מבקש עזרה

דרור

New member
מבקש עזרה

באמת מאנשים שהיו במערכת יחסים רצינית אני עם חברה שלי כבר שנה וחצי בזמן האחרון התרחקנו כי היא בצבא ואני חש שאני לא בטוח אם זה הדבר הנכון בשבילי להמשיך את זה אני באמת אוהב אותה וזה לא שרבנו ודברים כאלה אבל אני צעיר ומצד אחד טוב לי איתה מצד שני בא לי לחיות דברים אחרים קצת פעם עשיתי הפסקה ואחרי יום בכיתי לה בטלפון שתחזור אליי כי לא הייתי מסוגל בלעדיה.. אני מרגיש שאני רוצה להתנסות בדברים אחרים קצת, היא החברה הרצינית הראשונה שלי. אבל אני כל כך אוהב אותה ואני בהתלבטות קשה ביותר יצא לכם להיות במצב דומה? יש לכם הצעות בשבילי? תודה רבה רבה

ss1978

New member
לא אישית אבל.....

אני מכירה את המצב ואני ממש מבינה אותך השאלה היא כמה זמן יש לה עוד בצבא? אם היא רק התחילה אז במשך שנה וחצי היא חיכתה לך? אם כן אז .....קח את זה לתשומת ליבך. אם לא ואתה רוצה לטייל עכשיו שנה אז........... אם היא חברה ראשונה ואתה לא רואה את שניכם live happely ever after אז אני לא חושבת שאתה צריך לוותר על מה שאתה רוצה. אם היא ה-אחת (ותהיה כנה עם עצמך) אז תתפשר ואז תוכלו לעשות דברים ביחד.

אחד

New member
תודה רק לא הבנתי משו

היא התגייסה לפני שבועיים שלוש מה הכוונה חיכתה לי שנה וחצי?

mr mr

New member
מה הגיל שלך?

צעיר זה טווח גילאים מאוד ארוך :) אני אצטרף לקודמתי ואומר שאם אתם לא רבים והכל בסדר אצלכם ואתם זוג משמיים - אז למה לנסות משהו אחר? כל חייך תבזבז בלרדוף אחרי המשהו האחר גם כשיש לך משהו טוב ויפה אצלך? איך הקלישאה אומרת: טוב ציפור ביד, משתיים על העץ

טוב אז אני אהיה במיעוט

ואגיד, שאני מכירה את ההרגשה של "לא התנסתי מספיק, אני מפספסת משהו", והיא לא נעלמת אף פעם. רק מתעצמת.

mr mr

New member
מסכים עם מה שאת אומרת

השאלה היא מה עושים עם ההרגשה הזו נותנים לה לנהל לנו את החיים או שאנחנו ננהל אותה?

אני מאמינה שיש רגשות

שאי אפשר להעלים אותם. מקסימום להדחיק. במובן הזה, הם מנהלים לנו את החיים. לא חושבת שתוכל להכריח את עצמך להרגיש שהקשר עונה לכל הצרכים והציפיות כשהוא לא. אם אתה מרגיש שאתה רוצה עוד/משהו אחר/לא מסופק, התחושה של מיצוי רק הולכת ומציפה אותך, לא משנה כמה בן הזוג נפלא.

mr mr

New member
עכשיו רשמת משהו אחר

ואני לא מדבר על העלמת רגשות, לזה רק הזמן* יכול לגרום השאלה היא עד כמה את נותנת להרגשה ספציפית זו או אחרת להשפיע עלייך אם הקשר לא עונה על הציפיות, אז ברור שההרגשה היא לגיטימית והגיונית ואולי אפילו כדאי ללכת על פיה אבל אני מדבר על מצב שהכל בסדר ותחושת הפיספוס כביכול באה מסיבות אחרות שהאמת אני לא ממש יודע להגדיר אותן * הרופא הכי טוב הוא הזמן, אבל בסוף הוא הורג את כל המטופלים שלו

ss1978

New member
פשוט חשבתי

שאתה יותר גדול ממנה אבל אם אתה יותר צעיר אז לא חשוב חשבתי שהיא חיכתה לך כשאתה היית בצבא

ss1978

New member
אחות לא אח

אבל תודה על המחמאה(??????????) מה אני מציעה???, תראה עוד מעט אתה תתגייס אז המצב לא ישתנה בקרוב, בכלל. אם זה רק עניין של הטירונות, ואתה אוהב אז תחכה. אם היא תתגייס לבסיס בצפון הארץ, רחוק ממך כאולך הגלות, ותתראו פעם בשבועיים אז...........יש בעיה. אני מכירה בחור שיש לו חברה כבר שנתיים, הוא השתחרר לפני שערך 9 חודשים ואז היא התגייסה. המצב קשה, היא חוזרת הביתה פעם בשבועיים לחמשוש.....הם ניסו להיפרד אבל לא כל כך הצליחו. כיום הוא חוזר רק בסופי שבוע (לימודים) והיא עדיין פעם בשבועיים, אז הוא מנצל את הזמן להיות עם חברים סופש אחד ואיתה בשני. לומר לך מה צריך לעשות??? את זה רק אתה יודע

ss1978

New member
לא מצטנעת אבל....

להשוות אותי לגבר??? זאת לא מחמאה?????????????

ss1978

New member
וחוצמזה...

מזל טוב

koby329

New member
לא ממש , אבל

זה מה שכולנו מחפשים, אז תחשוב טוב טוב לפני שאתה עושה שטויות.

אני דיי לא מבין

כאן משהו. אתה צעיר ורוצה לנסות דברים אבל ברגע שעשית הפסקה של יום ובכית לה בטלפון על כך זה לא מביא לך תשובה לעניין? מה יקרה אחרי שיעברו יומיים. שלושה. חודש. שנה? איך תתמודד? אם אתה מרגיש שאתה רוצה להיות איתה. תשאר איתה. אם אתה מרגיש שאתה רוצה יותר לנסות דברים אחרים. נסה דברים אחרים. אי אפשר גם וגם. מכיוון שלא היית רוצה לחוות אותו דבר מהכיוון שלה. לכן אני חושב שאתה צריך להחליט מה שיותר נראה לך. שזה ככל הנראה להשאר איתה מכיוון שדיי היה לך קשה לקבל יום אחד בלעדיה. תחשוב על התשובה שלך. תחשוב על מה שאתה רוצה. רק אתה יכול לענות על כך. בהצלחה.

למעלה