מבקש עצה טובה

מבקש עצה טובה

אנחנו בטיפולים כבר כמה חודשים - בנתיים שתי הזרעות. הבעיה היא כנראה בזרע שלי - פתולוגיה גבוהה. בכל אופן - מסתבר שהחודש הרופא (של מכבי) הצליח "לחרבן" סופית את האיזון ההרומונלי של אישתי אחרי שהפגיז אותה במהלך הזריקות עם פרגונל - ללא מעקב נכון. עכשיו אנחנו מקווים ש"היער" של ציסטות שנוצר לה שם ישטף אחרי חודש אחד. אנחנו קצת בהתלבטות - למצות איתו את הקטע עד הסוף (ולתת לו את הצ'אנס שלו בצורה הוגנת) - עוד כמה הזרעות, או ללכת כבר עכשיו למשיח - הצלחתי לקבוע תור לעוד שבועיים (אולי משיח בשלב הזה קצת מוקדם מדי וקצת "יקר" מדי?) עצות יתקבלו בשמחה

נועם@בת

New member
ברוך הבא לסירה שלנו ../images/Emo45.gif

אני מקוה שבקרוב תעבור לפורום הריון
. ציסטות בעקבות טיפול הורמונלי הן דבר שכיח שלא בהכרח קשור למעקב נכון או לא נכון. לא חייבים לעבור למשיח, אפשר לעבור לרופא אחר של מכבי. לרפואה הציבורית יש מספיק רופאים טובים, וממש לא צריך לפרנס רופאים פרטיים כבר בהתחלה. בכולופן, רק בשביל לסבר את האוזן- כמה היתה המרופולוגיה? בהצלחה נועם

מורפולוגיה

תודה על קבלת הפנים הנחמדה! מורפולוגיה של 85% כאשר מתוכם היו הרוב (אם אני לא טועה - 80%) פגועי ראש. האמת נראה לי שהנתונים קצת השתפרו - עברו כבר 3 חודשים מהבדיקה האחרונה - היום בקשתי מהרופא הפניה חוזרת לבדיקה. תראי, לגבי הרופא - המה שהיה לא בדיוק היה דבר שכיח (אחותי היתה 7 שנים בטיפולים - לכן היא יודעת להעמיד אותי במקום בד"כ) - הבטן היתה מאוד נפוחה במהלך המחזור והגענו לערכים אסטרונומיים של אסטרדיול (מקווה שכותבים את זה ככה). הקטע עם המרפאה הזו שהיא חדשה לגמרי - אנחנו בין הראשונים - והרופא לא הכי מחובר...

נועם@בת

New member
מורפולוגיה של 85% זאת תוצאה בכלל

לא רעה. אני מניחה שהתקן של הבדיקה היה 40% (כי יש בדיקות שהתקן הוא 85% ואז אתם בטופ). אני מקווה שאשתך לא סבלה כאבים וגירוי יתר, כי מה שאתה מתאר באמת נשמע לא טוב. ברגע שערכי E2 (בטא אסטרדיול) גבוהים מידי חייבים להפסיק את הטיפול. לא יודעת מה להגיד לך לגבי משיח. אם כבר נוסעים ומטרטרים אפשר לנסוע למקום לא פרטי. אפשר פשוט להחליף כתובת ואז אתה שייך למחוז אחר ומקבל שם שירותי רפואה. בכל מקרה שווה לברר לגבי בי"ח ברזילי. אני לא יודעת איך זה עכשיו, אבל לפני כמה שנים חברות שלי טופלו שם והיו מרוצות. בכל מקרה השיקול לרופא פרטי הוא שיקול כספי, ומשיח לא נחשב לרופא "עממי" בקטע הזה. שיהיה בהצלחה נועם

נראה לי שבנתיים נרד ממשיח

ולו רק בגלל שאנחנו לא רוצים לרוץ יותר מדי מהר קדימה. למשיח נלך כשנמצה את ה - IUI ואולי נבדוק אפשרות IVF דרך הקופה. אגב לגבי משיח - מקבלים מהקופה החזר של 500 ש"ח לכל ביקור אצלו - עד 3 ביקורים בשנה. לגבי הטיפול שלו באסותא - עבורנו זה למעשה בחינם - חברי מכבי. לגבי בדיקת זרע - אכן היו חילוקי דעות מסוימים לגבי הבדיקה - לא כולם הסכימו שהיא רעה.על כל פנים נראה שיש בעיה מסוימת - כי החסידה עדיין לא הגיעה.

לי מ ו ר

New member
ברוך הבא

למצוא את כמות ההורמונים הטובה לכל אשה, זו לפעמים משימה לא פשוטה. יש נשים עם נטייה לציסטות, ויש כאלה שלמרות שאין להם נטייה ההורמונים עושים את שלהם. השאלה אם להישאר איתו או לא, קשורה לבטחון שאתם מרגישים איתו, ולרמת הפתיחות. למשיח לא בטוחה שיש מה למהר, במיוחד שאתה משלם הרבה כסף, מחכה המון זמן ובסוף מקבל שתי דקות התייחסות. אם כבר אז לעבור, אזלמצוא רופא פריון טוב באיזורכם. אם תגידו מאיפה אתם אז יוכלו להמליץ לכם ואפשר גם להכנס ללוחות ולמצוא את כל ההמלצות ואי ההמלצות שיהיה בהצלחה

מגורים

גרים בבאר שבע (שנינו סטודנטים כאן) - ותאמיני לי שעבור חברי מכבי כאן זה גיהנום. לקבוע תור לסורוקה לטיפולים זה אומר שדוחפים אותך למקום בתור רחוק רחוק - אפילו אחרי העובדים הזרים - בערך 3 - 4 חודשים. למכבי כאן יש מרפאה חדשה - שבעיות "לידה" הן הגדרה "מחמיאה" מאוד לבעיות שאנו נתקלים בהן.

משיח

אגב שכחתי להוסיף - אחותי היתה בטיפולים 7 שנים - האחרונות היו אצל משיח - והיא מאוד מאוד לוחצת לעבור אליו.

סיון01

New member
גם אני ממכבי בב"ש

ואני תוהה מי הרופא שלכם ומי עושה לכם הזרעות, כי אני עד היום לא הצלחתי לקבל תשובה חד משמעית בנושא. מחר יש לי תור ראשון לדר' גנקין, שהוא המומחה לפוריות של מכבי בדרום (רק שבמכבי אף אחד לא אמר לי את זה, גיליתי את זה רק פה) ואני גם אמורה להתקשר לסורוקה ולהכנס לתור (יש לך את המספר בשבילי?). דרך אגב, חשבתם על בי"ח ברזילי? לא שאני שמחה שאתם פה בפורום הזה, הלוואי ולא הייתם צריכים, אבל טוב שיש עוד מהדרום לחלוק עימם חוויות. ברוכים הבאים!

עצות לנבכי מכבי ב"ש

אז ככה - מרפאת הפוריות של מכבי התחילה לפעול לפני בערך 4 חודשים. הבעיה הגדולה ביותר כגע היא שאין ממש שירותי השבחת זרע פנימיים והשבחת הזרע מבוססת על מכון פריאל שעדיין לא ממש קיבל אישור להתחיל לעבוד (בנתיים עובדים במחתרת - ללא אישור). כעקרון ד"ר גנקין הוא רופא בסדר - צריך לדעת איך לעבוד איתו - מצד אחד להקשיב לו (ולדעת שהמון פעמים הוא נותן תשובות סותרות!) ומצד שני לדעת ללחוץ עליו מתי שצריך. בקומה א' בקריית הממשלה יש פקידה בקבלת קהל שנקראית זיוה שהיא "כעיקרון" אמורה להבין בכל הפרוצדורה של טיפולי פוריות. בגלל שהעסק מאוד חדש שם - יש הרבה מאוד חורים במה שהיא אמורה לדעת - וכאן זה נופל עליכם. לדוגמא - בשביל לבצע בדיקת זרע במקום נורמלי ולא במכון פלג המזוויע היינו צריכים לרוץ הרבה עד שקבלנו את ההפנייה הנכספת למעבדה של אסותא. יש עוד המון עצות ותקצר היריעה - מוזמנת לכתוב בכל שעה ל - [email protected]

עוד כמה דברים ששכחתי

הם בעצם מה ששאלת - לגבי מי שמבצע את ההזרעה - ד"ר גנקין (מקצועי אך בלתי אנושי בעליל - אל תצפי שיגיש לך נייר מגבת או משהו כזה אחרי התהליך). לגבי ברזילי - לא שמעתי ואין לי מושג. אגב לגבי גנקין - הבעיה הגדולה היא הזמינות במהלך השבוע - הוא נמצא רק בפריון רק בימים ראשון, רביעי וחמישי - כל שאם יש לך ביוץ ביום שלישי נניח - יש לך בעיה. הוא פותר את הבעיה ע"י שליטה ביום הביוץ בעזרת זריקות כוריגון. אגב בגלל הבעייתיות של המעבדה להשבחת זרע - בפעם האחרונה היינו צריכים לנסוע לאשדוד ולבצע את ההשבחה במכון פריאל שם ואת ההזרעה אצל ד"ר צביה קובלסקי באשדוד - מומלצת בריבוע! - נותנת תחושה שאתם המטופלים היחידים שלה ושיש לה בשבילכם את כל הזמן שבעולם. לגבי סורוקה - מי אמר לכם שאתם צריכים? בשביל להכנס לתור בסורוקה צריך לבוא מראש (ולא רק ביום של התור) עם ההפניה ממכבי ואז מקבלים תור לעוד 3 חודשים בערך (מה גם ששמה פריון פעיל רק בימי רביעי). נראה לי שזהו בנתיים. אשמח לשמוע בהמשך - לא להבהל מגנקין - הוא קצת מבולבל.

eliavit

New member
חייבת להגיב לגבי גנקין

אני מטופלת אצלו כבר 5 חודשים בערך, ואני מוכרחה לציין שאני מאד מרוצה ממנו, הוא מקצועי ביותר, ולגבי בעיית אנושיות שציינת, אני לא הבחנתי בכך, הוא אולי לא חייכן ומחקך, אבל מכאן ועד לחוסר אנושיות המרחק גדול. בכל מקרה הוא מריץ עניינים, בדיוק כמו שאני אוהבת ולא שוקד על השמרים, הוא לא בזבז לי דקה אחת מיותרת ותמיד מתאים את עצמו אליי, ולא אני אליו. כך שאני מרוצה ממנו ביותר, וממליצה עליו. אגב, אני מטופלת אצלו במרפאה שבביתו ששיכת למכון הירושלמי לפוריות, שהסניף המרכזי הוא אמריקן מדיקל סנטר בראשל"צ, כך שאת ההזרעות אני עוברת שם.

סיון01

New member
רגע, שמעתי שמכבי כבר לא עובדים איתם

הם היו בשאול המלך, נכון? מעבר לכך שהרופא (הלשעבר) שלי כינה אותם שרלטנים, הבנתי שמכבי כבר לא עובדים איתם. בכל מקרה נראה לי שהבלגן במכבי בנושא הזה ממש חוגג! חשבתי ללכת ללוננפלד להתייעצות (מותר לנו במכבי זהב ללכת לסגן מנהל מחלקה או יחידה) ואז לקוות שהוא קצת יקפיץ אותי בתור בב"ש, או שלפחות אזכה ליחס של אזרחית סוג א'. מישהו שמע/חשב/ניסה?

חייב לשאול!

האם זה טיפול פרטי או במסגרת הקופה? (ואין הכוונה להחזר של הקופה אלא מטעם הקופה). כשבררנו לגבי מכון ירושלמי נאמר לנו שהמכון נסגר וגנקין עובד רק במסגרת מכבי בקריית הממשלה.

eliavit

New member
שמחה להפיג את השמועות

אני חברת מכבי, וזהו טיפול במסגרת הקופה, נכון שהם ישבו בקניון שאול המלך, הם פשוט עברו לביתו הפרטי של גנקין, שם נמצאת לה מרפאה קטנה וחמודה, ששייכת למכון הירושלמי לפוריות, והם מטפלים פשוט נפלא, לכן עבורי גנקין זמין ביותר. וסיוון לגבי השמועות על שרלטינים, לא נתקלתי במקרה כזה, הם נראים מקצועיים ביותר, (ואני באה מרקע פרה רפואי, כך שהייתי מבחינה מזמן בשרלטנות), אם אתם מעוניינים במספר רק תבקשו. בהצלחה

למעלה