת :-(
מוזר... אצלי זה דווקא עובד.
כאשר ניסיתי להעתיק את הקישור לכאן התקבל משהו עוד יותר מוזר. ננסה שוב:

www.facebook.com/Unismart-100531919213978/videos/522103332866337/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
כן, זה עובד.
ה-HTTP אשם בכל.

דגלמנגל

Well-known member
מוזר... אצלי זה דווקא עובד.
כאשר ניסיתי להעתיק את הקישור לכאן התקבל משהו עוד יותר מוזר. ננסה שוב:

www.facebook.com/Unismart-100531919213978/videos/522103332866337/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
כן, זה עובד.
ה-HTTP אשם בכל.
אההה.. ניסיתי את הקישור שרשמת וקיבלתי הזמנה לפתוח חשבון בפייסבוק.
טוב, הייתי שם פעם, החשבון נפרץ, יצאתי ואין לי שום כוונה לחזור. בטח שלא בעקבות פתיון, אני לא דג.
בעיקרון, אני מדלג על אתרים, שמתנים את המידע שלהם, בהסכמה לקבל את הרוגלות/קוקי'ס שלהם.
באתרים נבחרים - בודדים - אני מבטל את ה-Adblock בדף מסוים ואח"כ, לפני סגירתו, מבטל את ההרשאה.
אם יש למברשת הזאת שם מסחרי, או לפחות שם של יצרן - אשמח לדעת.

המשך
בקישור הנ"ל מופיעה המילה Unismart.
הלכתי לחפש אותה באינטרנט ומצאתי שהיא בעצם שם של סוחר מתנות ופיצ'פקעס.
פתחתי את הלשונית "חיות מחמד" ומצאתי שם אוסף של ציוד כתק"ל לטיפולי מוסך לחתול/כלב.
האם מישהו/י יכול/ה לאמר, אם ה-מברשת המדוברת נמצאת שם?

נערך לאחרונה ב:

גורדיאן-II

Active member
אההה.. ניסיתי את הקישור שרשמת וקיבלתי הזמנה לפתוח חשבון בפייסבוק.
טוב, הייתי שם פעם, החשבון נפרץ, יצאתי ואין לי שום כוונה לחזור. בטח שלא בעקבות פתיון, אני לא דג.
בעיקרון, אני מדלג על אתרים, שמתנים את המידע שלהם, בהסכמה לקבל את הרוגלות/קוקי'ס שלהם.
באתרים נבחרים - בודדים - אני מבטל את ה-Adblock בדף מסוים ואח"כ, לפני סגירתו, מבטל את ההרשאה.
אם יש למברשת הזאת שם מסחרי, או לפחות שם של יצרן - אשמח לדעת.

המשך
בקישור הנ"ל מופיעה המילה Unismart.
הלכתי לחפש אותה באינטרנט ומצאתי שהיא בעצם שם של סוחר מתנות ופיצ'פקעס.
פתחתי את הלשונית "חיות מחמד" ומצאתי שם אוסף של ציוד כתק"ל לטיפולי מוסך לחתול/כלב.
האם מישהו/י יכול/ה לאמר, אם ה-מברשת המדוברת נמצאת שם?
כן, כאן:
www.unismart.co.il/collections/pets/products/pets-grooming-comb-for-dogs-and-cats?variant=42477970915575

דגלמנגל

Well-known member
יופי! נהדר!! תודות!!!
ועם זאת, בסרטון שהביאה מיצי, זה נראה הרבה יותר חי וברור.
מן הון להון, המשכתי לשוטט בין המברשות ביוטיוב ולא תאמין, מצאתי שיטת גיור, כזאת, שאפילו הרבנות לא חשבה עליה...
הנה, איך לגייר את הכלב (ואני לא חושב שחתולים יעריכו את זה)

גורדיאן-II

Active member
עוד לא הצליחו להמציא מברשת שלא מתאימה לסירוק חתולים.
כל המברשות (כולל זאת שמשתמשים בה לניקוי האסלה) מענגות את החתולים ויעילות לסילוק עודפי פרווה.
יחד עם זאת - וזה הניסיון האישי שלי בלבד - עוד לא הצליחו לאלף חתול להביא את המברשת כדי לקבל פינוק הברשתי, לכן השימוש במברשות מוגבל לרמת העצלנות האישית של בעל המברשת / חתול, בכפוף לסיטואציה הספציפית - והכוונה היא שהחתולים באים להתפרקד על הברכיים ועכשיו מתעוררת דילמה: האם סתם ללטף, או לקום כדי לקחת את המברשת (ולסיים בזאת את האירוח על הברכיים)?

אלישבע777

Well-known member
ההברשה היא כיף גדול לחתול, יותר מליטוף. אם אני רוצה שהחתול יתרגל למקום מסויים ( הערסל החדש, למשל) או להרגיעו - ההברשה היא פעולה נפלאה והחתול מקשר בין ההברשה למקום. כמו כן - כל שערה במברשת היא אחת פחות על המיטה, על הספה, על הבגדים ועל הרצפה! אז גם אנחנו מרוויחים ממנה.

Yukita

Active member
מנהל
כנראה שהחתולים שלי מקולקלים, אף אחד מהם לא אוהב שמברישים אותו... עד כדי כך שעם וגה, שבאמת צריכה הברשה כי נוצרות לה רסטות, צריך כל מיני טריקים והסחות דעת וגם אז אפשר רק קצת לפני שהיא מתעצבנת ממש וחייבים לעצור.

evike

Active member
מנהל
גם אצלי נובי לא אוהבת סרוק. אבל מצאתי שיטה (במברשת רגילה עם כיסוי על הקוצים שלא תשרט). פעם ביום היא מקבלת כפינוק מעט שימורים. ואז היא מרשה הכל. לסרק ברגליים, בבטן, בזנב, בטוסיק, בכל מקום. בסיום המנה, כשאני מחזיקה אותה מצד הבטן שלא תברח, אני מעלה אותה על השיש, שוטפת לה את הפה מבחוץ, מסרקת עם מסרק צפוף את הראש והצוואר, בודקת לה אוזניים ומצחצחת לה שיניים, כשכל הזמן היא על השיש מחובקת. בסיום היא מקבלת כמה חטיפים.
נובי זאת חתולה לא קלה, לא מרשה שנעשה לה כמעט כלום. גם לא מוכנה לשבת עלינו.
המברשת שבקישור היא לנוחות הבעלים בהוצאת השיער עליה. כאמור, החתן שלי ביקש לדעת, לא בטוח שבכלל אקנה.
ולסיום, נובי בת השנתיים וחצי מתפננת לה על המקפיא...

קבצים מצורפים

• נובי.jpg
    נובי.jpg
    KB 322.9 · צפיות: 4

גורדיאן-II

Active member
גם אצלי נובי לא אוהבת סרוק. אבל מצאתי שיטה (במברשת רגילה עם כיסוי על הקוצים שלא תשרט). פעם ביום היא מקבלת כפינוק מעט שימורים. ואז היא מרשה הכל. לסרק ברגליים, בבטן, בזנב, בטוסיק, בכל מקום. בסיום המנה, כשאני מחזיקה אותה מצד הבטן שלא תברח, אני מעלה אותה על השיש, שוטפת לה את הפה מבחוץ, מסרקת עם מסרק צפוף את הראש והצוואר, בודקת לה אוזניים ומצחצחת לה שיניים, כשכל הזמן היא על השיש מחובקת. בסיום היא מקבלת כמה חטיפים.
המברשת שבקישור היא לנוחות הבעלים בהוצאת השיער עליה. כאמור, החתן שלי ביקש לדעת, לא בטוח שבכלל אקנה.
הייתי מת שהחתולים שלי יסכימו שיצחצחו להם שיניים...
עם איזה משחה את עושה את זה?

evike

Active member
מנהל
את המשחה אני קונה אצל הווטרינר, גם את מברשות האצבעוני. טעם המשחה זה כמו טעם האוכל. כל חתול וההעדפה שלו. באחת הפעמים כשנגמר, הווט נתן לי משחה אחרת, נובי לא היתה מוכנה לצחצח.
ואגב, בנוסף למה שאני עושה לה, אני כל הזמן משבחת אותה בטונים של חנדלך, מנשקת אותה, וכשהיא מנסה להתנגד קצת, היא מקבלת נזיפה עדינה בטון אוהב, והיא מרפה.
צילמתי את המשחה וגם את המברשות שבאות בזוגות - אחת עם סיבים כמו של בני אדם, ואחת סיליקון למסז', בה אני כמעט לא משתמשת, לכן גם היא עדיין באריזה, כי הישנה עדיין בשימוש. את המברשת המצחצחת מחליפים מידי פעם, כמו אצלנו.

קבצים מצורפים

• מברשות אצבעוני.jpg
    מברשות אצבעוני.jpg
    1.4 MB · צפיות: 4
  • משחת שיניים.jpg
    משחת שיניים.jpg
    KB 708.8 · צפיות: 4

Yukita

Active member
מנהל
דווקא נשמעת חתולה מאוד קלה |חיוךרחב|

בכל אופן גם אני לא יכולתי לראות את המברשת בקישור. אין לי פייסבוק וגם לא כוונה לפתוח פייסבוק. לא שזה חשוב - יש לנו מספיק מברשות...

evike

Active member
מנהל
הלוואי והיית צודקת. נובי ממש לא קלה, וכשהיא לא רוצה משהו, ויש הרבה משהואים, אי אפשר לעשות כלום נגד רצונה.
אבל. נובי היא חתולה סופר חכמה, והיא למדה שכדאי לה להרשות את הטיפולים בה, כי היא כל כך אוהבת את השימורים, שמוכנה לסבול כדי לקבל אותם.
לסרק אותה לא בזמן האוכל, לשים לה אמפולה, לתת לה תרופה, ואפילו סתם להרים אותה ליותר מכמה שניות, נראה אותך מצליחה...
מצאתי את המברשת המדוברת ביוטיוב.
המברשת

הלוואי והיית צודקת. נובי ממש לא קלה, וכשהיא לא רוצה משהו, ויש הרבה משהואים, אי אפשר לעשות כלום נגד רצונה.
אבל. נובי היא חתולה סופר חכמה, והיא למדה שכדאי לה להרשות את הטיפולים בה, כי היא כל כך אוהבת את השימורים, שמוכנה לסבול כדי לקבל אותם.
לסרק אותה לא בזמן האוכל, לשים לה אמפולה, לתת לה תרופה, ואפילו סתם להרים אותה ליותר מכמה שניות, נראה אותך מצליחה...
מצאתי את המברשת המדוברת ביוטיוב.
המברשת
ראיתי ביוטיוב, תודה על הקישור. נראית מברשת חביבה לחתולים פלאפיים עם פרווה תפוחה, כמו בסרטון. אצלי יש ארבעה עם פרווה צמודה, מברשת כזאת פחות יעילה. זה מגרד אותם אבל לא אוסף הרבה שערות. אחד מהחברה שלי עם IBD וחייב הברשה יומיומית כי המעיים שלו לא מתמודדים עם שערות והוא מקיא. עבורו רכשתי פרמינייטור וזה מאוד יעיל. הצלחתי להרגיל עוד שניים לסירוק, נשאר אחד שלא רוצה... "לא רוצה לא צריך" ;)

שלי דווקא מקבלים הברשה בכיף אבל הרגלתי אותם מאז שהיו גורים ויצרתי חוויה נעימה כי תמיד ליטפתי תוך כדי

קבצים מצורפים

• IMG_20220506_083444~2.jpg
    IMG_20220506_083444~2.jpg
    1.9 MB · צפיות: 1

אנה ל.

New member
אם אתם צריכים מברשת לסירוק החתול, אני מצאתי מברשת ממש טובה אני משתמשת בה כבר שנתיים...
ויש לה איזה כפתור שכשלוחצים עליו כל השיערות יורדות מהמברשת.. בקיצור ממש פשוט ומומלץ.
הזמנתי אותה בקיטי-סיטי לקח לה שלושה שבועות להגיע אבל חד משמעית היא עושה את העבודה.
זה הקישור למוצר: מסרק חכם לחתולים
אתם תודו לי חחח

למעלה