מבקש חוות דעת למגבר

רוזי1

New member
מבקש חוות דעת למגבר

של מי שמכיר את ה- MERIDIAN 557. מה הנקודות החזקות ומה החלשות. נושא של אמינות (מדובר על מוצר יד שנייה). ובכלל, האם במחיר שלו קיימות אלטרנטיבות טובות הרבה יותר. תודה

Croc

New member
לכמה אנשים......

כאן יש/היו מגברים של מרידיאן. אני חושב שהיו מרוצים. מה זה 557? זה הדואל מונו 200 וואט? אמור לעלות 5,500 ש"ח גג. גנאדי

Croc

New member
תרגיל בחשבון........

1650 פאונד - במחירים של שמי משיח זה 10-12 אלף ש"ח. אז כמה ביד שניה? מאוד לא הוגן לנפנף במחירי חו"ל של סחורה של שמי. זה נועד לבלבל את אלה שלא מכירים בכמה המוצרים נמכרים/נמכרו בארץ. עליי כבר ניסו לעבוד כך פעמיים. אז טוב שהרמתי טלפון לשמי ולא הייתה לו בעיה להגיד לי מה היה מחיר בזמנו - ובכך התנפצה הקומבינה. למען הסר ספק - אני לא מדבר עליך, תומר. דבר נוסף - אמרתי שאני לאו יודע מה בדיוק המגבר הזה. אותו דואל מונו 200 וואט נמכר כאן לפני שנה בדיוק במחיר של 5,500 ש"ח. גנאדי

רוזי1

New member
מבחינת יד שנייה מאדם פרטי

גנאדי בסביבה הנכונה. השאלה כמה צריך לעלות אותו מגבר כשהוא נמכר ע"י סוחר עם אחריות?

Croc

New member
מה זה המגבר הזה?......

האם זה אותו דואל מונו שאני מדבר אליו? אם כן, אז בוודאות היה כזה למכירה לפני שנה ורצו 5,5-6 אלף. אני גם זוכר מי היה המוכר. הייתי בודק האם מדובר על אותו מכשיר ספציפי - כי כל "יד" אמורה לגרד עוד קצת מן המחיר. אבל זה תלוי במו"מ. לגבי מחיר חדש - תרים טלפון לשמי משיח ותשאל אותו. הוא לא עוקץ ולא נושח - הוא פשוט יענה לך מה היה המחיר בזמנו. גנאדי

1650 פאונד שווים כמעט 12K ש"ח!

אני לא מאמין ששמי מוכר מגברים חדשים בפחות ו/או במחיר חו"ל. לגבי המרידיאן שנמכר לפני כשנה. מדובר במגבר משנת 1996 עם מעט סריטות, במצב חיצוני בינוני עם שנאי הזנה 1.2kva (בחדש יש 1.6kva). לדעתי האישית, מוצר הנמכר במחיר זול עקב רצון למימוש מהיר של כסף או מכל סיבה אחרת, לא קובע את מחיר השוק של מוצר זהה, שימכר אחריו. כלל חשוב שאמצתי לעצמי
: אם אני רואה שאלה שאני לא יודע את התשובה עליה, אני חוסך משאר חברי הפורום את תשובתי הלא מלומדת. כאשר אני עונה ללא ידע, אני טועה, מטעה ובד"כ גורם לאנשים שיודעים את התשובה לאבד רצון לענות. בברכת ידידות ובוקר טוב, תומר צין

Croc

New member
אתה רואה......

אני ידעתי על מה דיברתי. ואתה יודע על זה עוד פרטים חשבוים שלא ידעתי. נראה שבסופו של דבר השואל קיבל הרבה מידע חשוב - ולא זו המטרה? אם בכל פעם אני אחשוש שאני לא יודע את מלוא הפרטים אז אצטרך לשתוק כל הזמן ולהיתחבא מתחת לשמיכה. אז אני בד"כ מוסר פרטים שאני כן יודע - לדעתי יותר טוב מכלום. גנאדי

ron99

New member
מגבר נחמד מאוד. במחיר הזה אין יותר

מדי אלטרנטיבות. לדעתי המונובלקים של CRIMSON ה640 משומשים (200W) הרבה יותר מוסיקלים ומרגשים. הברייסטון 3B יותר כוחני. ושניהם בערך באותו טווח מחירים. אבל בסה"כ מגבר טוב.

Croc

New member
זה מה ששמעתי כבר כמה פעמים.....

ובקיצור - תנו למרידיאן להיתעסק עם מה שהם טובים באמת - מוצרים דיגיטאליים (CD, פרוססורים וכו'). ושאר הדברים כמו רמקולים ומגברים שישאירו לאחרים......... מה שכן, מגבר עם SPEC כזה במחיר כזה
ועוד ביצוב המשגע של מרידיאן
גנאדי

למעלה