מבקש עזרה בבחירת סינטיסייזר

TheDUKE

New member
מבקש עזרה בבחירת סינטיסייזר

שלום!! רציתי לשאול את דעתכם המקצועית על הכלי הבא: JUNO-D של רולנד זה המפרט שרשום באתר של חלילית: 61 קלידים (5 אוקטבות) 64 פוליפוניה מגע ודינמיקה משופרים 768 צלילים מצב חצייה למקלדת, בניית צליל בשתי שכבות 47 מולטי אפקט, 8 ריברב, 8 סוגים של קורוס ארפגיאטור רב עוצמה עם 400 פראזות מוכנות רעיונות חדשים בנוגע לתיפעול זכרונות על גבי אקורדים שלט אינפרא יחודי D Beam תוכנה מצורפת לעריכה קלה דרך המחשב וזה המחיר : 3882 ש"ח אני גיטריסט ולומר את האמת לא מתמצא יותר מדי בקלידים. אודה לכל מי שיוכל לתת לי את חוות דעתו על הJUNO-D האם הוא שווה את מחירו, מה הביצועים שלו ובאופן כללי האם הוא יספק את הדרישות שלי ושל הלהקה שלי. (הדרישות הן לעבודה מקצועית - הקלטות וחזרות - שימוש נרחב בכלי מסומפלים ומסונטזים, הקלטה על הסינטיסייזר) אם יש הצעות לכלי אחר באותו טווח של מחיר זה יהיה מעולה... הקנייה אמורה להתבצע בסופ"ש הקרוב. (דרך אגב קראתי את המאמר על הסינטיסייזר בפורום אבל זה לא מספיק מידע) מצורפים קישורים למוצר באתר של חלילית, רולנד UK ורולנד USA מקווה שסיפקתי מספיק פרטים על המוצר על מנת שתוכלו לעזור לי. תודה לכולם!

למעלה