מברכת את שרון על החלטה חכמה...

• פותח הנושא *pank
  • פורסם בתאריך

*pank

New member
מברכת את שרון על החלטה חכמה...

לא להגיב על הטרור, ולהבין שנושא הטרור מצריך סוג אחר של לוחמה. טוב לדעת שלפחות במקרה הזה הוא מגלה אחריות ושיקול דעת.

אלי.

New member
פרגני קצת יותר, מה אכפת לך ...

הרי ברור לכולנו שמי ש``דמו רותח`` לא ימשוך יותר מדי זמן עד שהצ`ופצ`יק של הקומקום יקפוץ, ואז נחלוט קפה עזתי אסלי. אז נצלי את הרגע, והללי אותו כדבעי עכשיו, כל עוד הוא רק מתחיל לבעבע ...

*pank

New member
כשמסתכלים המים לא רותחים....

אם התחזית שלך תתגשם אגנה אותו בפה מלא.

*pank

New member
אדום ועסיסי וגם מלא בויטמין C

אתה לא רוצה לדעת איך אתה תיראה אחרי שאני אגנה אותך.

אלי.

New member
בגלל השיער הלבן הוא לא מתחמם מהר...

אבל הוא מתחמם, ואני מקווה שלא יגיע לעזה - שלא נשתה מהים שם ...

אלי-לך יש דם של דג

וכנראה ששום דבר אצלך לא ירתך עד,שתחטוף חלילא מכה אישית אז-נשמע אותך מרק.

אלי.

New member
אני לא מבין כ``כ בדגים ...

אז נעזוב את זה ... ובקשר למכה האישית - לא חסרים אנשים שזזו שמאלה בעקבות מכה אישית (וקסמן, פרנקנטל), ולכן לא הייתי מציע לך, כנציג הימין ``האותנטי``, למהר לקחת בעלות על הרגש והשכול.

בד``כ ההתעשתות הנה הפוכה

במיוחד לבעלי דם-קר. כנראה,שמותם של אנשים לא מותיר עליך שום רושם ואם הרגו מתנחל זו כמעט ברכה בעיניך.. אחרת,לא אוכל להבין למה זה לגיטימי מבחינתך להבליג למול רשע של ממש או לנסות ולהפוך לממון פוליטי שכול יום-יומי של אנשים כי זה-מה ששרון עושה כעת. מרק.

אלוני.

New member
לטענתך

שרון מנצל שכול לטובת הון פוליטי , ואם כך הדברים הרי זה בדיוק מה שהוא עשה כאשר ברק היה ראש הממשלה, ניצול ציני של חרדות בסיסמאות כדי לכבוש את השלטון ולעשות.....אותו דבר. הרשה לי להוסיף שהאיש נוהג בחוכמה רבה כרגע

מה שבעינים שמאלניות נראה ``חכם``

תמיד מתגלה לבסוף כאסון גם ממשלת וישי,וגם ממשלת צ`מברלין ניסו אותה דרך למול נחש-צפע ..ומה יצא מזה.. מרק.

אלוני.

New member
אם לא איכפת לך

מה שבעיניים שמאליות נראה חכם כרגע זו מדיניות של ממשלת ימין...... וההשוואה מיותרת ואינה במקומה

ובזאת סיכמת את הבדיחה הגדולה

אכן-שרון מבצע חלומות רטובים של כל שמאלני מצוי.. מרק.

אלוני.

New member
צדיקים, אתה יודע

מלאכתם נעשית בידי אחרים. ועכשיו אוסיף עבורך עוד משהו, גם אם שרון יחליט ביום רביעי הבא להפגיז את רמאללה ולהחריב את בית ג`אללה, ממני לא תשמע מילת ביקורת.

אלוני.

New member
מהמרכז אני בורח

איציק שולט במרכז )-: אז מה ? לשיטתך אדם צריך לדבוק בדרך ובדעה גם אם המציאות משתנה ? שתי גדות לירדן ? ארץ ישראל השלמה ?

למעלה