מבקש עזרה בהשוואת אופניים

shanhav

New member
מבקש עזרה בהשוואת אופניים

שלום לכם עיינתי רבות בפורום ובשאלות וכרגע אני עומד בפני התלבטות לגבי קניית אופניים . אני רוכב מתחיל שמחפש בעיקר לסוע בתוך תל אביב ומדי פעם לצאת לשטח ולהנות משבילים וקפיצות קטנות . התקציב שלי נע בין 1000 ל- 2000 ש"ח ועומדות לפני ( לאחר סינון רציני 2 אפשרויות עיקריות ( ישנן כמובן עוד כמה ואשמח להמלצות ) או גאיינט או טראק אני פחות מדגיש את הדגם ורוצה לדעת יותר על החברות על מי מהן אתם ממליצים והאם ישנה אפשרות נוספת ? אשמח לתגובות שחר

N i r T

New member
הייתי באותה התלבטות...

אני הולך לאסוף את הג'יאנט היום אחה"צ מהחנות. למה ג'יאנט? כי בערך באותו סכום הדגמים שלהם היו טיפה יותר מאובזרים או שאותה רמת איבזור היתה טיפה יותר זולה בג'יאנט. ברכיבה על אופניים של שתי החברות הג'יאנט היו לי טיפה יותר נוחות. זהו - קשה למצוא עוד הבדלים משמעותיים. אני מקווה שהבחירה שעשיתי תוכיח את עצמה (הבחירה ברכיבה על אופניים - לא הבחירה בין החברות השונות כי זה באמת לא ממש משנה).

maskalita

New member
GIANT כמובן

כי אני רוכב עליהם ומאד מבסוט...... אבל מי שרוכב על TREK יאמר ההיפך..... אבל GIANT זה מה שאתה צריך..... בהצלחה

shanhav

New member
מצויין , תודה רבה לכם (-:

אשמח אגב לתגובות נוספות

noamwax

New member
ג'איינט וטרק...

הם שניים מהמותגים החזקים ביותר בארץ ובעולם כולו. לא משנה מה תבחר, אתה מקבל אופניים טובים מאוד. אני רכבתי יותר מרכיבת מבחן על שילדות הכניסה שלהם (הבולדר אם אני לא טועה בג'יאנט וה- 4300 בטרק) ושתיהן מצויינות אם כי הרגישו לי אחרת מבחינת הגאומטרייה והמידה שהייתי צריך. אני הייתי בוחר אופניים לפי הקריטריונים הבאים במקרה שלך בהנחה שמדובר ברמת מכלולים דומה (בסדר יורד). נוחות מחיר רמת הבולטות של האופניים (חשוב בת"א) השירות שקיבלת בחנות ותנאי השירות המוצעים לך לאחר הקנייה (אחריות וטיפולים) מראה (למרות שאין המון הבדלים) אם באחד מהקריטריונים הללו האופניים לא שווים אז הרי לך התשובה. בכל מקרה דאג לקחת אופניים עם 24 הילוכים, חישוקים כפולים ואם אפשר, בולם קפיץ/שמן ולא בולם אלסטומר. נ.ב. אם אתה לוקח טרק אל תשכך להחליף את הכיסא... אומנם עניין מאוד אישי אבל לטעמי הוא נוראי! המון בהצלחה נועם

תנסה FUJI

אני בעלים גאה של FUJI נבדה 2005 ומאוד מרוצה מרמת המכלולים ובעיקר נוחות הרכיבה, בעיקר שבילים קלים) המחיר עומד בתחום הנדרש אבל הדבר הכי חשוב כמו שאומרים רבים וטובים ממני הוא הנוחות עבור הרוכב... לכן עד שלא תנסה לא תדע

liorge2

New member
בהמשך למה שנאמר כאן

לפני כשבוע מכרתי את ה-4500 וקניתי את ה gaint yukon disc והם באמת דומים הכסא של הג'אינט מעולה-נוח סוף הדרך, אני גם חושב של-2 החברות יש שם זהה מבחינת המותג. עד כמה ששמתי לב הג'אינט זולות יותר ונותנות את אותה התמורה, נכתב רבות על הבולם של ה-4500 שלא תמיד עושה את העבודה, לי אישית בולם רך חשוב וזו היתה הסיבה העיקרית להחלפה. אם אני לא טועה אז ה-trek עוברות את התקציב שלך. בג'אינט הפריעה לי הישיבה הזקופה (לעומת הטרק) אז החליפו לי בחנות את הסטם לארוך יותר ב 2 ס"מ. לסיכום: לך על מה שיותר נוח.

ranperagmin

New member
שתי החברות גדולות מוכרות והאופניים

ברמת הכניסה די דומים מבחינת מחיר והיצע. לגבי יבואן/קרבה לבית/שירות זה כבר עניין אישי שתלוי במיקום הגיאוגרפי שלך והוא גם שיקול לא מבוטל.

למעלה