מבקש להתייעץ בנוגע לראוטר סלולרי

aviy99

New member
מבקש להתייעץ בנוגע לראוטר סלולרי

מה דעתכם על המכשיר הזה? אני זקוק לראוטר סלולרי, חיפשתי המון וראיתי המון דגמים שונים במחירים שונים ובאתרים שונים כולל באיביי אבל הדבר הזה נראה לי אישית הכי טוב. יש לו גם סוללה ענקית וזה יתרון לדעתי לעומת כל המכשירים הקטנטנים עם סוללות קטנטנות.
רק שלצערי נסיוני בדברים האלה הוא די דל ולכן אשמח אם אלה מביניכם שבקיאים בעיקר בפרטים הטכניים יוכלו לאשר לי קודם כל שהמכשיר יתאים לתדרים בישראל בדור 4 וכמו כן שהמספר 850 שרשום כאן הוא באמת התדר של חברת פלאפון כי אני לקוח של רמי לוי שהרשת שלו נשענת על זאת של פלאפון.
כמו כן שאלה נוספת בנוגע למיסים למי שמבין בבקשה: האם במכשירים כאלה הכלל בקשר למיסים הוא כמו עם מכשירים סלולריים? כלומר זה עולה פחות מ-$75 אז לא אצטרך לשלם מיסים?
תודתי תהיה נתונה מראש לכל המסייעים לי בהבנת החומר.

aviy99

New member
ברשותכם

האם אין פה אף אחד שיוכל להסביר לי על הנתונים?

BobboVilla

New member
בהנחה שהנתונים נכונים, אז זה מתאים לרשת פלאפון

התדר הראשי של פלאפון הוא אכן 850MHz בדור 3 (שם זה כתוב תחת WCDMA, אבל זה היה יכול להיות תחת UMTS או HSPA או HSDPA).
גם מבחינת דור 4 הוא תומך בתדרים בארץ, שהם 1800MHz (או Band 3) ו-2600MHz (או Band 7).
&nbsp
החשש העיקרי שלי הוא שלסינים "אין אלוהים", והם מזייפים גם סינים אחרים. אני לא יכול להעיד על האמינות של האתר הזה (אני חושב שבעבר היו עליו המלצות חמות, אבל אני לא יודע האם הוא עדיין טוב), אבל מאוד יכול להיות שיש זיופים סיניים של המוצר הזה.

aviy99

New member
אני מודה לך על התשובה. וברמה העקרונית מה דעתך על המוצר הזה?

אשמח אם תוכל לתת לי חוות דעת בבקשה. ובכל אופן שיומי נחשבת לחברה טובה, לא ככה?

BobboVilla

New member
שיאומי נחשבת לחברה טובה, אבל אני לא מכיר את המוצר הזה

לי גם נראה קצת "לא נכון" שיהיה מכשיר שהוא גם סוללה חיצונית וגם ראוטר סלולרי, מתוך מחשבה שעדיף להשקיע במשהו שעושה רק דבר אחד. מצד שני, לשיאומי יש סוללות חיצוניות טובות (בהנחה שמדובר במקוריות ולא בזיוף), כך שלהוסיף לסוללה יכולות של ראוטר סלולרי זה לא כזה ביג דיל באופן יחסי.
&nbsp
אין לי ניסיון אישי עם מוצרים של שיאומי, אז אני לא יכול להמליץ עליה מעבר למה שקראתי שאנשים אחרים כתבו. אני מציע שתחפש ביקורות על המוצר הזה כדי לנסות להבין האם הוא טוב או לא.

blzvi

Active member
אני ממליץ על מכשיר שברשותי

גם כן מותג סיני huawei
Huawei E589u-12 4G
אגב,לפני 3 שנים זה עלה יותר מ 100
משרת אותי נאמנה כל אימת שאני יוצא לחול ,ורוכש סים דאטה מקומי
מגיע מסין אז רוב הסיכויים שלא עובר ביקורת מכס.

aviy99

New member
תודה לך אבל ככל הנראה לא שמת לב לנתונים של המכשיר

שאינם עונים לדרישת הסף שלי שהמכשיר יתאים לתדר 850 של פלאפון בהיותי לקוח של רמי לוי שנשען על התשתית של פלאפון, אבל תודה לך בכל אופן על הרצון לעזור.

למעלה